ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, прокурори вже у своїх крадуть :)


    View: https://www.facebook.com/svitlana.zalishchuk/posts/10214564951227517
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Цікаво, у Юри вже зовсім дах поїхав?
    Я, коли прочитав заголовок, спочатку хотів тут на форумі пожартувати:"Потрібно було об"явити відкритий конкурс на команду шпигунів-розвідників, а потім надрукувати список і фото тих, кого зарахували шпигунами, у центральних газетах, де вказати, у якій країні який шпигун буде працювати розвідником"

    Але, виявляється, Луценко саме це сказав на повному серйозі.

    Приходить агент до корупціонера і каже: Я - таємний агент НАБУ, ось вирізка із газети. Я буду зараз провокувати вас на хабара. А потім ми Вас посадимо надовго.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Все більше переконуюся, що нами правлять цілковиті бездарності - президент, спікер, прм"єр, генпрокурор, міністри, більшість депутатів...
    Вони стурбовані лиш одним - побільше урвати за час керування, і їм пофік держава. Одним словом - бариги...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Бар "Рига" то де? Напевно в тому готелі,що недалеко від Ради Міністрів!
    Може там вони й засідають? Там їх і накрити,загарештувавши,во-о! А то по-майданах також почнуть ходити,також протестуючи!Ага...з претензіями до народу і з плакатами також!
    Свобода ж слова представників народу,а не свобода,якихось-там «тягнибоків»,»тягникурку»,чи «тягнисіно» з колгоспного поля!:)))

    _ zzzzzx.jpg
     
    Останнє редагування: 4 гру 2017
    • Тупо Тупо x 1
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ото ж,ага...і свобода Тих продажних про-массонських україншьких патрійотів,що по-Майдані ще бігатимуть з виборчими бюлетнями і долярами/шекелями/євро в жмені!
    Дивіться на то кіно/цирк,Хто Що Робить і будьте уважні і пильні,Українці!:hi:

    21272344_152903698626347_8429002457436239085_n.jpg zzzg,.jpg
     
    Останнє редагування: 4 гру 2017
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Юра щось там бреше в Раді, а я не чую що :dntknw:
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    "нЄ чІтал то осуждаю" :))).
    Слухайте, а якщо записи таки справжні, що більш ніж ймовірно, тоді як?
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так, а де там Саакашвілі? Ви бачили?
     
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Все одно не повірять:)
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Це менш ніж ймовірно.
    Саакашвілі, тертий калач і стріляний горобець, буде такі речі обговорювати із тим вискочкою?
    Особисто?
    Значить, Розенблат розумний (не при панові Юрку будь сказано) і посилає за грішми інших людей, а Саакашвілі - дурний і веде перемовини із представником бандитів сам?
    Для Саакашвілі гроші на ці міроприємства взагалі не потрібні. Люди йдуть добровільно, прапорів не шиють, платок не шиють, сувенірів не випускають (у мене є ЮщенкоТак кварта для чаю).

    Схема звинувачення дуже проста: представник Януковича за підтримки Росії фінансує Саакашвілі. Я би швидше повірив, якби сказали, що Саакашвілі фінансує Сомалі, або Буркіна Фасо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    9 хв ·
    Луценко знову заявив що мітингувальники під Верховною Радою діють «за планами Москви».

    Нагадаю що вимагали мітингувальники 17 жовтня:

    1) Закон про антикорупц. суд (щоб ТОP- злодіїв не відпускали, а садили в тюрму).
    2) Зміна виборчого законодавства (щоб олігархи припинили обманом проводити в раду кишенькові партії).
    3) Зняття депутатської недоторканності (щоб злодії за нею не ховалися)

    Все перераховане політики, в тому числі особисто Юрій Луценко обіцяли Народу перед кожним виборами. Тепер виявляється що все це - «плани Москви».

    Юрій Віталійович, чому перед виборами ви не сказали нам що ваша виборча програма (і НУНС і БПП) - план Москви?

    Як же ви нас так підставили?

    із коментів
    Панасюк Олексій Може він йобнутий?(
     
  14. tea man

    tea man 茶人

    Та ні, просто щурів загнали в кут.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    давно його не було чути........ану нагадайте мені коли останній раз Кармазін вспливав, шось було дивне з ним, чи то на антимайдані, чи навпаки в Правому секторі???
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прошу
    Кармазін Юрій Анатолійович
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во шо я прочитав по вашому лінку
    Якщо це правда, то в правовій державі це можна роздмухати до цікавого результату, що нє?

    зі

    там всьо ніби нормально

     
    Останнє редагування: 7 гру 2017
а де твій аватар? :)