Кухня для хлопів

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Мих, 18 чер 2009.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Хлопці, хто розуміє англійську і любить куховарити, даю вам наводку на файного кухаря на ютубі, який доступно пояснює і дуже смачно готує. :) Я вже купу його рецептів перевірила. :)


    View: https://www.youtube.com/watch?v=PsPuX7oGFmo
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Але, Карабине, борщ не 40 хвилин робиться :).
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Залежить, на чому його варити. :) Якщо на магазинній курці, то запросто за 40 хв. А якщо на домашній, чи на свинячих кісточках, то м"ясо там довго вариться. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Є різні борщі, і без м'яса теж. Тут головне чи включати приготування буряків в "варення борщу" чи ні. Якщо не включати то можна дуже швидко зварити якщо без м'яса.
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Борщ без мяса то є зупа
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Е ні, :acute:до складу борщу входить буряк, а м"ясо :don-t_mention:може бути, а може й не бути :pardon:чи то в борщі чи то в зупі ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А чо повністю приказку не цитуєте? ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Василю, ви ж не маєте вуса то ж про вас буде приказка... :)))
     
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ніколи не варю буряка і не люблю борщу з вареного буряка. Буряк має віддати всі свої смакові якості в борщ, а не в воду, в якій він буде варитися і яку потім виллють. Повбираний сирий буряк тру на грубу тертку, спасерую на невеликому вогні, тоді додаю тули баночку томатного соусу і пів літри сметани. Все доводжу до кипіння і виливаю в баняк, де варилися м"ясо, морква, цибуля, картопля і капуста. Доводжу все до кипіння, зменшую вогонь і дозволяю покипіти 1 хв, не більше. Виключаю вогонь, відсуваю баняк на холодну поверхню і сиплю туди свіжу зелень. Борщ готовий. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А хто його варить? Я його печу в духовці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    image (14).jpg
     
    • Смішно Смішно x 4
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А у нас буряк додають різаний тоненько після того як зберуть шум від м"яса і варять поки не втратить свій колір.Зазвичай на борщ беруть "ситцевий" (рожевий в смужечку) буряк.
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    [Qнавпакиlias, post: 3014734, member: 1805"]А у нас буряк додають різаний тоненько після того як зберуть шум від м"яса і варять поки не втратить свій колір.Зазвичай на борщ беруть "ситцевий" (рожевий в смужечку) буряк.[/QUOTE]
    Я навпаки, варю окремо за спеціальною технологією, щоб не втратив колір. Люблю щоб борщ був насичено-червоного кольору
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А я ні. Не люблю запах буряка і червону картоплю в ньому.
     
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Іра, я пам"ятаю цей вид борщу. :) У вас борщ зафарбовували томатним соусом, чи пастою. :) А наш, львівський, має бути кольору буряка. :) Ну, і трохи томатів. :)

    А Ви от спробуйте один раз не варити буряк, а так як я описала зверху - просто недовго його спасерувати. Може й сподобається Вам така технологія. :) Пам"ятаю, як мене колись одна старша жіночка (віку моєї бабці) вчила: у доброму борщі капуста і буряк повинні бути хрустячі. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ага. Ложка томатної пасти або пів літри томатного соку. В сезон помідорів взагалі томати натерті :)...і болгарський перчик...мммм!
    Коли вже те літо?:scratch_one-s_head:
     
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Бачу деякі люди таки варять буряк. Бусурмани. :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А ще кавалок жирної свинини і пекучу перчину в тарілку помачати. :))) Я пам"ятаю, як такі борщі нам варили на миколаївських полях під час збирання помідорів. :) Після львівького борщу я спочатку не могла його їсти, а потім звикла. :)
     
    Останнє редагування: 26 січ 2016
    • Подобається Подобається x 2
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Або окрайчик чорного хліба і плястерок мерзлого сала зверху ...ну і як без цибулини чи зубчика часничку? :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)