Квітка Цісик.

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем Оля, 30 бер 2007.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Сьогодні, 29 березня виповнюється 9 років з дня смерті Квітки Цісик - співачки українського походження, що народилася і проживала в Америці. Цією гілкою хочу, щоб ми вшанували її пам"ять, а дехто може й вперше ознайомився з цією чудовою українкою.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Kvitka (Квітка Цісик)


    Народилася 4 квітня 1953 року в Квінсі, Нью-Йорк. Її батько, скрипаль Володимир Цісик, вчив її грати на скрипці із 5 років. Здобула освіту за класом вокалу в Mannes School of Music.

    Квітка Цісик цікава своїми двома українськими альбомами - "Kvitka - Songs of Ukraine" та "Kvitka - Two Colors". Обидва ці альбоми були родинними проектами. Її чоловік, Ed Rakowicz, інженер звукозапису, продюсував їх; сестра, Марія Цісик, грала на піаніно, а мати, Йванна, слідкувала за чистотою вимови доньки. Також у запису брали участь близько 20 музикантів, що грали більш як на 10 різних інструментах.

    В 1983 разом з матір'ю Квітка відвідала Україну, а після проголошення незалежності України мріяла дати серію концертів на Батьківщині. Та її мрії не здійснилися. 29 березня 1998 р., не доживши 5 днів до свого 45-річчя вона померла.

    http://www.umka.com.ua/ukr/singer/?id=87
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Kvitka (Квітка Цісик). Two Colors. (Два Кольори). Зміст
    Відгуки (16)



    [​IMG]



    Тендітність - найперше враження, яке виникає спочатку і залишається вже після того, як музика втихає. І, звісно, приємно, що так співає людина, яка жила не в Україні, а в США, і співала і англійською, і українською. Вона співає пісні, які ми давно знаємо і любимо. Але головне тут все-таки інше, а саме те, як цих пісень заспівано та зіграно. А зроблено це насправді майстерно і якось так, що одразу відчуваєш - кожну композицію виплекано, випестовано, наче улюблену дитину, заради якої ні серця, ні сил не жалкуєш. Все тут до ладу - і голос, такий лагідний і прозорий, і обережні, а тому дуже доречні, вступи оркестру, і навіть участь інструментів, які для таких пісень не є звичайними. І якщо Ви бажаєте показати комусь красу української пісні, або як цю красу може бути збережено далеко за межами української землі - гадаю, цей диск стане гарним прикладом. Бо завжди приємно доторкнутись, відчути причетність до чогось гармонійного - чи не так?


    http://www.umka.com.ua/ukr/catalogue/258/
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Kvitka (Квітка Цісик). Пісні з України.



    [​IMG]

    Це один з тих записів, які неможливо просто прослухати один раз – і відкласти в сторону. Втім, кожного, хто чув платівку "Два кольори", запевняти не потрібно – раз увійшовши в серце, Квітка Цісик залишається там назавжди. Відтепер маємо можливість слухати і перший її альбом, "Пісні з України". Вона так і не встигла приїхати на Україну з сольною програмою, не встигла записати третій альбом... Але її спів – він живе, і досі приносить в світ тихе світло, і викликає бажання дізнатися більше, пізнати глибше. Дивовижний голос, дивовижне вміння лагідне – нести силу і красу легко, радісно. Такого не навчають на студіях, це вміння приходить тільки із серця, в якому живе любов – не інакше. Та й хіба ж стане хтось заперечувати, що справа тут не в колоратурному сопрано, а в тому, що заспівала не просто голосом – душею... Зрештою, то невдячна справа – описувати словами красу, яка зовсім не в словах. Тому – слухайте. Слухайте неодмінно, даруйте ці платівки собі, дітям, друзям, знайомим і незнайомим – нехай в наш світ приходить тиха радість...

    http://www.umka.com.ua/ukr/catalogue/2968/
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Тоня БІЛОУС

    Я – КВІТКА (Вірш-присвята Квітці Цісик)

    Я – квітка степова,
    Я – всих і нічия.
    Я сонцева коханка,
    Я вітра забаганка.
    Полин – купіль моя,
    Пірнай – і я твоя.

    Я – квітка лугова,
    Гойдаюсь в травах я.
    Я у вінку співанка,
    Пелюсткова веснянка.
    Вуста з нектаром я,
    Відпий – і я твоя.

    Я – квітка польова,
    У житі бавлюсь я,
    Я – жайворонка любка,
    Грайливая голубка.
    Купальська врода я,
    Милуйся! Я – твоя.

    Я квітка у гаю,
    Царюю як в раю:
    В промінні ніжусь я,
    Під трелі солов'я.
    Жаги оздоба я,
    Вдягни – і я твоя.

    Я – квітка лісова,
    Купаюсь в росах я,
    Я громова любаска,
    Дощу – жадана ласка,
    Духмяний килим я,
    Ступи – і я твоя.

    Одне лиш прошу, пам’ятай:
    Не рви мене і не ламай.
    Землі, життя – оквіта я.
    Я – всих, твоя і нічия.

    жовтень 2002

    http://www.share.net.ua/forum/lofiversion/index.php/t117.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Квітка Цісик.

    «Ця збірка пісень є бажанням мого українського серця
    вплести радісні нитки в розшарпане життям полотно, на
    якому вишита доля нашого народу».



    Не без моєї допомоги Iskander_aka зарелізив перший альбом Квітки Цісик, альбом, який деякий, досить тривалий час був відсутній в будь-якій інтернет-крамниці, аж доки нарешті з'явився на Євшані

    Я закохався в голос цієї Квітки, що розквітла так далеко від нашої Батьківщини, з перших секунд як почув її спів. Цей чистий, ніжний вокал з легким англійським акцентом зачаровує своєю проникністю і журливістю.
    Квітка Цісик є донькою українських еміґрантів. Вона народилася 4 квітня 1953 року в Квінсі, Нью-Йорк. Її батько, Володимир Цісик, скрипаль вчив її грати на скрипці із 5 років. Квітка Цісик здобула освіту за класом вокалу в Mannes School of Music. Її голос звучав в рекламних роликах таких відомих американських брендів як Coca-Cola, American Airlines, Mr. Pibbs, Sears, JC Penney, Safeway grocery stores and Starburst candies. В 80-х роках вона стала єдиним голосом, що репрезентував компанію Ford.
    Звичайно ж для нас Квітка Цісик цікава своїми двома українськими альбомами -"Kvitka - Songs of Ukraine" та "Kvitka - Two Colors". Обидва ці альбоми були родинними проектами. Її чоловік, Ed Rakowicz, інжинер звукозапису, продюсував їх; сестра, Maria Cisyk, грала на піаніно, а мати, Ivanna, слідкувала за чистотою вимови доньки.
    В 1983 разом з матір'ю Квітка відвідала Україну, а після проголошення незалежності України вона мріяла дати серію концертів на Батьківщині. Та її мрії не здійснилися. 29 березня 1998, не доживши 5 днів до свого 45-річчя вона померла від раку грудей.

    http://www.share.net.ua/forum/lofiversion/index.php/t117.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Вперше чую. Мабуть, хороша людина була, якщо через 9 років пам"ятають.
     
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Дякую, Шреку!
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Та по колгоспнику часто крутять,що ні разу не чули?
     
  11. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Бачите, значить ця гілка недаремна! :) А Ви ще там зразки пісень послухайте на тих посиланнях. Може забажаєте диски купити. Вони в Україні продаються. Я бачила. ;)
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Квітка Цісик.

    попробуйте хоч одну стягнути, чи піде закачка ,в мене йде,там воно може запропонувати відкрити сторінку в "Провіднику" то відкривайте не бійтесь,а потім тисніть "Копировать"
     
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Квітка Цісик.

    То для мене вища матиматика. :) Мені вистачить так послухати. А в магазині ми обидва її СД продаємо.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Квітка Цісик.

    А в мене замість кирилиці - єврит: нічого не розумію:p
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Квітка Цісик.

    [​IMG]
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Найрідніша для мене пісня від Квітки Цісик:

    Коханий
    (Осіннє кохання)
    Слова: Петро Запотічний
    Музика: Ігор Білозір






    Я покохала тебе восени,
    Жовте листя з дерев опадало.
    Літо бабине йшло у солодкі сни,
    А кохання моє розквітало...
    А кохання моє, а кохання моє,
    А кохання моє розквітало.

    Приспів:
    Коханий, дивлюсь на небо –
    в синій далі срібний зореплав.
    Коханий, це ніби той
    наш пам'ятний останній листопад.
    Коханий, не плачу я, бо не поверну спалену зорю.
    Коханий, лиш вітер спогад
    навіває про любов мою.
    Вітер хмаринку небом жене,
    А я в уяві бачу тебе,
    Знов придивляюсь – я бачу тебе, тебе.
    Жалісний подув тугу жене.
    Поле шепоче – чую тебе.
    Знов прислухаюсь – я чую тебе, тебе.

    Я покохала тебе восени,
    А тоді готовилась йти в путь.*
    А кохання моє, наче гомін весни,
    Огрівало нам ночі щасливі...
    А кохання моє, а кохання моє
    Огрівало нам ночі щасливі.


    дякую Олю, я ніколи не мала нагоди прочитати про саму виконавицю!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Олю, дуже дякую вам за цю гілку.
    Квітку Цісик часто слухаю. Почала з 2 років. Тато звідкись мав її записи та інших українців із Канади. Я на піснях Квітки Цісик виросла. І частково саме завдяки її пісням та виконанню навчилася сама цілої купи народних пісень. :)

    А я найбільше люблю її пісні "Сидить дівча на бистрою водою" і "Бабусю, рідненька".
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Квітка Цісик.

    То не єврит ,а вибиває кодування "Китайська" чому не знаю ,але не звертайте уваги,відкривайте в "Провіднику" і копіюйте
     
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Я теж виростала з її касетою ;)

    Тепер доцю як колишу то співаю часто пісні Цісик...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Квітка Цісик.

    Я й сама її відкрила для себе тільки посмертно.:sad: Чожу ж так в житті буває? Вшановуємо справжні таланти вже тоді, коли їх нема:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)