Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. mcandre

    mcandre Active Member

    Хтось там вже купив? 874 уо за квадрат просять.
    http://dobra-oselia.com.ua/
    на сайті ніякої інформації про забудовника: хто такий, чи щось будував.
    Не хочеться лоханутись.

    Хто що знає про цю "добру оселю"?
     
  2. mcandre

    mcandre Active Member

    Ось договір.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 чер 2013
  3. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Теж зацікавила ця новобудова. Однак інформації майже немає. Хто біля неї буває, там взагалі щось будується?
     
  4. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Нас з чоловіком також зацікавила новобудова, в неті інформації про них практично немає, але ходимо часто на будівництво, перший підїзд вже збудований, нас пустили на перший поверх першої черги, показали як виглядають квартири "вживу". Ми націлились на 2-гу чергу, вже якраз заливають фундамент, кажуть за 2 тижні буде вже перший поверх. Район дуже подобається, маємо до наступного тижня визначитись поки діє бронь, бо щось потроху квартири розбирають, думаємо всетаки брати.
     
  5. novoselik

    novoselik Well-Known Member


    Дякую. Наскільки я зрозумів, там біля самого будинку проходить трамвайна колія?
     
  6. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Тротуар, дорога, а потім колія. Від будинку до дороги приблизно 7 метрів. Друга черга (про яку я говорила вище) стоїть паралельно, вид на капличку і дерева, тай освітлення там краще і пилюки від транспорту менше.

    Ми особисто бачимо для себе мінус в плануванні кімнат в квартирі, вони довгі, але вузькі, дуже добре треба думати над тим як там все поставити, щоб кімнати не перетворилися в "тунелі". Маємо роздруківку з вказаними розмірами кімнат, якщо комусь цікаво - можу відсканувати і скнути в тему.
     
  7. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Будь ласка, відскануйте, якщо можливо. Дякую.
     
  8. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    перша і друга секція [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Дякую. Не дешево виходить... Але місце дійсно гарне, особливо з точки зору транспорту й відстані від центру.
     
  10. mcandre

    mcandre Active Member

    Щодня проїжджаю, будують активно.
    Вони ще, здається, обіцяють ремонт в подарунок, якщо оплатите всю суму на другу чергу будівництва. До речі, там за мостом проходять високовольтні лінії. Але вроді це ок, бо досить далеко вони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Нам за ремонт нічого не казали, лише сказали що на відміну від першої черги у другій котли і радіатори встановлюються за власний кошт
     
  12. Zybra

    Zybra New Member

    Ми також цікавились цим проектом. Ось що назбирали:1-фірма-забудовник - "ТКС", яка має на своїй "совісті" скандальну історію про будівництво житлового комплексу у м.Трускавці; 2-цікавились у знайомих, які працюють в ТКС, кажуть, що наміри щодо будівництва "Доброї оселі" серйозні;3-нам не сподобались дуже розмиті умови договору з компанією, яка в свою чергу є представником іншої компанії :wacko:. До речі, подібних компаній та фірм-клонів інвестиційної компанії зареєстровано в Україні багато. 4-крім договору будь-які інші документи забудовника, інвестора,...побачити складно: то документів немає в офісі, то їх не можна копіювати, щоб порадитись із юристом. мовляв, має договір - от і радьтесь.5 - мало інформативний сайт, що також насторожує - не зрозуміло, які квартири продані, який стан будівництва, тощо. Взагалі, коли мова зайшла про резервацію певної квартири, то дівчата-маклери тишком подивились у свої записи і сказали, що бажана квартира вільна. а якщо вже продана одним, і може бути продана іншим? Дівчата сказали, що дурниця, що в них такого немає. Але ж в Україані вже відомі такі випадки
    Отже, ми все зважили, і вирішили, що цей проект не прозорий і ризикований. Не наважились
    Не агітую, лише розповідаю все, що знаю
     
  13. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Прочитала допис і аж кров захолола, чи не дурницю ми зробили, що минулого тижня занесли перший внесок.... Тепер будемо тільки сподіватись на те що все буде добре
     
  14. mcandre

    mcandre Active Member

    Та чому має бути не добре? На разі, все там йде дуже добре.
    А стосовно квартир - ясно, що зразу продати весь будинок нереально. Напевне, не дуже хочуть світити кількість проданих квартир. Але те, що витягнули дуже швидко цілий під’їзд - значить кількість проданих квартир десь в районі 25-35%, думаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    А чому б це?
    Чим більше інформації - тим більше довіри до забудовника.
    Це також насторожує.

    І з граматичними помилками :)
     
  16. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

  17. samaleyko

    samaleyko Member

    Привіт, нещодавно сам придбав там квартиру як побачив що дуже швидко побудували. Виглядає непогано, хочу на днях глянути що всередині роблять кому цікаво маю фото.[​IMG]
     
  18. mushk

    mushk New Member

    Так хтось вже бачив зсередини цю оселю? чи справді вона добра?
     
  19. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я часто попри той будинок їжджу, побудували справді дуже швидко.
    З величезних мінусів для мене особисто - розташування при самій дорозі з дуже інтенсивними рухом (плюс трамвай). Так, сучасні вікна творять чуда в плані звукоізоляції - але відкривши вікно чи поставивши на мікро, отримаєш в хаті постійний сум. Відстань до трамвайної колії 7 метрів - це, вважайте, нічого не означає - трамвай буде чути і то сильно. Але це моє особисте - для мене ніякої привабливості не мають будинки, котрі розташовані при самій дорозі, будь вони хоч тричі добрими оселями :)

    Ну і планування кімнат має той недолік, що мало менш-більш наближених до квадратної форми, майже всі - сильно видовжені. Хтось вже писав про те, що треба добре думати з умеблюванням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. samaleyko

    samaleyko Member

    Привіт. був в суботу на будові. Між іншим, дуже зручно, що в суботу працюють. Бо серед тижня ніяк не міг вибратись. потратив в свою квартиру. Можу сказати, молодці, бачу, що не потрібно буде за ними переробляти. роблять акуратно. поштукатурили рівненько. Я сфоткав , щоб жінці показати. Хто хоче, скину.:)
     
а де твій аватар? :)