Квартира в Житловому комплексі по вул.Демнянській - відгуки, обговорення

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем promisto, 19 сер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    я в шоці, я не знаю що вони собі думають, не досить того, що про себе не думають, про інших взагалі мовчу ( це ж ризик дійсно витоків газу чи вибуху, хто зна що вони там понепроектовували), треба в п"ятницю збиратися всім разом і давати по дюндєлю, охаміли, як то так. І холод на носі, що з тих ремонтів буде. От завжди знайдеться пару козлів, які каламутять воду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Палками тих козлів забити :vinsent::
     
  3. zlatovlaska

    zlatovlaska Active Member

    До речі, в 6-тій секції вікна в коридорі на деяких поверхах не закриваються,ще й ручки поломані. Забудовник це повинен виправити.
     
  4. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Мав нагоду побувати на Демнянській. Будиночок приємний, збудований акуратно. Враження позитивні.

    Лише заїзд в ті гаражі дуже екстримальний) І поворот на Хуторівку лише направо :sad: Знесіть той знак))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    А що там за сусіди біля вас будуюються? На новобудови.ком не знайшов.
     
  6. Grek

    Grek Well-Known Member

    Погано шукали - http://novobudovy.com/novobudovy/novobudova-m-lviv-vul-skorini#.U_jLn2MYuR0
    Їм повезло із сусідами, бо в тому будинку іще повинен бути садочок - http://kremin-ua.com/index.php/propozytsii/2-kvartiri-skorini-44
     
  7. promisto

    promisto Well-Known Member

    Що там було на зборах?
    Скиньте хтось мені посилання на групу в фейсбуці, бо не можу знайти:wacko:
     
  8. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Неллі клос дрдає до групи
    Про збори може там напишуть або тут ті що були
     
  9. Dmytro Lubenchenko

    Dmytro Lubenchenko http://demnyanska-26.ukra

    посилання до групи немає додайте через пошук Nelly Klos до друзів і напишіть з якої ви квартири, вся інформація розміщена у групі в ФБ, а також на тимчасовому форумі ось тут :uanew:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. partner

    partner Well-Known Member

    Друзі! Домовився із забудовником про вивезення будівельного сміття. За 1 м3 50 грн (орієнтовно 8-10 мішків). Обєднуйтесь у спілку можна і самим, якщо є багато сміття. Звертайтесь до мене чи у будку до забудовника.
    Велике прохання вивозьте своє сміття.

    Для "тих що розуміє" і тримає своє сміття у 1 підїзді вже 2 місяць - проведемо комісію і ми зясуємо чиє воно. цьогго "сусіда" чекатиме штраф.

    З повагою Нестор Галайцьо
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. partner

    partner Well-Known Member

    Інформую мешканців. Розмовляв із забудовником - просили мешканців оплатити за електроенергію (список і вартість спожитої електроенергії на дверях в підїзд) у будці Романові чи Андрієві.
    З їх слів, що неплатників буде відімкнено від електромережі.
     
  12. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    partner, питання №1- що з тим стояком в якому залишились проблеми з подачею газу? Ці мудрі сусіди щось вирішили?
    питання 2 - щодо напруги, в нас напуга в будинку 245 В, як буде далі? треба з цим щось також вирішувати.
     
  13. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А нас цікавить питання шуму від трансформаторної яка стоїть перед вікнами, чи вона так постійно буде гудіти? Чи то потрібно тепер постійно вікна зачиняти аби не було чути, чи забудовник може зробити шумоізоляцію тої тоансфоматорної? Чи є якісь нормативи по шуму в дб?
     
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Агов, де всі?
     
  15. partner

    partner Well-Known Member

    Я домовився і вивіз сьогодні усе сміття з під будинку. гроші взяв з каси осбб. ПРОШУ усіх чиє сміття там було скинутись по 50-100 грн., щоб я зміг повернути потраченні гроші назад у касу. і ще одне прошу більше не складувати сміття під будинком, хто це зробить буде оштрафований та його імя та номер квартири я розвішу в оголошеннях. Дякую за увагу!!!!!!!!!!
     
  16. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    partner, а можна відповідь на моє питання в 672 пості?
     
  17. partner

    partner Well-Known Member

    так жилець цієї квартири повернувся і ліквідува зауваження газовиків.тепер він повинен вирішити усі питання за весь стояк.

    які ви маєте пропозиції? я такий самий жилець як і ви. можливо замість того щоб я мав кожному звітувати всі долучаться до роботи??? Вибачте але я цю роботу роблю бескоштовно і роблю багато. я також жилець будинку а не чий небуть підлеглий!!
     
  18. partner

    partner Well-Known Member

    Сьогодні був на нараді з забудовником є 1 позитивна новина я вже отримав 1 примірник договору з Львівобленерго на постачанння електроенергії (по нормальному тарифу) домовився з одним сусідом, що він нам розмножить 120 угод в А3 форматі, далі я роздам його людям щоб заповняли. десь через тиждень отримаю рахунки для кожного на пломбування лічильників, після цього буде пломбування та оплата за людськими цінами а не 1.43 за квт

    :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    кілька свіжих фото
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    привіт сусідам з офігенним виглядом з даху будинку! у вас підвали коштують 2700 за м2? чи за весь підвал?
     
а де твій аватар? :)