Ліна Костенко відмінила зустріч із львівськими читачами

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Aurora, 10 лют 2011.

  1. Aurora

    Aurora Member

    Вочевидь йшлося про письменників, котрі обговорювали її роман у кав'ярні "Кабінет", про ЗМІ, що не коректно передали зміст їх критики та про театр М. Заньковецької, що продавали квитки на зустріч з письменницею попри її вимоги, щоб зустрічі були безкоштовними.
    Детальніше
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Жаль....:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Хтось в театрі захотів "підприємницько" захотів поправити свій добробут:dntknw:

    ---------- Додано в 00:10 ---------- Попередній допис був написаний в 00:07 ----------

    Некоректно, некоректно вели себе різні Кучеряві Котики і Небораки стосовно письменниці. Можна звичайно не сприймати одне одного, але принаймні має бути повага, навіть як до старшої жінки. Про Неборака був кращої думки:bad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Aurora

    Aurora Member

    Та тут не лише театрали виявились такими "підприємницькими"... Наведу відгук одного знайомого, з яким майже повністю погоджуюсь:

    Направду шкода і якось соромно за Львів :sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Спеціально слухав той їхній подкаст. Роману ще наразі не читав, але ті "імпотентні" закиди людей, які самі давно вже нічого вартісного не створили, або взагалі нічого не створювали, більше віддають якоюсь особистою неприязністю, ніж об"єктивністю. "Глибокодумне" паяснічество, якому місце в цирку і дешеве звернення уваги на себе

    http://podcaster.org.ua/kabinet/2011/02/поза-очі-записки-українського-самаш/
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Geograf

    Geograf Меломан

    Зате пропіарили себе. Таланту менше, зате пихи більше:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Aurora

    Aurora Member

    Погоджуюсь, не змогла вислухати всю їхню маячню, але в тому, що почула критики самого роману майже нема. Лише якісь дивні закиди про піар видавництва та деяких персоналій, про недоліки творчих зустрічей і ще якісь переходи на особистості...Може це якесь невдоволення тим, що їх не згадали чи видавництво не надрукувало, віддає чимось особистим. Дивно чути від когось таке про Ліну Костенко.
    Маєте рацію. Може я не надто обізнана в суч.укр. літ., але до цього інциденту про тих "майстрів пера" не чула.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...зранку відповів чоловіку...
    Ще,навіть не знаючи докладно причини...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Початок розмови трьох панів:
    "Я думав. Я довго думав..."
    І все одно виявилося замало...
    Позабивав би... :ireful:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Ну Неборак, то досить відома у Львові особистість. Один з патріарків Бу-Ба-Бу. Учасник проекту Небо-Рок. Але останнім часом навіть не пам"ятаю, що він там такого випустив. Може погряз у домашніх турботах і вчителюванні. Взаємна неприязнь між Асоціацією Українських Письменників (http://uk.wikipedia.org/wiki/Асоціація_українських_письменників), куди входить і Неборак, та письменниками старшого покоління триває давно. Але неприязнь неприязню, та є якісь загально людські правила і відносини. Критикувати треба уміти. Тут же воно виглядає дуже дешево
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А почему эта троица не провела свое мероприятие после выступления Лины Костенко во Львове? Что их в Оперу не пригласили?
     
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Як на мене, не варто шукати якогось ідейного обгрунтування тим посиденькам на трьох. Банальний синдром Герострата. І їм вдалося - як і ім'я Герострата запам'ятали, так і прізвища тих трьох панів (з яких відносно відомим був лише Неборак) тепер знає кожен в Україні, хто цікавиться літературним процесом.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    колеги по цеху, відзначають і її майстерність , але й її стервозність ...

    до речі, а хто хоч її книжку купив з пирсутніх тут дописувачів ?)
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вона схожа на мою сваху...
    Як там Ромко казав за тещу...?
    О-тож
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Аналогічно. І мені зразу згадався Герострат..
    Ліна Костенко розглядається як автор в першу чергу. І навіть якщо в неї характер не ідеальний, то чи варто цим аргументом користуватись? Ви ж не в курсі від чого вона "стервозна", хто її довів, і взагалі чи це правда, чи так - плітки заздрісників. Якщо знаєте особисто - інша справа.. А так. Нема про що говорити.
    В мене є книжка Ліни Костенко "Вибрані поезії. Маруся Чурай". Мало того, це одна з двох книжок, які привезла з собою до Польщі.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    про шо мова , вона не їде до львова не через обгворення її нової книги (яку я закінчив , і яка є не цікавою, і навіть нудною. на біса було головного героя робити програмістом , можливо довелося б уникнути ляпів)

    а не їде вона до львова, бо львів, як вона каже ,єдине місто , що вирішило нажити гроші на її приїзді.
     
  17. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    була його студенткою )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    Знаєте..
    якщо людина профі, тобто займається чимось професійно треба відповідати засвої вчинки. Про що я ? В людини були заплановані виступи, люди розраховували туди потрапити, а в людини такий собі "бзік" - я образилася бо на мені хочуть заробити, мене образили і т.д.... це непрофесійно !
    Образилася що "львів, як вона каже ,єдине місто , що вирішило нажити гроші на її приїзді" вийди і скажи зі сцени, панове на вас нажили гроші організатори !!!
    Хтось там щось не те сказав... і що, якщо скажімо в мене замовлення на зйомку, а зранку п'яний сусід мене на три букви послав, мені образитися на весь світ і послати замовників до дупи?
    Власне що хотів сказати, хай людина геній, хай дуже великий геній...
    Але підставляти інших, тим більше своїх фанів, це зле...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Tanka

    Tanka Well-Known Member

    Зустріч з Ліною Костенко у Харкові. Може, комусь цікаво буде. Якщо не в тему , перепрошую, просто прийшло на думку, що може хтось сопдівався потрапити на зустріч у Львові, але ж... У нас дуже багато людей прийшло. Зал не вмістив. Більше тисячи людей залишилось просто неба.
    http://www.youtube.com/watch?v=fdgjiBczy1Y&feature=player_embedded#at=229
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Khotybor

    Khotybor Well-Known Member

    Ліна Костенко як голос українського народу: рідко лунає, зате голосно і виразно:good:

    ---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    Вона не "профі", вана поет. і ще жінка. горда і ранима дика кішка
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)