кредит

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем parlinsontolok, 23 січ 2018.

1. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Тарута не раз говорив, він із Приазовя, тому донецький клан його не вважав своїм.

На такому ловили не тільки Таруту.

2. Lanktocha

Це інша тема розмови, були чутки, що ігрровий бізнес легалізують хоч у дорогих готелях чи спеціально-відведених місцях, була така ідея і щодо Криму, при такому статусі як зараз це, мяко кажучи неможливо.
    Влізати у борги, щоб у боргах були інші... Ідея не дуже.

3. DennyPhantom

DennyPhantom миється в бані

В банке, желательно

4. Revers

Revers Member

Проще всего оформить кредитную карту Приватбанка Универсальную, во-первых ее везде можно пополнить, а во-вторых, условия наиболее лояльные, 55 дней льготных

5. dor

dor New Member

Я взагалі проти кредитів, але ж буваюсть різні життеві обставини:scratch_one-s_head:

6. stesha gosk

stesha gosk New Member

7. Kvoron

Kvoron миється в бані

Краще позичити в друга, аніж брати в таких фірмах

8. Lanktocha

Є афери із псевдоколекторами, телефони: +380674322533, +380674321775, +380674321775, +380676202554,+3806743222037, +380674321678, можуть бути ще й інші, було декілька дзвінків мені, більше моїм рідним, ніби у близького родича є борг у ломбарді, який мусить погасити, включаю логіку, який може бути борг у ломбарді, там не дають гроші просто так, як кредит у банку під %, тільки, якщо їм принести якусь цінну річ, тому я більше таких дзвінків не отримував, чув від інших, можуть спочатку нагадувати по телефону, а потім, мотивуючи, що пропав звязок зі справжнім боржником, оплатити борг тобі.

9. densm

densm New Member

Займ? ну хіба шо у своїх знайомих :rock:

10. incognitosatan

incognitosatan New Member

Лучше вообще не брать кредиты

11. alexcash

alexcash миється в бані

Онлайн кредит без проблем – без залога, без справки о доходах, без поручителей и без отказа Alexcredit.ua

12. mypucm

mypucm ...

ну да, щас... вони по банківських базах все одно фінансовий стан перевіряють...
    і відсотки чималенькі...

13. pahag

pahag миється в бані

А чи варто його брати той кредит? Ви себе до ями борговою заганяєте і якщо хотя-бы один раз попросите у борг у кого небудь щоб розплатиться в кредит ще глибше зробите крок. Повезе якщо з кредитом швидко розправитеся, а якщо ні, то так довго виплачувати можна, потім відсотки і так далі. Варто ж фiн подушку робити для себе. На депозит відкладати наприклад постійно. Це пасивний доход якраз непоганий варіант. Найвищий депозит у банку Депозит Надійний там нормальні відсотки на рік. Намагайтеся запасатися грошима про чорний день. Виділяйте наприклад 10% з кожної зарплати і намагайтесь не витрачати.

14. ROZALINAV

ROZALINAV Member

Іноді бувають такі обставини, що і у знайомих немає зайвих коштів у позику. При таких ситуаціях виручають займи онлайн на карту в mycredit.ua/ru/ у них можна оформити кредит з мінімальним пакетом документів буквально за пів години. Для нових клієнтів є приємний бонус - безвідсоткову позики, я вважаю що краще так взяти гроші і повернути через пару місяців ніж у друзів, але це особисто моя думка.

15. Vewohely

Vewohely New Member

Попробуйте в ПУМБ обратиться, у них много кредитных программ, что-то подберете

16. AlinaMoskalenko

AlinaMoskalenko миється в бані

Сейчас многие МФО предоставляют такую услугу.

17. Orlica

Orlica Member

в банке можно узяти кредит

18. Allik

Allik Active Member

Ви звичайно праві, але бувають такі ситуації, коли не хочеться присвячувати близьких людей в своє скрутне фінансове становище. Особисто мені незручно говорити приятелю, наприклад, що мені терміново треба 500 гривень до понеділка - навіщо йому про це знати? Буде ще питати на що мені гроші ... Так що взяти позику на карту через МФО часом стає кращим рішенням в безвихідній ситуації. Тим більше зараз є такі МФО, які дають в борг на карту під 0 відсотків. Наприклад, E-Groshi (ось сайт з умовами) і МаніБум - в цих організаціях можна взяти гроші на будь-які потрібні.

19. Boduk ku

Boduk ku Member

Вже другий рік користуюсь картою Монобанка. Карту використовую для покупок на кожень день, поповнення мобільного, оплат комуналки. Залишок коштів періодично закидую на депозит. При потребі проводжу онлайн операції. Якщо при відкритті карти вам відкриють кредитну лінію, то кошти можна позичати без відсотків на термін до 2-х місяців! Якраз той випадок "до зарплати". Якщо хочете при відкритті отримати 50 грн - З monobank життя стає простішим та веселішим — рекомендую
    Щоб відчути переваги карти - потрібно її використовувати на щодень, тоді крім зручності ще й можна отримувати кешбек за звичайні закупи та інше.....
    МОНОБАНК MONOBANK

а де твій аватар? :)