Купуй українське!

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Un.Known, 4 лип 2014.

  1. Saut

    Saut Цинічна Бендера

    Як би ви знали скільки москалі тримають в Україні... В нас декілька з ТОП банків належить росіянам. Є явно російські, є псевдоукраїнські.
    Так шо, скажемо - вони забирають з нас прибуток, та платять попочленцям зп з своєї кишені. Це я відзеркалив.

    зі І не треба Пєті приписувати того, що не є правдою. Платять ЗП іноземним міністрам з БЮДЖЕТУ! Тобто ми з Вами!!! А не Пєтя!
    Так, він наповнює бюджет налогами. Але з Липецьку податки йдуть в бюджет РФ.

    зі ага, все таки "якобі" варягам не з бюджет, а з якогось там фонду. Цікаво б подивитись хто його наповнює.
     
    Останнє редагування: 9 січ 2015
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    залежить хто є власники російських топбанків.
    можуть і фінансувати по "просьбі" Пуйла, або добровільно. Вони на нас заробляють що не кажіть.


    Я таке чув, що доплачує. Не скажу, що правда, бо не перевірено. Але таке можливо.

    Зарплата укр. міністра по іноземним мірках не висока, щоб кидати все, в тому числі громадянство і йти працювати і боротися з укр. реаліями.
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Привезла додому світильник виробництва Dekor Light, Одеса.
     
  4. Locke

    Locke невиправний реаліст

    З Facebook:

    [​IMG]
    Богдан Стасюк


    А значна доля правди в цьому є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Звичайно є. У нас Литвин має молочний бізнес, нащо йому конкуренція? Нащо йому додатквий євроконтроль на його продукцію? І так воно всюди.... Головне - бізес, а а людська гідність - до дупи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. sproks

    sproks Active Member

    Читаю той форум і жах пронизує до кісток.
    Люди за тисячу років нічого не навчилися. Головна теза постів - Розділяй та володарюй !, або - Забирай та володарюй ? Жодної пропозиції до створення, або будування держави.
    Немов щурі - ААааааа Порошенко богатий ! От він гаддддддддд! Та ще й у Раші має бізнессссссссссссс !
    Відібратииииии ! Розділитиииииии!
    Ось тут написано з тих часів :
    35 И ходил Иисус по всем городам и селениям, уча в синагогах их, проповедуя Евангелие Царствия и исцеляя всякую болезнь и всякую немощь в людях. 36 Видя толпы народа, Он сжалился над ними, что они были изнурены и рассеяны, как овцы, не имеющие пастыря. 37 Тогда говорит ученикам Своим: жатвы много, а делателей мало; 38 итак молите Господина жатвы, чтобы выслал делателей на жатву Свою.

    І що ? хтось то розуміє ? Чи навіть читає ?
    Навіщо їм ? Відібрати-ж легше....
    Суспільство кажете ?
    Ось тут про суспільство таке :
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  7. Hase

    Hase зайчик

    Це солодке слово ХАЛЯВА, пане спрокс... Прівичкассс...Українська жадібність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. transhume

    transhume Well-Known Member

    Це, що Литвин чи Мих чи ще хтось інший мають бізнес, ще недостатньо: Питання 1. Чи на законних основа? Якщо на законних, то в чому справа? Якщо ні, то організуйте подачу справи в суд, або повідомте громадськість – якщо ні це ні інше Ви не робите, то Вас треба морально осудити – Ви знаєте факти зловживання і не виконуєте свого громадського обов’язку.

    Питання 2: якщо ми не купуватимемо продукції, що виробляються Панами Литвином, Мих чи ще кимось іншим, то їх компанії закриються, а робітники втратять роботу: жінки в Італію (панель), чоловіки Польща/Росія/Португалія (будівництво).

    Конкуренція між українськими підприємствами – необхідна умова постійного підвищення якості продукції; якщо в країні є монополісти, то антимонопольний комітет, громадськість (Ви, я + мільйони) повинні відповідно реагувати – якщо громадськість не реагує, то заслуговує на те що має.

    Людська гідність не є предметом економічного розгляду (дане питання економічне).

    Кишеня П. Порошенка не є нам повністю чужою – маючи додатковий капітал він може розширити виробництво і створити для громадян України нові робочі місця, на нього громадяни України можуть, в деякій мірі і при бажанні, "спонукати". А кишеня Генрі Форда нам повинна бути зовсім чужа, бо якщо в нього буде достатньо капіталу, то він розширить виробництво в США або Китаї. Якщо Ви думаєте інакше, то доведіть чому. Прості твердження типу «то є файно, а то є зле», «в тому щось є, а в тому нема», «так воно є, а так його нема» не приймаються, як серйозні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. transhume

    transhume Well-Known Member

    МЕЛЕНЬКА ПОМИЛОЧКА - ПОВИННО БУТИ:
    Кишеня П. Порошенка не є нам повністю чужою – маючи додатковий капітал він може розширити виробництво і створити для громадян України нові робочі місця, громадяни України до цього можуть його в деякій мірі і при бажанні "спонукати". А кишеня Генрі Форда нам повинна бути зовсім чужа, бо якщо в нього буде достатньо капіталу, то він розширить виробництво в США або Китаї. Якщо Ви думаєте інакше, то доведіть чому. Прості твердження типу «то є файно, а то є зле», «в тому щось є, а в тому нема», «так воно є, а так його нема» не приймаються, як серйозні
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не зовсім з вами згоден. Де ви бачили халяву? Люди в Україні гарують і бідують, яка там українська жадібність?

    Вся біда в тому, що в Україні утворився прошарок у суспільстві, який називається "чиновник". От для кого є халява. Гроші, які вони отримують не є рушієм економіки, а тільки додатковий тягар, а живитися вони навчилися за рахунок хабарів. То вони привчили підприємців відмивати гроші, бо як ви дасьте хабар, не відмивши гроші? Сьогодні склалася ситуація, коли можна спалити обласну адміністрацію разом з чиновниками і, повірте, нічого не змінеться. Хліб буде в магазинах, буде молоко і сметана і корови будуть церкатися, як завжди. тобто, нічого не змінеться. Вони там сидять тільки тому, що Київ їм виділяє кусок бюджету і вони, як таракани його ділять. Все! На тому їх робота закінчується. Згадайте кляті комуністичні часи. Тоді чиновники мали кучу роботи. Вони відповідали за поставку масла в область, забезпечення всіма продуктами, промтоварами, відповідали за стан доріг. Зараз то все не їхнє. Чим вони займаються? От хто скаже, що роблять чиновники корисного для населення?

    Я не знаю і ви мені вибачте, але коли я знайомлюся вперше з людиною і дізнаюся, що він чиновник, у мене підсвідомо до нього відношення, як до злодія, бандита, зека. Ну що не кажіть, чиновник - то пляма на все життя. Як правило, то хабарники, обианщики... там нема інтелігенції, вони ніколи не тримають слова. Вони завжди дивляться у твою кишеню.


    А так... простий народ у нас працювитий, в міру порядний, це оцінено в Європі.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    Згоден!!!

    У нас люди не розуміють хто такий бізнесмен, а хто олігарх. Їм головне, щоб відібрати гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Hase

    Hase зайчик

    Ну, от ви також згодні, так і я ж про те ж...
    Відібрати гроші... привичка така склалася, ще з часів большевіків.
    Українських селян у 1918у цікавила не Держава а панська ЗЕМЛЯ. Тому своєю пасивністю вони підтримали більшовиків. Більшовики відячили сповна за підтримку. Наїлися ковбасники тієї землі в 33у до несхочу.
    Більшовики впіймали народ на халяві. "Відібрати і поділити..." така ідея народу сподобалась. Цей урок мав би піти впрок.
    Але в 91у році напередодні референдуму вже національно-демократичні сили піднімають лозунг ХАЛЯВИ (згадайте закон про приватизацію). Газети рясніють статистичними даними про виробництво в Україні вугілля, металу, хліба, масла і ковбаси. Паралельно розкручуються описи жахіття голоду 33го. Ковбасники розуміють мову голоду. Це ЄДИНА мова яку вони розуміють. "Буде Україна - буде ВСЕ!"
    Але ось Україна - незалежна і знову всі чекають на манну небесну. "От введуть гривню..." Гривню ввели, але ситуація не змінилася. В 98у нас круто киданули. На цей раз вже брати-капіталісти. На облігаціях державної позики.
    Настало розчарування: "Як же так, ми робили все як треба: і в бубон били і танець живота танцювали і шаманських пісень співали, а золотий дощ так і не посипався?"
    Здавалось би: після такої школи мали б чомусь навчитися.
    м-да, сам проблем... нєт ума, щітай Калєка (сленг)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. sproks

    sproks Active Member

    Дуже влучно котику, але то не є панацея... Тому як не виправдовує байдужість та безграмотність.

    Повторююсь ! Але читайте уважно :

    Ось тут написано з тих часів :
    35 И ходил Иисус по всем городам и селениям, уча в синагогах их, проповедуя Евангелие Царствия и исцеляя всякую болезнь и всякую немощь в людях. 36 Видя толпы народа, Он сжалился над ними, что они были изнурены и рассеяны, как овцы, не имеющие пастыря. 37 Тогда говорит ученикам Своим: жатвы много, а делателей мало; 38 итак молите Господина жатвы, чтобы выслал делателей на жатву Свою.

    Хто не розуміє - питайте.

    А це не про нас ? :

    16 И никто к ветхой одежде не приставляет заплаты из небеленой ткани, ибо вновь пришитое отдерет от старого, и дыра будет еще хуже. 17 Не вливают также вина молодого в мехи ветхие; а иначе прорываются мехи, и вино вытекает, и мехи пропадают, но вино молодое вливают в новые мехи, и сберегается то и другое.
    Воскрешение дочери начальника
    Мк.5,21-43; Лк.8,40-56

    18 Когда Он говорил им сие, подошел к Нему некоторый начальник и, кланяясь Ему, говорил: дочь моя теперь умирает; но приди, возложи на нее руку Твою, и она будет жива. 19 И встав, Иисус пошел за ним, и ученики Его.

    20 И вот, женщина, двенадцать лет страдавшая кровотечением, подойдя сзади, прикоснулась к краю одежды Его, 21 ибо она говорила сама в себе: если только прикоснусь к одежде Его, выздоровею. 22 Иисус же, обратившись и увидев ее, сказал: дерзай, дщерь! вера твоя спасла тебя.
     
    Останнє редагування: 11 січ 2015
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Народ, а хто в курсі що потрібно для того щоб возити товар в ЄС, хоча б в Польщу для початку?
    Мені до Польщі 10 км. по добрій дорозі, а до Львова 100 км. ям :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. transhume

    transhume Well-Known Member

    Для того треба стати "суб'єктом ЗЕД/зовнішньоекономічної діяльності".

    Ось дуже коротко про те, хто може бути ним (із роз'яснення в підручнику):
    "Господарський кодекс (ст. 378) закріпив уніфіковані та значною мірою вдосконалені положення щодо суб'єктів ЗЕД, передбачивши, що ними є (можуть бути):
    - суб'єкти господарювання, зазначені в пунктах 1, 2 частини другої ст. 55 ГК (тобто зареєстровані у встановленому порядку індивідуальні підприємці; господарські організації зі статусом юридичної особи, створені відповідно до законодавства України (Цивільного кодексу, Господарського кодексу, спеціальних законів).
    - громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці;
    - підрозділи (структурні одиниці) іноземних суб'єктів господарювання (нерезидентів), що не є юридичними особами за законодавством України (філії, відділення тощо), але мають постійне місцезнаходження на території України і зареєстровані в порядку, встановленому законом;
    - зовнішньоекономічні організації, що мають статус юридичної особи, утворені в Україні відповідно до закону органами державної влади або органами місцевого самоврядування".

    Більше читайте в Інтернеті, підручниках, звертайтесь в інформаційний відділ митних та інших органів.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Думаю в даному випадку просто купувати українське мало...Треба купувати в тих хто дає гроші на армію.
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене з'явилась ідея, "розкрутки бізнесу" таким способом.
    Якщо б я знав що кафе, перукарня чи магазин, автосервіс чи мийка дає якийсь процент свого прибутку (чи виторгу) "на війну" то при інших рівних умовах звичайно вибрав би їх. Думаю що я такий не один, і скоріш за все пожертвувані гроші як мінімум компенсувались би збільшенням покупців чи клієнтів.

    Коротше, віддаєш частину грошей на війну, пишеш про це рекламку на магазині (якщо шось сам купляєш то фотозвіти), і добру справу робиш і бізнес росте...
     
  19. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    Каталог украинских производителей - от одежды до товаров для животных http://www.savostina.com/catalog/
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ак дізнатися, дає магазин на АТО, чи ні? Повірити їхній обяві?
     
а де твій аватар? :)