Лікування зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем JulchykS, 20 чер 2013.

  1. JulchykS

    JulchykS New Member

    Доброго дня ! У мене короткозорість, бачу я тільки перший рядок, і то розпливчасто. Від окулярів відмовилась через незручність, хожу в лінзах, але теж не задоволена. Лікарі порадили зробити лазерну операцію, але я вагаюся. Кажуть, що після таких операцій, в разі несприйманням оком, можна з окулярами залишитися на все життя. Мені порадили офтальмологічну клініку "Візекс". Прошу Вашої поради. Можливо хтось чув про цю клініку, які відзиви. Дякую !
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вам потрібен зір, чи клініка?

    Якщо зір, то зверніться на Філатова 1, або 2(бічна Личаківської). Там приймає Марта Миколаївна - хороший спеціаліст.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. sultana

    sultana Member

    У мене теж поганий зір, але на лазерну корекцію поки не наважуюся, ношу окуляри.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    В разі дискомфорту окуляри можна поміняти. Якщо дискомфорт появиться після лазерної кореції, то очі вже не вдасться поміняти.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    А в чём это выражается?
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Спрбуйте тест.
    Інтересно ж...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Mykola Lviv

    Mykola Lviv Member

    є метод: http://www.youtube.com/watch?v=aWjBF8LIi6c

    + методу : дешево, ефективно, безпечно (перевірено на собі)
    - методу : потрібно постійно працювати над собою по 5 хв 2-3 рази в день

    (метод не для лінивих)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sultana

    sultana Member

    А чи є люди, які спробували цей метод, чи дійсно він дієвий?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є, мій друг відновив собі зір таким способом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас зараз гастролюють корейсько-японські чудасії із NovuMedical.
    Пропонують лікування зору (катаракта і т.і.) за допомогою таких собі окулярів. Їм властиві такі методи: акупресура повітряним тиском, масаж, інфрачервоне біорезонансне тепло, магнітотерапія, іонізація, які забезпечують природний матеріал НаноТурмалін і магніти. Живлення від батарейок - куди хоч можна взяти із собою.
    Хто що може сказати, хоч я вже вирішив на 99% купівлю. Вартість приблизно 12,5 тис. грн. Це навіть менше, ніж операція на катаракту, ліки та післяопераційні затрати (не можна вже працювати, як раніше).
    Дають можливість безкоштовно проходити 25 сеансів. Мені поки що не треба, а рідні ходять і подобається. Це як ліжко Нугабест - лікує і не треба лікарів. Мати каже, що після 6 разів стало набагато краще, а моєму дядькові робили операцію - то треба берегтися і хотіли 20 тис, а збили до 12 тис.
    Ну там ще якісь прилади для лікування пропонують. Читайте рекламу - цю варто читати, а не про секс.
    Шкода, що немає такого в Україні, де навіть хворим на рак не можуть робити операції. Куди вони гроші викидають, якщо нікого не лікують?
    Проти: вартість і комусь давить на ніс)
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 7 кві 2017
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зір не 100%, як говорили деякі спеціалісти, покращенню майже не піддається, але і погіршення малоймовірне. Читати і писати набагато зручніше без окулярів, а здалека, найчастіше керуючи автотранспортом бачу гірше. Мені особисто набагато зручніше у разі потреби вдягати окуляри, ніж лінзи, у цьому новачок і не раз чув, що новачкам лінзи бажано носити не більше 5 годин в день.
    За діагнозом, ніби у мене пошкоджень очного яблука та рогівки ока немає, погіршення зору - форма черепа та зорові нерви.
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Оте "гастролюють" насторожує
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні, 17 квітня, прокинувся о 6-й ранку і пішов вмиватися. Зайшов на кухня і подивився на градусник за вікном. Декілька разів заглядував, щоб перевірити. Він показував мінус 8С. Кажу - дивися, скільки. Людина в окулярах подивилася за вікно, потім на мене:"Якто так, мінус 8?". За вікном навіть зелена бузина обвисла. Виліз у вікно - дихнув і пар був, наче взимку...
    Поїхали пізніше на навчання до центру NovuMedical, щоб навчитися користуватися отими окулярами NovuEye.
    Цікава річ. Зараз акція пасхальна - замість 12500 грн - всього 10400.
    Спробував. 10хвилин акупунктури... Це не массаж, а надавлення на точки здоров'я. Колись вперше ліг на ліжко нугабест - то верещав, як скажений, від ростяжки. А тут через 10 хв наче побував у космічній . Тошнота була і хотілося вирвати(. Але всім подобається.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні, 17 квітня, прокинувся о 6-й ранку і пішов вмиватися. Зайшов на кухня і подивився на градусник за вікном. Декілька разів заглядував, щоб перевірити. Він показував мінус 8С. Кажу - дивися, скільки. Людина в окулярах подивилася за вікно, потім на мене:"Якто так, мінус 8?". За вікном навіть зелена бузина обвисла. Виліз у вікно - дихнув і пар був, наче взимку... А потім питав у всіх - скільки ж було. Кажуть від 2С морозу до плюс 5. А у мене рекорд - аж 8 морозу!
    Поїхали пізніше на навчання до центру NovuMedical, щоб навчитися користуватися отими окулярами NovuEye.
    Цікава річ. Зараз акція пасхальна - замість 12500 грн - всього 10400.
    Спробував. 10хвилин акупунктури... Це не массаж, а надавлення на точки здоров'я. Колись вперше ліг на ліжко нугабест - то верещав, як скажений, від ростяжки. А тут через 10 хв наче побував у космічній невагомості на центрофузі. Тошнота була і хотілося вирвати(. Але всім подобається. А коли давило ближче до носа - то гадав, що шмарклі видавляться з моєї голови)
     
  15. BrigLion

    BrigLion Member

    а хто чув про нічні лінзи?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і як зір?
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    :welcome: To NovuMedical!
    Люди кажуть, що краще - вже розсмоктується :dirol: .
    Я тільки почав.:windie:
    Але техніка - :good:
    Музика - стерео!:music:
    "Стоял я молча у причала и вдаль глазами убегал...":bye2:
    Но текст-инструкция (на русском) написана по-деб...:russian_ru:
     
  18. BrigLion

    BrigLion Member

    Шановні, я ще раз питаю, у когось є досвід у використанні
    нічних лінз Парагон. Пропонують дитині.
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Я не чув.
    Шановний, раз ніхто не відповідає, то відповім я. Ну, най мене шляк трафить, якщо я хоч щось знаю в питанні, яке вас цікавить. В натУрі, нічо не знаю.

    Чесно...
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що я чув про лінзи ( може інформація не на 100% вірна ), новачкам якщо носити лінзи, то не більше 5 - 6 годин на день, із незвички очі можуть червоніти, а ще завжди мати чисті руки, відповідно - чисту роботу, мені деколи приходилось носити окуляри на дальність, оскільки у цьому новачок, не завжди мав чисті руки, обрав окуляри, хоч багато окулістів радили лінзи, можливо самі підзаробляли дистрибюторами у оптичних організаціях.
     
а де твій аватар? :)