Лікування зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем JulchykS, 20 чер 2013.

1. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

р е к л а м а
    Народна медицина говорить, що на зір добре впливає чорниця, за сезон їм її немало, при можливості і збираю, сезон буде за 1.5 - 2 місяці. Не панацея, але гірше від неї не стає.

• Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Boris_Kiev

Boris_Kiev Дуже важлива персона

Я теж так вважав. Поки продвинутий офтальмолог не сказав що це чистої води реклама.
    Що реально допомагає (перевірено на собі буквально з грудня 2016 по березень 2017) - вітаміни Нутроф Тотал. 30 таблеток=300 гривень. Приймати 3 місяці по 1 таб. на день, потім місяць перерви. Конкретно поліпшився зір у сутінках (диференціація типу чорне/темно-сіре і темно-сіре/світло-сіре). І стало можливим читати при меншій інтенсивності освітлення.

• Інформативно Інформативно x 1
  3. Boris_Kiev

Boris_Kiev Дуже важлива персона

Це абсолютно нормальна практика. "Мій" офтальмолог (лікар вищої категорії) працює з 8 до 13 години в державній клініці, а з 14 до 19-ї - в магазині "Оптика". На бабуськах не дуже розживешся у державній клініці.

4. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Чорниця - смак і якась користь не тільки для очей, якісь таблетки на чорниці, із вмістом ягід не більше 1% і значно дорожче я не говорю. Ну і у мене є підозра, що на якість зору можуть впливати зорові нерви, тут, ні простій чорниці, ні дорогим краплям усунути повністю дефект неможливо.
    Ну і хто би скільки не зарообляв, мені купувати те, що найбільше підходить.

5. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Наче і все добре, але таке враження, що люди змінюються - втрачають глузд. Два рази спробував - і досить. Якась психологічна зброя на мізки...

а де твій аватар? :)