Лікування зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем JulchykS, 20 чер 2013.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Народна медицина говорить, що на зір добре впливає чорниця, за сезон їм її немало, при можливості і збираю, сезон буде за 1.5 - 2 місяці. Не панацея, але гірше від неї не стає.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 2. Boris_Kiev

  Boris_Kiev Дуже важлива персона

  Я теж так вважав. Поки продвинутий офтальмолог не сказав що це чистої води реклама.
  Що реально допомагає (перевірено на собі буквально з грудня 2016 по березень 2017) - вітаміни Нутроф Тотал. 30 таблеток=300 гривень. Приймати 3 місяці по 1 таб. на день, потім місяць перерви. Конкретно поліпшився зір у сутінках (диференціація типу чорне/темно-сіре і темно-сіре/світло-сіре). І стало можливим читати при меншій інтенсивності освітлення.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. Boris_Kiev

  Boris_Kiev Дуже важлива персона

  Це абсолютно нормальна практика. "Мій" офтальмолог (лікар вищої категорії) працює з 8 до 13 години в державній клініці, а з 14 до 19-ї - в магазині "Оптика". На бабуськах не дуже розживешся у державній клініці.
   
 4. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Чорниця - смак і якась користь не тільки для очей, якісь таблетки на чорниці, із вмістом ягід не більше 1% і значно дорожче я не говорю. Ну і у мене є підозра, що на якість зору можуть впливати зорові нерви, тут, ні простій чорниці, ні дорогим краплям усунути повністю дефект неможливо.
  Ну і хто би скільки не зарообляв, мені купувати те, що найбільше підходить.
   
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Наче і все добре, але таке враження, що люди змінюються - втрачають глузд. Два рази спробував - і досить. Якась психологічна зброя на мізки...
   
 6. Vest

  Vest миється в бані

  никакая черника, ежевика и прочее не помогут вернуть зрение, и даже не помогут остановить падение зрения. В детском возрасте, когда все еще растет и формируется еще можно попробовать восстановить какой-то процент с помощью специальных упражнений, которые нужно делать долго, усердно. Но и это, к сожалению, не гарантирует что в будущем зрение снова не упадет. Только один выход - лазерная коррекция.. Я пока не могу решиться..
   
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Перепрошую, чуть не поставив вам плюс.

  Можна запитання, скільки вам років?
   
 8. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Буває, погіршення зору - вплив роботи мозку, знаю по собі, після МРТ - є вади у правій частині мозку, тому більш чутлива права рука, гірше бачу на праве око... Лазерна корекція і тут не допоможе.
   
 9. Slav

  Slav Well-Known Member

 10. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Чи хтось підтвердить, вважаю, небезпідставні слухи, що неякісний алкоголь може впливати на погіршення зору.
   
 11. manur

  manur Well-Known Member

  Якщо в алкоголі є не лише етанол, але й метанол - то запросто.

  З вікіпедії :

  При потраплянні в організм людини 10 мл метанолу може призвести до важкого отруєння, до сліпоти;

  Метанол — Вікіпедія
   
 12. Mimimimimi

  Mimimimimi Well-Known Member

  Народ а як дешево можна далекозорість вилікувати, в сестри майже з народження така біда
   
 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Тобто читати і писати може без окулярів/лінз, а здалеку бачить погано? Майже як у мене на одному оці, окуляри мені були потрібні, тільки коли водив транспорт.
  Там можуть бути різні особливості, потрібно пройти консультацію та додаткову перевірку в окуліста, чим це викликано та у якому стані очне дно, очне яблуко та очні судини, у мене, ніби із цими факторами не звязано, а з роботою мозку, відповідно різними будуть очні каплі.
   
 14. Latviagr

  Latviagr Member

  Дійсно, бувають випадки, коли лазерна корекція не допомагає. Тому можна спробувати спочатку безопераційні методи. В мене так лікувався вітчим в Кривому Розі, там є непоганий офтальмологічний центр, пошукаю десь в мене є візитка, там контакти є, можете зателефонувати спитати, якщо є можливість то з'їздити.
  Спробуйте поки без лазера.
  Знайшла сайт їх,ось http://www.ophthalmology1st.kr.ua/
   
 15. svat

  svat миється в бані

  Меньше сидеть перед телеком и будет нормальное зрение и мозги
   
 16. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Не зовсім так, має бути відповідна дистанція, ну і міра. Як у мене, вже дорікали, що от забагато працював за комп ютером, читав лежачи, дивився з близької відстані телевізор... А виявилась проблема із зором через роботу мозку.
   
 17. NewBalance

  NewBalance миється в бані

  Доброго дня! Во-первых нужно снизить нагрузку на глаза, если вы работаете у компьютера то взять отпуск, не смотреть телевизор, витаминный комплекс тоже не помешает, а вообще лучше на обследование сходить, например здесь Болезни и их лечение методом БРТ с помощью современных приборов. — | Возрождение здоровья делают качественное лечение коньюктивита глаз
   
 18. ivanika

  ivanika New Member

  При короткозорості обов'язково потрібно перш за все проходити діагностику. Тому що це захворювання можна лікувати і за допомогою окулярів і контакніх лінз і лазерною корекцією зору.

  Про те як проводиться лазерна корекція зору при короткозорості детальніше можно ознайомитись тут kctg.com.ua/lazernaya-korrektsiya-zreniya
   
 19. AndySkot

  AndySkot миється в бані

  Зависит от проблемы, но вполне реально исправить зрение не через операцию, а через упражнение. Но это не быстро и не один врач вам этого не скажет, что можно, т.к. им необходимо привлечь клиента на операцию.
   
 20. Mishulina

  Mishulina Member

  Гарно, але небезпечно
   
а де твій аватар? :)