Ліна Костенко відмінила зустріч із львівськими читачами

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Aurora, 10 лют 2011.

  1. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Ще стаття в тему - Ліна КОСТЕНКО: «Я згодна пробивати стіну, але криголами не плавають у болоті...»

    http://www.wz.lviv.ua/articles/89898
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ви не профі бо не знаєте шо є професійно а шо ні :).

    При чому тут сусід. Якшо в мене замовлення, але мій замовник порушує мої ж таки вимоги (щодо оплати, умов праці чи порушення моїх авторських прав і робить то не тому шо так сталося по якихось важливих причинах, а тому шо йому так хочеться) і я вважаю що сума, яку я втрачу, піславши того замовника, не є для мене критичною - то я його посилаю, але в культурній формі. Бо я професіонал і мою роботу треба цінувати, а не нагло мене кидати. А такий безпринципний і брехливий замовник є бидло, яке конче треба ставити на місце. Шо в даному випадку і зроблено з місцевими комерсантами.

    Тимпаче шо в даному випадку взагалі про гроші не мало б ітися. А їх приплели. А то ж була принципова позиція. Порушено принципову позицію. Про шо тут мова. Тут комусь треба публічно вибачитися.
     
    Останнє редагування: 18 лют 2011
    • Подобається Подобається x 5
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Програма «Прямим текстом» 17.02.11

    Політична програма Остапа Дроздова «Прямим текстом».
    Сьогодні – про ганьбу Львова: відмову Ліни Костенко приїжджати до П’ємонта.
    Що насправді криється за цією відмовою?
    Чи права була Ліна Костенко, порівнявши Львів із болотом?
    Чи не час оцінити себе і задати запитанням: чому Львів любить усе українське лише на показ?



    http://ziktv.com.ua/projects/programa-1pryamim-tekstom1-17-02-11/
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Знову будуть казати - ПР всіх спасе?
     
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    та нє, я поки на 25 хвилині.... кажуть шо в інших містах зали були наперед проплачені, тому вхід там і був безкоштовний.
     
  6. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ясне діло шо хтось заплатити має. Навіть прибиральниці на зарплату треба. Питання в тому як справді було домовлено і хто мав то платити.
     
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    [​IMG]


    та шось все так намішано ... коментар Малковича по мобільнику ще більше намішав карт.
     
  8. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Особисто моя думка.. Вважаю, що вона могла б "спуститися" до своїх читачів. Вона ж в першу чергу їхала до них. Могла б зобовязати організаторів, якось вплинути на них - щоб ні про які продажі квитків не йшлося, щоб комерційний момент був на останньому плані.
    Можу собі уявити як для неї було образливо то все пережити.
    Але тим не менше, якщо для неї цінні ті люди, які так чекали її наступного твору і зустрічі з нею, то вона не мала права їх розчарувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Bambook

    Bambook Persona non grata

    вони його і отримали
    більшість і так не мала шансу туди потрапити, на відміну від любителів попонтуватися...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    І я не мала, ну і що? Буду мати можливість почитати книжку - обовязково почитаю. Будь-які такі зустрічі для когось привід тільки потусуватися, то що вже й не влаштовувати їх?
    Мені видається, що такі зустрічі одинаково важливі і корисні для читача, як і для автора. Проблема в тому тільки, що в нас воно все викривлюється і , так як Ви кажете, потім буде модно похвалитися, що ти був на вечорі Ліни Костенко.
     
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    В автора їх і без Львова вже зо два десятки цього року. Додався б плюс-мінус десяток справжніх поціновувачів, які випадково потрапили у число блатних.
     
а де твій аватар? :)