Люстрація та боротьба з корупцією

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем mrochkizm, 17 жов 2014.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Відпочинок просто офігіти. Хочеш - на руїнах землетрусу засмагаєш. Хочеш - просто на злітній смузі. Дуже зручно, не тратиш час на транфер з аеропорту.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Скажу так... Звертався, приватно. Але ж він хороший хлоп той чиновник - так мені підсказали.

    Але то таке. Можна написати вище. У них зразу наступне: ми тобі помітимо гроші, йди і дай. Але я не є ні мєнт, ні сбушник і приймати участь у їхній операції затримання ніяк не хочу. То не моя справа. Чому я повинен займатися тим, чим мають займатися правохоронці? У мене є моя громадська позиція. Я її дотримуюся. Але я не агент 007.
     
  3. Dervish

    Dervish миється в бані

    даєте мічені купюри його вяжуть і всі діла. У вузах щоб повязати викладача хабарника, сбу шнику чи міліціонеру потрібно там вчитися під прикриттям.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дві причини, чому не хочу:

    1. Для всіх правоохоронних органів заведена справа - або гроші від звинуваченого, або галочка в статистику.

    У двох випадках ніхто не гарантуватиме мою безпеку. І нікому не буде діла до моїх проблем, які можуть виникнути. Всі правоохоронці миють руки: то не ми, то той, що вас здав, а ми мусимо щось з тим робити, бо така робота у нас.


    2. Чому я, а не правоохоронці повинні приймати участь у затриманні і виявлені? Мені за це ніхто не платить і це не мої обовязки.


    Ви читали що писав Саакашвілі?

    Якщо чиновник не усміхається людині, він звільнений. Чиновник повинен працювати для людини.
     
  5. Dervish

    Dervish миється в бані

    Теж вірно. З нашою злочинною корумпованою системою вбивць, хабарників та казнокрадів за гроші відмазують, а от на простого чоловіка можуть повісити все що завгодно і відправити гнити в тюрьмі невинну людину.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Я в шоці? Ви добре подумали що написали?

    Правоохоронці зобов"язані РЕАГУВАТИ на повідомлення про злочини, документувати злочинні дії і затримувати винних! Крапка!

    А, поки громадянин не дасть хабаря чиновнику (ГРОМАДЯНИН!!! ПЕРЕСІЧНИЙ!!!), то ЯКИМ чином правоохоронці можуть задокументувати факт отримання хабаря?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні,manur!

    Я не згідний. Тут проблема не в мені, а в законодавстві. Чиновник вчинив дії, які мають призвести до того, що я маю дати йому хабаря. По логіці це вже корупція. В нормальній країні - 5 хв. і його нема. У нас я чомусь маю не лише виявити хабарника, а й приймати участь в його затриманні.
    Скажіть, скільки людей в Україні, скажімо, зі ста чоловік, погодиться давати мічені гроші? 5%? 10%? Як ви подолаєте корупцію? А ніяк.

    Ще вам приклад. Підприємець дав хабаря чиновнику. За деякий час, підприємець вирішив таки зізнатися, що давав хабаря. Результат: посадять двох: і того, що брав і того, що давав і зізнався. А знаєте, чому в законі так напсано? А щоб один одного не здали. Здаш? То й сам сядеш. Вловили логіку?

    Закон повинен діяти упередженодо тих, хто отримує хабар. Саме до тих, хто отримує. Бо мало є випадків, коли хто кого насИлує брати гроші. В більшості це неявне вимагання. Як би мало бути у моєму випадку? Я звертаюся в органи і органи повинні не тикати мені мічені гроші, а взяти під контроль чиновника, прослухати його телефон, потім зробити перевірку його роботи, з тиждень повикликати у відділення, провести з ним виховну годину і попередити: ще одне звернення і він звільнений. Ну хоча би так. Можна ще перевірити його статки і зарплату.

    Інакше нічого не вийде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

    @Мих"у, доводжу до вашого відому, що особисто я у свій час не раз займався документуванням випадків хабарництва, і затримував службових осіб під час отримання хабаря.

    Що органи ПОВИННІ і що вони роблять - вам того всього знати просто НЕ МОЖНА, бо не маєте відповідного допуску.

    Як те все робиться я знаю набагаааааааато краще за вас. Тому, на разі не вважаю за доцільне продовжувати з вами дискусію на цю тему.
    Знаю. Бо так напсав (скоріш таки напИсав) законодавець. А хто того законодавця вибрав? Та, і ви і я і всі решта. То давайте до себе претензії виставляти, жи ми таких законодавців вибираємо)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    СЦЕНАРІЇ



    Не знаю як воно Вам. Але сценарій №4 на разі не проглядається.
     
  10. ollan

    ollan Well-Known Member

    Не знаю в какую тему задать вопрос, то ли в эту, то ли про Порошенко.
    Помнится, 26 июня наш гарант пообещал за 2 недели уволить 300 судей. Кто-то знает что-то о выполнении этого люстрационного обещания?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Супер.
    Я - чиновник беру хабарі, а ти Миху сам винуватий: чого с мене вибирав? Так що Миху, починай з себе, а я - чиновник, і далі братиму хабарі, я не маю потреби починати з себе.

    Залізна логіка.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а я краще роблю те, що я вмію робити, а затримувати злочинців повинні ті, кому це положено. Інформацію я надам.
     
  13. Hase

    Hase зайчик

    Вища рада юстиції прийняла рішення про масове звільнення суддів
    За підсумками сьогоднішнього засідання секції з питань призначення суддів та звільнення їх з посад прийнято рішення задовольнити подання про відставку 89 суддів, представлення про відставку за власним бажанням від 22 суддів і рекомендувати відставити у зв’язку з досягненням 65-річного віку 4 суддів,
    — йдеться у повідомленні.

    http://24tv.ua/ukrayina/vishha_rada...ishennya_pro_masove_zvilnennya_suddiv/n593350

    З органів прокуратури звільнено понад 3000 осіб, - ГПУ
    У зв'язку з набуттям чинності нового закону "Про прокуратуру" штатну чисельність органів прокуратури скорочено на понад 3000 одиниць

    http://espreso.tv/news/2015/07/16/z_organiv_prokuratury_zvilneno_ponad_3000_osib____gpu
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Манур & Миху,не побийте'сі,як то ліпше заробити,чи хопити'си шось в дві руки!
    Пилите,Ромаша й Мануша,як то Михо з Петрусем в Одэссє хочуть,пилите! :)))



    View: https://m.youtube.com/watch?v=QeyyFGzhrQ8
     
    Останнє редагування: 17 лип 2015
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то не є масове, тим більше, що йдеться про "задовільнити подання". Масове, то коли б залишилося 10 відсотків від діючих.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
  17. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Во-во...Ми ще побачимо,як хитродупі,та хитрожопих в Закарпатті в задницю копатимуть!
    Так пану Берлусконіву і розтлумачте!
    Слава Україншькому Закарпаттю! :bandera:
     
  18. ollan

    ollan Well-Known Member

    Тут и Яценюк после поездки в США начал активность не аби яку проявлять. С чего бы это он так?:mocking:
    Яценюк требует уволить всех судей в Украине.
    http://podrobnosti.ua/2047725-jatsenjuk-prikazal-uvolit-vseh-sudej-v-ukraine.html
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Так, знимка була, жи аж зафайкував си після бесіди з поважними особами того цілого ЗСА (З"єднаних Станів Америки).

    Видно, жи крепго го налякали тамкай і вповіли, аби таки щось РОБИВ, а не тіко 3,14здів.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. ollan

    ollan Well-Known Member

    Ну, так и я об этом.;)

    *********
    Что значит "зафайкував" офіційною літературною мовою?
     
а де твій аватар? :)