КПК (коммунікатори)

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Tony, 18 лип 2008.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    © "ви що -- з іншої планети?" (цопірайт не мій)... [​IMG]
     
  2. mxa

    mxa Well-Known Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    Так не треба. От мені цікаво а як ви їх розрізняєте: комунікатори та смартфони? Певно на кожному з них десь написано: це комунікатор, а це смартфон :)
    До вашого відома, в англ. мові таке слово як комунікатор взагалі не вживається по відношенню до девайсу, а вживається слово Смартфон. Це вже "розумні" люди понавидумували по мільйон назв одного і того самого...
    На рахунок швидкості роботи: в чому програє? Вони що змагаються на забігах? Не можна порівнювати швидкість двох різних операційних систем, там абсолютно різні принципи роботи і різні програми.
    На рахунок якості зв'язку ви праві. На КПК, себто кишеньковий персональний компутер вона ніяка, тому що там її взагалі немає :) Якість зв'язку залежить від конкретної моделі телефону/смарту а не від операційної системи чи виробника.
    Велика база доступного софту є для ПалмОС, а для вінди це так, пару програмок. А якби ви трошки знали різницю між ПалмОС та ВінМобайл, то зрозуміли б що я маю на увазі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    От і різниці між комунікатором та смартом. людинапитала про комунікатори, тому думаю сімба взагалі в цьому топіку недоречна

    Додано через 8 хвилин
    Не треба з себе робити розумника і вчителя. мені прекрасно знайомі відмінності Палмів, смартів та кпк. Та і кількість софту не значно вступається))

    Дуже розумна думка, мабуть саме так ви їх і розрізняєте))

    Цікава думка чому це не можна? Тоді сидіть на він 3.1 а не вісті чи хере. яка різниця, ну тупа вона і що - там же просто алгоритми різні)))

    Як на мене приємніше працювати з швидкою системою на девайсі ніж чекати на декілька секунд поки нокіа на симбайні розчехлиться що їй сказали зробити. Одна з причин чому перейшов на вм
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mxa

    mxa Well-Known Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    Це закордоні девайси. От і спробуйте пошукати в гуглі комунікатор по англійськи. Що не вдається? А знаєте чому, тому що там знають тільки одне слово Смартфон. А ви і далі своє...

    Розумника і вчителя почали корчити ви, я лише продовжую нашу плідну співбесіду :) Ага не значно :)
    Це був жарт, тут треба сміятись :)
    Ну тоді спробуйте для порівняння порівняти швидкість запуску Documents To Go на Палмі та Ворду на Мобайлі. І що, з того що побачите що припустімо на Палмі він запуститься швидше на одну секунду буде свідчити про більшу швидкодію Палма? :) До вашого відома швидкість роботи вимірюється не Мгц єдиними...особливо коли ви працюєте з різними операційними системами, процесорами і т.п. Ви будете запускати якість синтетичні тести?
    У мене у брата симбіан, і у знайомого - ніхто не скаржиться.
     
  5. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    :-D

    От справа у чому... кожен захищає своє "дабро"


    Цікаво яким пошукомив сервісом ви користуєтесь)))
    До вашого відома, вони використовують тепмін "PDA Phone" )) і він взагалі не повязаний зі "Smartphone"... "гугл вам в помощь!"

    Думаю сперечатись варто припинити, бо це оффтоп повний, та й кожен залишиться при своїй думці.

    Та ви що?! як я багато не знав)))))

    Додано через 5 хвилин
    википедія )) я думаю це поставить всі точки над "і". Різниця і пояснення зрозумілі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    На мою думку - комунікатори рулять! Особливо HTC (сам давно з ними, причина - хороше співвідношення якість/ціна).
    Як на мене - розмір екрана є важлива деталь. В КПК, як відомо, він завжди більший, ніж в мобілках. По-друге, наявність повноцінної операційки дає ширші можливості в обробці офісних документів/інтернет-HSDPA. Практично повноцінний комп. Менше менінгіту з сумісністю програмного забезпечення. По-третє - об'єм пам'яті великий (ще й різні картки підходять). Плюс поєднання з різноманітними додатковими функціями (якто радіо та камери/шмамери усілякі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    От саме так, де Аргументи і Факти © ?
     
  8. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    Які аргументи? ТЕМА ПРО КОМУНІКАТОР ТА КПК. На симбайні НЕМАЄ комунікаторів (хоча є, але мало і то тільки нокіа), є тільки смарти на ній. Це не аргумент?
    ПалмОС та ВМ значно швидше за сімбайн - це хіба не аргумент))) Кількість софту, мультиплатформеність, можливість змінювати та оновляти систему - це не факт?
     
  9. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    Не задавайте запитань на запитання, було просто достатньо стверджуючих відповідей, за що і дякую.
    Окрім цього, так і не відповіла nastinka через що можна таки пожалкувати...
     
  10. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    Не знаю чому можна жалкувати) я рік просидів на симбіані і ніби нарікань немав взагалі.
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    ясно ж написано:
    Адміністрація форуму! прошу забезпечити відповідь nastinka !
     
  12. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    Привіт всім. Я вернувся :)
    Так мені потрібно саме коммунікатор (тобто шоб і тел був) на Віндовсі (ніяких симбів - фігня то все, тормодить тіки а толку 0)
    Дякую самсунгів нехочу.
    Десь на днях привезуть Е-ТЕН х600 - піду дивитися. Ціна чуть більше 400 долл і є майже все. Єдине боюсь брати ті Е-тени бо шось читав шо часто попадаються глючені + тре возитися з патчами всякимим прошивками якимись, але однозначної відповіді на форумах немає.

    НТС не підходять бо там з процом 400 і більше вони коштують за 600 долл.

    На симбіані був попередній тел (Нокіа Н70)... недуже сподобався, малофункціональний. Симбіан нагадує більше телефон з примочками компа а комунікатор навпаки )))
    Такшо Симбіан відпадає

    Щодо АЙФону то мають такі двоє друзів і скажу шо явже набаився ним достатньо. Набавився бо вважаю що це іграшка бо крім привабливого вигляду і гарних менюшок і того шо все пальцем рухаєш, пересовуєш, все літає нічого такого не має в ньому. Єдине хіба ше браузер непогано зроблений - зручно по нету лазити... а так - блютус не працює (нізким не коннектиться), динамік слабесенький, ніяких документів не читає, Вай-Фай працює раз через раз і багато іншого.
     
  13. Kira

    Kira New Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    чула що Е-ТЕН х600 трохи глючний.
     
  14. mxa

    mxa Well-Known Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    ЕТЕН виробляється на тому самому заводі що і ‎НТС, просто далі ліплять іншу лейблу і все :) в якості НТС ніхто не сумнівається, тоді чому ви сумніваєтесь в ЕТЕНі?
     
  15. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    Купив Asus P535. Дуже задоволений.
     
  16. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    гарни вибір
     
  17. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    ги-ги, коли я там казала Пуперові, що мені не тре? :shy::shy:
    Купив мій чоловік собі HTC P3300. Закачав собі карти для ЖПС. Тішиться як слон
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    2 Chortenia
    Чи не могли б Ви запитати у чоловіка якою програмаю для GPS він користується і звідки карти качав?
     
  19. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    Німа праблєма, спитаюсь, напишу :)
     
  20. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: КПК (коммунікатори)

    раджу IGO/ там є карта для всієї Украіни, а для найбілших міст вона ше й детальна. плюс непоганий алгоритм підбору маршруту.
    Качнути прогу і карту можна тут
     
    Останнє редагування модератором: 11 сер 2009
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)