Лазерна Епіляція,варто чи ні???

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Lvivska Kvitka, 12 чер 2014.

  1. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Та ніфіга воно неназавжди. Я б сказала - на тривалий термін. Навіть електро неназавжди. В кого як та рости всерівно починає. Я шукала, читала, питалася і адська машинка - найкращий варіант. Нормальний епілятор в районі 1000 грн. з пінцетами - в мене ще з минулого року не ламався. Гарячий віск використовую потроху лише на чутливих ділянках з ін'єкціями лідокаїну. Бо епілятором зону бікіні ,наприклад, робить я просто не можу :hang1:
    До нас ще не дійшли ;( Ну але ви явно вже собі зробили, тож скажете про результат :) Там по-моєму і до року недоходить як починає рости пушок. Але не можу сказати точно, бо давно вже не цікавилась цим.
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В мене після четвертої прцедури підпашками практично вже немає, в зоні ніг та бікіні трохи більше, я роблю на діодному лазері, він вважається найефективнішим та найсучаснішим в лазерній епіляції. А щоб позбутися на все життя то треба зробити курс, і раз в рік робити підтримуючу процедуру.
     
  3. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Ну, потім відпишете про результат. Я думаю теж собі зробити, щоб без лідокаїну обходитись, все ж краще.
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Звісно зробіть, а то нащо так себе травмувати тими обезболенням, тай то не порівняти на відміну від лазерної епіляції, а саме основне що результат на завжди:yahoo:
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Робіть. І детальні фотки в студію, щою ми підтвердили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :hang1:
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    это работенка для него
    [​IMG]
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Самойлович, а що це я повина вам фото викладати? Н:)а жаль по фото ви мало що побачите, то треба спробувати та відчути на собі, а наочно глянути то не той ефект. До речі для мужчин лазерна епіляція теж використовується, не тільки жінки прагнуть мати гладку шкіру без зайвого волосся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ооооооо епілятор це жах,особливо зона бікіні..я пробувала і пожаліла потім.По-перше боляче,по-друге вростає волосся і потім зявляються такі запальні ранки,жах.....І наважилась попробувати лазерну,ПРОЧИТАВШИ КУПА ВІДГУКІВ ЛЮДЕЙ,ЯКІ РОБИЛИ.Відчуття зовсім не порівняти з восковою чи депілятором,трошки поболює,але терпимо.І впринципі результат ніби не поганий,вже після 3 проц. волосся стало менше,і якесь воно менш жорстке відростає...:good:Мені подобається,а особливо моєму хлопцеві :blush:
     
  10. Noname Noname

    Noname Noname Member

    :) фотографии просто шикарнейшие, но не все так плохо, как вы это рассказываете)

    сразу скажу, делать её нужно раз 5, а то и 10, что бы волосы полностью перестали расти, не обратила внимания откуда вы, но если с Киева, то можете вот тут глянуть цены ну и где собственно сделать его можно: http://dospilos.com/krasota-i-zdorove/uslugi-salonov-krasoty/483-de pilyaciya
     
  11. Maryin

    Maryin миється в бані

    Я очень хочу, мне нужна эта процедура. Но мне на восковой депиляции сказали, что лазерная - это очень больно и я точно не выдержу.Посоветуйте, пожалуйста, мастера вдруг кто-то знает хорошего. Спасибо!
     
  12. lforum

    lforum Member

    теж хочу спробувати, але вже на наступний рік...не дешева процедура, на жаль..
     
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Та ви що хто вам таке сказав в порівняні з восковою епіляцією то з лазерною ви як в рай попадете!! Це зовсім зовсім не болюче,хіба що легеньке поколювання. Я роблю в центрі лазерної епіляції на сучасному лазері який має систему охолодження завдяки чому процедура зовсім безболісна, але ще багато залежить від спеціаліста який проводить процедуру, в мене дуже добрий, я і нею і ще більше результатом довлльна як слон!!:dance2:

    ---------- Додано в 19:30 ---------- Попередній допис був написаний в 19:22 ----------

    Та то то так, але ціни як ми знаємо йдуть тільки до гори, як би то до низу. Тим більше якщо почнете цього року то до наступного літа якраз пройдете весь курс процедур і вже будете готові до літнього сезону на наступний рік. Тай зрештою ми жінки здатні відскладати раз в місяць 300- 400гр, і витратити їх на себе,хіба ж ні? Мені не дуже дорого виходить так як там де я роблю лазерну епіляцію постійно знижки до 30 %, і навіть раз попала на якийсь розіграш то мала 50% знижки, супер!! Чи не так?
     
  14. JustinaK

    JustinaK миється в бані

    Лазерная эпиляция - это очень хорошее дело, я к на нее долго собираюсь, так как дорого уж слишком стоит. Но скоро уверенна решусь! И муж прости, в бюджет придется включить еще одну статью))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Та ну перестаньте,порівняно з восковою то це точно квіточки)))Якщо хочете можу вам порадити хорошу клініку)А це так вони говорять,щоб не втратити клієнта:mocking:Бо воскову потрібно постійно з деякою періодичністю робити:)

    ---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:40 ----------

    А ви не говоріть просто зробіть пройдіть весь курс і він вам потім сам ще дасть грошей на іншу ділянку.Повірте це вже провірено,йому сподобається результат.А на рахунок ціни не говоріть правду трошки применшіть,якщо є якась заначка;)

    ---------- Додано в 18:48 ---------- Попередній допис був написаний в 18:45 ----------

    Доречі свій перший раз я якраз в Києві і зробила,бо їздила по роботі.То попала в Епіл клаб,тоді там якраз гарні знижки були.Тепер продовжую у Львові у їхньому центрі.;)
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так, а якщо нашим мужчинам порахувати цигарки, бензин на авто коли іноді можна і пішачком пройтися, пиво яке вони полюбляють то за ці кошти можна зробити лазерну епіляцію і не однієї ділянки!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так, а якщо нашим мужчинам порахувати цигарки, бензин на авто коли іноді можна і пішачком пройтися, пиво яке вони полюбляють то за ці кошти можна зробити лазерну епіляцію і не однієї ділянки!:)

    ---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 12:58 ----------

    Так, а якщо нашим мужчинам порахувати цигарки, бензин на авто коли іноді можна і пішачком пройтися, пиво яке вони полюбляють то за ці кошти можна зробити лазерну епіляцію і не однієї ділянки!:)
     
  18. serdewna

    serdewna New Member

    Хочу поділитися своїми враженнями від процедури. Насправді, одним з моїх комплексів було вросле волосся, яке якраз почало вростати після користування депілятором. Дійшло до того, що я не витримала і наважилась на лазерну епіляцію. Сказати, що я задоволена, то нічого не сказати!!!. Тепер думаю, що це одне з найкращих відкритів у сфері краси для жінок. :good:
     
  19. solder

    solder New Member

    Лазерна епіляція

    В будь якому випадку без консультації не обійтись.
    Косметолог визначить чи підходить конкретно вам лазерна епіляція
    Якщо коротко найкращий результат - світла шкіра, темне волосся
    Список перевірених салонів у Львові де дадуть вичерпну консультацію
    http://goldlight.com.ua/ua/lvov/laser-epilation.html
    http://laserharmony.com.ua/lvov-lazer-epilation
    http://www.laserhouse.com.ua/lviv
     
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так це дійсно ефектианий спосіб видалення волосся, в мене теж було вросле волосся плюс подразнення від гоління, а з лазерною епіляцією я про це все вже забула, тай волосся теж практично вже нема!:dance2:
     
а де твій аватар? :)