Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Скажіть,чи є хтось, хто проти стопчиків які ставлять біля секції 100Л
     
  2. Onls

    Onls Well-Known Member

    Ніхто не хоче купувати їх жахливо дорогі гаражі, тому вони вирішили зробити так, щоб людям не було де паркуватися взагалі
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Я ставлю машину на стоянку,але завжди приїжаю під під`їзд щоб занести сумки,получається через три гаражі цілий будинок має страждати.Думаю треба іти в ОСББ і вимагати щоб забрали свої стопчики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Onls

    Onls Well-Known Member

    ОСББ мотиву появу стовпчиків тим що в гаражі не зручно заїжджати?
     
  5. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Мені також не зручно буде важкі сумки заносити чи завозити меблі,але їх це не хвилює,бо я вже купила квартиру,а гаражі ще не продали
     
  6. alessia

    alessia Member

    А хто думає про мешканців-треба продати паркомісця,гаражі.Онозначно потрібно протестувати проти стовпчиків,зовсім обнагліли.Можливо писати колективну скаргу в ОСББ,вони б мали дбати про зручності мешканців((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. alessia

    alessia Member

    Шановні сусіди!Кому заважають стовпці біля 100л,збираємось сьогодні(17.08.17),0 20:30 біля кафе "Лігумінка".Потрібне колективне письмове звернення в ОСББ!
     
  8. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Шановні сусіди не побачила що ви збирались,я також проти ,якщо потрібен мій підпис пишіть
     
  9. Santi

    Santi Member

    Тут питались за інтернет. У мене Вега. Жахливий інтернет. За рік дзвонили в службу підтримки раз 20 і то, коли вже геть нічого не відкриває. Коли просто повільний, то навіть не хочеться по 20 хв. слухати музику в трубці. Послухають, скажуть, що розглянуть заяву і до двох тижнів дадуть відповідь. Рррррр. Шукаємо на що б змінити. Сусіди в кого інший оператор і ви ним задоволені - поділіться. В попередній квартирі був Airbite, то за 10 років такі трабли раз 5 траплялись і ліквідовували майже одразу.
     
  10. alessia

    alessia Member

    Сусіди!!!Хто проти стовпців біля 100Л,будь ласка,напишіть в ОСББ заяву,що Ви проти!!!Бо чудом-дивом тих хто "за" більше((заява повинна бути в двох екземплярах.Люди!не бутьде байдужі!!!
     
  11. Igor Gerbich

    Igor Gerbich Mashinist

    Доброго дня

    Хто робив облицювання декоративним каменем в квартирі

    Шукаю якісних майстрів

    Якщо є такі - напишіть мені координати і телефони

    Дякуємо з повагогою Iгор
     
  12. undefined

    undefined Active Member

    Цікаво, сьогодні натрапив на сайт ДАБІ – ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ і зайшов в розділ "РЕЄСТР ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ", пошукав декларації по вул. Кобилиці за останні 2 роки і знайшов цікавий запис: офіційна декларація про початок будівництва церкви була ще у березні 2016, а коли їх запитали через пів року про ту церкву, то вони "з"їздили на місце і не побачили ознак будівельних робіт"

    upload_2017-8-23_16-0-3.png
     
    Останнє редагування: 23 сер 2017
  13. undefined

    undefined Active Member

    "Декларація про початок будівельних робіт" видана 03.06.2016 і "Дозвільних документів напроведення будівельних робіт" це різні речі чи він просто збрехав?
     
  14. michalviv

    michalviv New Member

    Скажіть будь ласка , я перед вибором добра оселя дворівнева 91 кВ м.,чи Грінвель 84 кВ м.,?
     
  15. michalviv

    michalviv New Member

    Скажіть як дворівнева квартира ?
     
  16. undefined

    undefined Active Member

    Дивно як так сталось, що заголовок теми про "Добру Оселю", в якому не перший рік спілкуються люди на різні суміжні теми, раптово став називатись "Квартира Добра Оселя двохрівнева" :facepalm:
     
  17. michalviv

    michalviv New Member

    Ой , я перепрошую я випадково змінив , вибачаюся
     
  18. lilyag

    lilyag New Member

    В мене є запитання про звукоізоляцію. Я жила в цегляній сталінці і власному будинку, тому мене це питання дуже хвилює. Скажіть, будь ласка, чи дуже чути сусідів, чи робили ви додаткову звукоізоляцію?
     
  19. berserker

    berserker New Member

    Доброго дня мешканцям "Доброї оселі" !
    Хочу повідомити, що із сьогоднішнього дня мешканці будинків 100В, 100Г та 100Д можуть підключити "Домашній інтернет" від Київстар.
    Так само нагадую, що ця можливість є досить давно і у будинках 100Б, 100Е, 100Є та 100Ж, тобто уся буква "П" має можливість підключення )))
    Для консультацій та підключення телефонуйте 0676733510 Роман. Буду радий допомогти.
     

    Вкладення:

  20. ymyk

    ymyk Active Member

    @berserker Роман, скажіть яка ситуація з будинком 100И, 100З (останній від дороги). Люди хочуть підключити КС, але КС не хоче йти до людей. Таку інформацію нам надавали на початку року. Чи щось змінилося? Що треба зробити щоб змінилося?
     
а де твій аватар? :)