Курс гривні.

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Hyligan, 5 лют 2014.

  1. mbereg

    mbereg Member

    а яким боком це до теми?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ще й на Івана, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це хто з ким балакає? :wacko:
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну і шо там в обмінках? В Хуйлостані чорний четвер :)))
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    По-барабану їм на той чорний четвер. Точно як у нас всім по-барабану. В нас же білий четвер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Що цікаво що обвал валют минулого року по всьому постСовку пройшов, і на цьому фоні гривня ше не найгірше виглядає ...
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якщо цифри приведете буде краще. Бо по-моєму таки найгірше.
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь ходила табличка, іменно за 2015... в 2015 гривак не дуже впав, на початок року вже і так був по 22 вроді, на кінець по 24 чи біля того
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :haha: А в 2016 взагалі майже не впав, і так був по 25.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На січень 2016 покращеннь не видно впритул. Черговий доказ що ніяке членство в будь-яких організаціях і союзах нічого не дасть якщо країна сама неспроможна поступально розвиватися.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кролік сказав: якщо захід дає філки, значить я все роблю правильно. Якби я робив не так, то захід не давав би гроші. Вони, тобто захід є суддями його діяльності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Захід все намагається пояснити шо нате вам вудку - починайте лапати рибу.
    В нас тут бабушенція солоні огірки продає на дорозі і волоцюга в смітнику шпортає з бродячими собаками, а через три метри вже "айтішники" з бородами 88-го хіпстерського левела, вщент англомовні. Перші - відображення справжнього рівня держави, другі - самі про себе подбали, але державі нічого не винні і тільки й чекають слушного моменту чухнути звідси подалі. В мене когнітивний дисонанс від цих картин. Це нездорові перекоси.
    Ці "айтішники" - це як в совку 90-х самі круті були це "кооператори" і "спільні підприємства" - один в один. Просто люди, які почали працювати по західній бізнес-моделі, тобто з відривом в пару десятків років. Іноземні компанії - це і є спільні підприємства, нічого нового. І українці там працюють не на Україну.
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    захід а конкретніше США якраз і тримають кроліка на посаді, чим вам кролік не подобається ? я от в минулому році за аналогічний період платив за комуналку по 800-900 грн\ міс а в цьому році за ананлогічний період , або взагалі не плачу або 200 грн - і все завдяки кроліку ! а ще от реальну 70% знижку на нові вікна\двері в квартирі від кроліка маю. Так що хай штатніки його тримають. В минулом році ( ну період зими маю на увазі) електрику вимикали - в цьому ні. Може це й не заслуга кроліка , але чим він гірше за інших колишніх ? Он він всім розказав як подавати скаргу на центральне опалення по ТВ - чим погано ? хто ще таке робив до нього ? Альтернативи кроліку немає :sad: тому США і змушені підтримувати кроліка. Покищо кролік найкращий премьєр з тих що в нас був.
     
    Останнє редагування: 21 січ 2016
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ви знаєте... з тої субсидії знайомі пенсіонери сміються. Вірніше, не субсидії, а від тої політики. Прийшло пенсіонеру 400 грн. І платить він нуль.
    Економіку ніхто не відміняв. Якщо держава платить за всіх, хто користується субсидіями, значить це або з платників, або з того, що дають кредити, які тре потім віддавати. Ні одне, ні друге добра для держави не приносить і головне, це не є реформи. Пенсіонери сміються, кажуть, ну ми хоч 100 грн з 400 могли б заплатити... То не стимулює навіть до економії... Не знаю... З точки зору економіки, розвитку, ринкових відносин, це брєд повний. Я не здивуюся, якщо з часом виявиться, що це була махінація з боку Кроліка, адже фактично, Кролік платить олігархам за енергоносії. Боюсь, що рано, чи пізно це вилізе боком.
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А чому "кролік"? Хоча б кріль.

    Кріль або трусь (Oryctolagus) — рід гризунів з ряду зайцеподібні. Інколи кролями називають всіх дрібних представників родини зайцевих.
    Кріль — Вікіпедія
     
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А пенсії пенсіонерам хто платить?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Звикайте до західного світу. Капіталістична лафа закінчилась. Скоро буде як в соціалістичній Канаді. :read:
    Є звичайно Росія. Там все можна. І законів немає. Все "по-понятіям".
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    та ? серйозно ? ранніше за 1 гривню давали 4 рублі РФ , а тепер тільки 3 рублі ! ось якби за 1 грн давали 5-10 ріблів тоді б я сказав що "не найгірше" , а так найгірше. давав я тут на форумі інфографіку в темі про нафту подивіться та наочно видно. Враховуючи що за 1 у.е буде 90 рублів, то за 1 у.е буде 30 грн ! ось такий нас чекає курс якщо брати американці не допоможуть.
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member



    Знову ж таки цікаво - чому українці живуть з таким курсом і нічого не "зхлопується", в Росії не проживуть і в них "зхлопнеться"? Вони на момент початку цієї всієї історії троха побагатші були.
    Єдина різниця шо ми жиєм від кредиту до кредиту, а вони на свому резервному грошому мішку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)