ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якби то було так, то за те б його при Януковичові і судили, і садили.
    А не за кілька каністр державної солярки, використаної для перевезення міліціонерів по Києву, і не за надання скромних благ своєму водію (квартира, вислуга чи ще яка дрібниця).
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Все те інше могло розтягнути слідство на роки. А тут - прості чіткі факти. Все логічно)))
     
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Луценко наразі веде себе непогано. Краще своїх попередників. Мені здається що прийде час і він зупиниться. Але наразі від нього є користь. І НАБУ почало працювати. Ось коли почнуться непорозуміння із НАБУ тоді він стане шкідливим.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    багато хто малював його, як алкаша.... Я думаю, у ВР багато хто шкодує, що підтримав його кандидатуру.

    А взагалі, система у нас фігова. Виходить, Луценко тепер повинен просити депутатів, щоб їх колег притягнути до відповідальності. Фігня якась.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А що потрібно, щоб притягнути до відповідальності Президента України?
     
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А хто обіцяв зняття деп. недоторканості і прийняття закону про імпічмент президента? :)
     
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Наразі деп. будуть втікати. Але і це проґрес.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Уявляю, наскільки обидно тим реб"ятам, які зараз сидять у буцегарні, або лежать в лікарні у памперсах.
    Старалися, робили "добру справу". А тепер Онищенко з кобилами і дівчатами бавиться, а вони мусять тарганів на стелі рахувати.
    Мають бути застави по кількасотмільйонів гривень і хай вносять (читай - повертають більшу частину награбованого) і дують на всі чотири сторони.
    Заочно судити, якщо втікли, арешт майна по максимуму і міжнародний розшук. А там за кілька років дійде черга і до них самих. Не вічно ж їм у Росії ховатися!

    ЗІ. Слово "реб"ята" я використав не через незнання української, а для колориту.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я б задав питання по-іншому: а хто тільки не обіцяв?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    відповідний закон.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Луценко анонсував перевірку НАБУ
     
  12. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ого, скільки недоліків!!!!!

    А чого ж не подали в суд?

    А відомо кому, що кандидатуру Луценко вніс для обговорення і кожен може надіслати заперечення, яке буде розглянуте?

    Та як на то пішло, то й Холодницький, якого поки ніхто не звинуватив у крамолі, теж призначений не без участі Шокіна.

    Шокін - то одне, а Луценко - то вже зовсім інше.

    Праведний Касько виявився теж не дуже праведним - квартиру собі державну приватизував незаконно, яку хочуть, правда, відібрати.
    Ясно, що у Каська є мотивації бути незадоволеним.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Генпрокуратура розкрила ще одну схему розкрадання газу: сума збитків сягає 1 млрд грн
    Читаємо про Злочевського в Вікі:
    Відчуваю, що Луценко посадить не тільки Злочевського, але і Кваснєвського і Його Світлість із Монако

    ... і Байдена молодшого.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ви коли-небудь пишете не за інструкціями? Бо наперед відомо що напишете.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сказав непередбачуваний Ворон.
     
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я за методичками Пономаря не пишу, на відміну від Вас.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пишите-пишите...
     
  19. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Говоріть-говоріть. Аби говорити. :)))

    Бачу що вже на рідну російську перейшли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    В моїй інструкції не передбачена відповідь на репліку "говоріть-говоріть", спробуйте інший варіант.
     
а де твій аватар? :)