Лікування зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем JulchykS, 20 чер 2013.

1. afftar

afftar Well-Known Member

Для збереження та покращення зору потрібно тренувати м'язи очей.

Для цього є вправи, гімнастика і спорт.
    Жонглювання, підкидання та хапання різних предметів - м'ячів, кульок, горіхів, яблук, каштанів.
    Настільний та звичайний теніс, бадмінтон, літаюча тарілка (диск, фрізбі).

Жонглювати можна і одним предметом.

Як покращити зір без окулярів

• Подобається Подобається x 1
  2. afftar

afftar Well-Known Member

Маю схильність до далекозорості.
    Курити вже кинув 2,5 роки.
    Вивчаю теорію та практично покращую зір вправами та харчуванням.

Метод Бейтса — Вікіпедія
    Є книжки його та його послідовників. А також безліч відео.
    Ці методи можуть використовуватись самостійно або в комплексі з іншими, традиційними методами покращення зору.

View: https://www.youtube.com/watch?v=_8-TZSl6G78

3. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Не знаю компетенції даного цілителя, але є багато випадків, коли людина без відповідної освіти та досвіду може не допомогти, а навпаки нашкодити, більше заплутати та ускладнити роботу професійним лікарям, у такому випадку може бути не тільки причина у очному яблуку, зорових нервах, рогівці... а глибше, у нервовій системі, роботі мозку... тоді і вправи на очі, тренування мязів очей можуть бути не панацеєю, яка замінить інші прапарати.

4. afftar

afftar Well-Known Member

Не знайшов українського перекладу. Якщо він є - підкажіть.
    Там про психіку також йдеться. Тобто лікарі також давлять авторитетом.
    Авторитет одного лікаря може задавити авторитет іншого. З поганими наслідками для пацієнта.
    Улучшение зрения без очков по методу Бейтса - Бейтс Уильям :: Режим чтения

5. Мих

Мих Дуже важлива персона

то покизаймаєшся - все ок, а як перестаєш - все повертається. Старість не подолати.

6. afftar

afftar Well-Known Member

Я тільки зараз, в ефірі Еспресо, побачив, що Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я носить окуляри.
    Доки дихаєш - доти живеш.

7. Lanktocha

Поки що у наш час є хвобоби, в тому числі, із зором, які не лікуються, а лише підліковуються, на деякий час знімаються загострення. Але, хто не забув, у Середньовіччі смертельним діагнозом була чума, ще років 300 тому помирали від простуди, навіть у 90-ті людина, якій встановили діагноз СНІД вважалася живим трупом, що зможе ще декілька місяців прожити, але зараз ще не ідеально, але прогрес є, медицина не стоїть на місці.
    Вважаю, якщо хтось каже, що є унікальний цілитель з унікальними методами лікування, якщо дійсно цей цілитель унікальний, мусить бути, як мінімум нобелівським лауреатом, а не таким, якого майже ніхто не знає і ніхто не визнав.

8. afftar

afftar Well-Known Member

На стан нервів та судин позитивно впливають какао та шоколад.
    Шоколад зазвичай з цукром. Недолік. Особливо для діабетиків. Какао теж відносно калорійне.
    Для спалювання цих калорій потрібно більше рухатись.

9. Lanktocha

Таке вживаю, але не зловживаю.
    Буває, що проблема з судинами і гірше постачання крові у мозок, в результаті може бути багато чого негативного, у мене трохи не той випадок.

10. afftar

afftar Well-Known Member

Куріння погіршує кровообіг, зір, пам'ять, роботу мозку, всіх без виключення органів та систем.
    Тож вибирайте: або зір (здоров'я) або тютюн.

11. Lanktocha

Є принцип "Що має бути, те буде", нічим не зловживаю, якщо курю, то мінімально, а на перераховані явища впливають й інші фактори.

12. SamajaMilaja

SamajaMilaja миється в бані

Одними тільки вправами зір точно не скоректуєш, тільки можливо робити профілактику різних захворювань.
    Тільки нещодавно робили лазерну корекцію зору дитині у Тарусі link . Лікар-офтальмолог пояснив що проблеми у доньки були вроджені і ніякими вправами неможливо було б їх виправити, тільки оперативне втручання.

13. afftar

afftar Well-Known Member

Зерно жита - натуральна жуйка.
    Безпосередньо зір не покращує.
    Але опосередковано процес жування покращує кровообіг, в тому числі очей.
    Застереження - погані, ламкі зуби. В такому випадку зерно замочують, товчуть, мелють.
    Дехто пророщує.
    А в магазині його не купиш. Лише на базарі, по селах та в інтернеті.
    Жито органічне | Zemledar.ua

14. damask

damask Member

А що роблять в цій клініці?? Просто лазерна відновить зір..А ви що хочете?

а де твій аватар? :)