Куди поїхати у відпустку?

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем ViktorGorm, 19 вер 2018.

  1. ViktorGorm

    ViktorGorm миється в бані

    Куди поїхати на відпочинок? У мене тиждень відпустки.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    А які у Вас захцянки?

    Якби в мене був тиждень - я б однозначно в Східницю поїхав. Гриби, ожини, чудові краєвиди, 4 типи мінеральних вод (в тому числі купа різних нафтусь і вона 2С /майже аналог Боржомі/).

    В липні як там був - одного дня пройшли по горах пішки 23км з перепадом висот 410м. Зараз дам посилання на фотозвіт :
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

  4. kolesaedut

    kolesaedut Member

    Це залежить від вподобань і бюджету... Я б з'їздила в Краків - на потязі інтерсіті дуже зручно. Там є багато чого подивитись - і старе місто і соляні копальні (мене дуже вразили, хоча й не очікувала), є класний паб СК Бровар - біля центру - там крафтове пиво і дуже смачно, атмосфера - супер!

    Якщо в гори, можна у Ворохту - там і не дорого і дуже красиво! Можна на Говерлу звідти відправитись, на озеро Несамовите, можна взяти велосипеди в прокат, квадрацикли, прогулянки на конях, просто вздовж Прута погуляти - дуже красиво. Поряд Яремче - там водоспад і скелі Довбуша, можна піднятись на Маковицю - дуже красиво. Якщо будете у Ворохті - там є ресторан Стара Ворохта - порції великі і дуже смачні, відносно не дорого.
     
  5. ViktorGorm

    ViktorGorm миється в бані

    Дякую за поради!
     
  6. KristiRed

    KristiRed Member

    Подскажите хорошего тур оператора во Львове?
     
  7. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    Якщо неділя, то я б поїхав би кудись у гори, або зроби в би невеличкий тур по Європі
     
  8. clico

    clico миється в бані

    Якщо тиждень часу (що загалом не мало) можна спланувати цікаву подорож. Все звичайно залежить від бюджету. Я більше користуюсь лоукостами - відповідно за них і говоритиму. Якщо вже визначились коли берете відпустку - просто підшукуєте собі лоукост напрямки на цей період. Можете скористатись скайсканером чи ківі і знайти безліч класних варіантів.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шось ви паню звиздите - живете в Китаї, а скутер і корсет купляєте в Україні, і варикоз лікуєте в Києві :)))

    Ви за кого будете голосувати 31 березня? ;)
     
    Останнє редагування модератором: 5 кві 2019
    • Смішно Смішно x 2
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ігор убрав панну марно. То ж мабуть бізнес був)
    А голосує вона за Си Цзиньпиня. І тепер нічого тобі про Китай не розкаже.:tongue:

    А я там не була (і не буду), але ті, хто був, китайських фоток мені тут накидали під зав'язку. Пейзажі подекуди гарні, міста теж. А на їжу дивитись страшно.

    Може, тему запилити? "Хто не був у Китаї, і не збирається"?:)
     
    Останнє редагування: 21 лют 2019
    • Смішно Смішно x 1
  11. ViktoriiaRem

    ViktoriiaRem New Member

  12. manur

    manur Well-Known Member

    @ViktoriiaRem, Ви лиш тепер про нього взнали?
    Йой!!! Кіко я вже літаків по ньому відслідкував)))))))))))))))))
     
  13. contactcatalogs

    contactcatalogs миється в бані

    Столько мест куда поехать. Все зависит от предпочтений и бюджета.
     
  14. Olia Ostash

    Olia Ostash миється в бані

    підкажіть, а зі Львова по ловкостах є рейси на Прагу?
     
  15. Lileto

    Lileto Member

    Так
     
  16. Olia Ostash

    Olia Ostash миється в бані

    дякую. не можу вибрати автобус чи літак. ніяк не знайду рейс(((
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  18. prihodko

    prihodko миється в бані

    Каждый выбирает сам куда ехать, я люблю посещать новые места и страны.
     
  19. Mikhaa

    Mikhaa миється в бані

    Ой, та купа гарних місць є )
    Дійсно, куди поїхати львівянам, якщо все найкраще у Львові )))
    Ми нещодавно їздили з друзями в Карпати. Піднялись на Говерлу. Це було неймовірно! Вражень купа. Правда відпочинок в нас був ну дууууже активний. Жалкую, що не встиг купити до поїздки екшн-камеру. Не могли визначитись з брендом. Тепер дружина мізки виїдає, що я вчасно не визначився з вибором ) Взагалі надаємо перевагу активному відпочинку. Рекомендую спробувати. Назавжди затягне :bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. BosSsS

    BosSsS миється в бані

    Щодо екшн-камери. Мені здається, у Ксіомі хороші камери зараз. Брат собі купив нещодавно, дуже задоволений. Вони теж люблять виключно активний відпочинок. Чого не скажеш про мене. Мені б десь пузко вивалити та полежати спокійно )))
     
а де твій аватар? :)