Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Glycera

    Glycera Member

    Я теж не розумію що відбуваєтся(((( Спочатку распродали секціі Г, а потім Б4....Та чому секціі Г будувати припинили взагалі...Хто часто в офісі ДО буває, запитайте, будь ласка)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Кася

    Кася Well-Known Member

    Б4 хочуть здавати в 4му кварталі 15го року. Тоді як Б1-3 в 3му кварталі.
    Стосовно секцій Г панікувати рано, у нас здача в 3му кварталі 16го року. Все залежить від їх графіку.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2015
    • Подобається Подобається x 1
  3. Glycera

    Glycera Member

    Так то воно так, але якось трохи переживаю)
     
  4. djyha

    djyha Well-Known Member

    Думаю що поки Б1, Б2 не добудують то й за Г братись не будуть
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Живемо в 2 секціі, вікна на церкву, кожен день роблять щось і на Б і на Г, просто на Г не так активно і менше народу.
     
  6. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    Ви вже там дійсно живете? Які враження? Мене цікавить чи тепло в квартирі, яка шумоізоляція... Ми також із 2-ї секції,але заселятись плануємо літом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Тепло. Шумоізоляція відсутня. Стукіт з 7 ранку по 11вечора((
     
  8. djyha

    djyha Well-Known Member

    шумоізоляція, мається на увазі внутрішня в домі, чи з двору?
     
  9. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Якщо закрити вікна, то з вулиці майже не чути будівництва. Шум в квартирі внутрішній, чути як роблять ремонти на всіх поверхах
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Хотів запитати, скільки приблизно м3 зимою було спожито газу?
     
  11. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Активно опалювалось десь півтора місяці. Мінімум був від здачі квартири.
     

    Вкладення:

    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      114,8 КБ
      Переглядів:
      36
  12. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Щось не може бути 1600м3 за 1,5 місяців? ми за рік стільки спалюємо в квартирі 50м2 з газовою колонкою та пічним опаленням. Напевно якась помилка
     
  13. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    Так, це дійсно багато... Ви котел на максимум вмикали? В нас котел, квартира 50 кв.м., в морози було до 300 кубів на місяць... Цікаво чи це батареї так слабо гріють, чи стіни слабо утеплені...
     
  14. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Думаю, що справа в теплій підлозі. Котел зазвичай на 40-45. Але й ми самі побачили, що щось забагато. Площа 63 кв.
     
  15. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Не помилка. Сподіваємось, що коли люди поселяться ( хоча б знизу), то тепло буде краще триматись
     
  16. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ого!!! Страшно подумати, скільки 1600 м3 газу коштує за новими тарифами. Та й за старими це 2000+ гривень. В мене в новобудові іншій така ж площа. Вже починаю сумніватись в економічній доцільності автономного опалення. Зима була тепла!

    А тепла підлога (самі трубки) лежать зазвичай на пінопласті, тому наявність чи відсутність сусідів знизу немає значення.
     
    Останнє редагування: 21 бер 2015
  17. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    У нас половина площі - плитка. Думаю, що після ремонту вона поки прогрілася, поки ми зрозуміли як воно все працює то наклацало трохи. Принаймі ми себе тішимо тим, що далі мало б бути менше :)
    Доречі в кімнатах - дерево, і мабуть через те що знизу сусіди не живуть, коли стаєш босою ногою, то досить холодно
     
  18. rainadil

    rainadil Member

    Шановні сусіди, хто з вас вміє створювати і підтримувати безкоштовні сайти з форумами?
    Нам з вами, сусідами по Добрій Оселі, потрібен свій окремий форум з розділеними гілками і темами, бо тут все на купу і читати мільярд сторінок в пошуках свого запитання незручно.
    Давайте зорганізуємось.
    Пишіть мені приватним повідомленням - зробімо все гарно і організовано для нашого з вами комфорту
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. S l a v i k

    S l a v i k Member

    а не простіше групу в ФБ?
     
  20. Кася

    Кася Well-Known Member

    незручно
     
а де твій аватар? :)