Кримчани у Львові

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем Whiff, 17 кві 2014.

  1. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    к сожалению, по возрасту у вас с трудоустройством будут проблемы. Во Львове уровень безработицы и среди совершеннолетних большой. . И если вы, как 16 летний , имеете право на трудоустройство, но поскольку для работодателя принятие на работу работника даной возрастной категории сопровождается определенными нюансами- официально никто с этим связываться особо не хочет. Ваш же 15 летний брат может быть принят на работу в качестве исключения и с наличием письменного согласия родителя.Обоим нужен медицинский осмотр и заключение про возможность работать.
    С вакансиями будет трудно, особенно официального трудоустройства. У нас в городе нет дельфинариев и только один "Аквапарк", где разрешено даже инструкторами на горки брать только совершеннолетних. У нас в городе есть немало татар-переселенцев из Крыма. Вам лучше выйти на связь с ними , они уже адаптированны в городе, кто открыл свои кафе- возможно они смогут вам помочь.

    Еще вы, как 16-летний имеете право обратиться в центр зайнятости ( если уже не учитесь).

    А вот тут можете посмотреть предложения по аренде жилья ( квартир и комнат) http://vashmagazin.ua/cat/catalog/?rub=104


    Только вот вопрос- почему вы во Львов хотите? В Украине много городов, почему именно Львов, тем более, что вы тут никогда не были?Что подвигло вас искать жилье и работу именно во Львове?
     
  2. но я не знаю как у вас но в крыму крымские татары хотят в львов поскольку там люди вежливые и все за украину. да я вообще в украине не был) и как я свяжусь с татарами в львове подскажите )
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    На рахунок татар - незнаю. Можете звернутись до тих, хто займається питанням по розселенню біженців. Подзвоніть у мерію Львова там мають знати. Вам краще піти у вуз на державну форму і знайти підробіток. Промоутерам завжди добре платять, вони завжди треба і робота неважка, і на пару годин решту часу можна вчитись. Кваліфікованому працівнику роботу у Львові знайти набагато легше, розум цінується більше ніж сила. Мед. працівники працевлаштовуються обов'язково. Завжди потрібні хороші працівники сфери IT. Також має значення репутація. Бажаю всього найкращого.
     
  4. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    Ось це може вам трохи допоможе:
    У Львові заснували громадський рух «Кримська хвиля», який допомагатиме переселенцям з Криму, що тимчасово проживатимуть на Львівщині.

    Про це повідомив один із переселенців, кримський татарин з Алушти Енвер Бекіров під час зустрічі керівництва Львівщини з громадянами, які тимчасово переселились з АР Крим до Львівської області та з меценатами області.Кримська хвиля» надаватиме біженцям як психологічну, так і матеріальну допомогу.

    «У нас уже є потужна команда, до якої входять правозахисники, психологи. Також плануємо залучати інвестиції, щоб більш конкретними діями допомагати усім, хто цього потребує», – поділився планами громадського руху Енвер Бекіров.


    Координаты : г. Львов, ул. Митрополита Андрея, 10, каб № 312. Телефоны горячей линии координационного центра: киевстар - 098-272-75-94, мтс - 050-849-27-57

    А от тут- их координаты в ФБ- попробуйте связаться :https://www.facebook.com/crimean.wave
     
  5. maksud

    maksud Active Member

    доброго дня всім. хтось може підказати відносно такого району, як вінники? чи добре з ним транспортне сполучення? чи є там інфраструктура - школи, садки, банки, магазини, аптеки і т.і.? дякую
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Все є, це ж не район, це окреме містечко. Наскільки якісне це все - не знаю, але все присутнє в достатній кількості.

    Сполучення з центром Львова - погане. Маршрутів мало, їздять не надто часто, мусять проїжджати вулицею Личаківською, де часто корки.

    П. с. Зате екологічніше.
     
  7. Dazy

    Dazy New Member

    Доброго дня шановній спільноті:) Мене звати Ольга, прийміть мене, будь ласка до вашої компанії. Ми с чоловіком поки ще знаходимося у Севастополі, але у вересні плануємо перебратися до Львова на постійне проживання. Тому в мене буде багато запитань до вас:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ше одні, нахлєбнічкі...
    Чоловік призивного віку, не свідєтєль Єгови?!
     
  9. Finya

    Finya enjoy the silence

  10. Dazy

    Dazy New Member

    дякую Боже, що ми атеісти:)

    ---------- Додано в 21:56 ---------- Попередній допис був написаний в 21:53 ----------

    Дякую) Подвилюся, що там цікавого, але ми наврядче "беженці", ми їдемо до друзів та роботи, тому особливої допомоги не щукаємо, окрім порад.
     
  11. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Ну что переселенцы из Крыма-как оно?:)) С Новым Годом всех нас!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Переселенці тільки зараз з запою вийшли? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    :)Не знаю как другие, а мы даже и не начинали еще:angel:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    З Новим роком! Ви уже доволі довго у Львові, чи вже адаптувалися повністю, чи звикли до погоди? :) Як Ваша малеча-доня поживає? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Погода)) как мы шутим- я настолько взрослая уже, что купила одежду теплую, а не красивую:)
    Дочь растет как на дрожжах, освоила ползание по плостунски, только успеваю то провода вытащить из ручонок, то елку ловить!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. muravey

    muravey Well-Known Member

    Мы наконец купили мелкому санки, потому что в них теперь есть смысл :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    да уж,муж подбивает на лыжах кататься))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    хотела предложить встретиться!Крымчане-что думаете?:popcorm1:
     
  19. muravey

    muravey Well-Known Member

    Смотря в каком формате :)
     
  20. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    какие предложения?:))
     
а де твій аватар? :)