Лікування зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем JulchykS, 20 чер 2013.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  р е к л а м а
  Народна медицина говорить, що на зір добре впливає чорниця, за сезон їм її немало, при можливості і збираю, сезон буде за 1.5 - 2 місяці. Не панацея, але гірше від неї не стає.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 2. Boris_Kiev

  Boris_Kiev Дуже важлива персона

  Я теж так вважав. Поки продвинутий офтальмолог не сказав що це чистої води реклама.
  Що реально допомагає (перевірено на собі буквально з грудня 2016 по березень 2017) - вітаміни Нутроф Тотал. 30 таблеток=300 гривень. Приймати 3 місяці по 1 таб. на день, потім місяць перерви. Конкретно поліпшився зір у сутінках (диференціація типу чорне/темно-сіре і темно-сіре/світло-сіре). І стало можливим читати при меншій інтенсивності освітлення.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. Boris_Kiev

  Boris_Kiev Дуже важлива персона

  Це абсолютно нормальна практика. "Мій" офтальмолог (лікар вищої категорії) працює з 8 до 13 години в державній клініці, а з 14 до 19-ї - в магазині "Оптика". На бабуськах не дуже розживешся у державній клініці.
   
 4. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Чорниця - смак і якась користь не тільки для очей, якісь таблетки на чорниці, із вмістом ягід не більше 1% і значно дорожче я не говорю. Ну і у мене є підозра, що на якість зору можуть впливати зорові нерви, тут, ні простій чорниці, ні дорогим краплям усунути повністю дефект неможливо.
  Ну і хто би скільки не зарообляв, мені купувати те, що найбільше підходить.
   
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Наче і все добре, але таке враження, що люди змінюються - втрачають глузд. Два рази спробував - і досить. Якась психологічна зброя на мізки...
   
а де твій аватар? :)