котел на тверде паливо

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Мих, 29 лип 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як вибирати? Хто порадить?
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Ann ja

    Ann ja Member

    Хтось має в хаті пічку типу "буржуйка"?

    [​IMG]
    Поділіться досвідом!
    Вона ж як камін, але монтується легко - без будівельних робіт майже...?
    ще цікаво, в особняку якщо її поставити на 1 поверсі, а трубу від неї пустити через стелю на 2 поверх і в комин, то 2 поверх буде від неї грітися?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    поставив котел...

    обвязка дорога, як "няй го шляк трафить"

    Зате вигляд того всього, як відсік управління підводним човном - манометри, крани, труби бочки...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Тупо Тупо x 1
  4. Wili

    Wili Well-Known Member

    сфотографуєте? цікаво глянути)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Обовязково.


    У таких котлах обвязка, чи не найголовніше. Правильне налаштування котла і обвязка дають змогу завантажувати дрова всього лиш двічі на добу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо Тупо x 1
  6. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Тепер електричні потрібно розглядти. Держава грозиться компенсувати 20% вартості + поставити лічильник на різні тарифи залежно від часу доби. Ну і подорожчання газу про яке теж активно пишуть. Повинно бути вигідно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Grek

    Grek Well-Known Member

    Але і тут є нюанси - перше планові відключення електроенергії, друге - не у всіх будинках електропроводка може витримувати навантаження при масовому переході на електрообігрів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    електричний котел - самий дешевий в установці, однак самий дорогий в експлуатації. Краще вже тоді установлювати спліт-системи, не дуже виходить дорого, однак тепло буде дешевше, ніж з простого електрокотла
     
  9. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Ви про вартість ресурсів?
     
  10. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    так, я про те, що опалення електрикою найбільш витратне
     
  11. Grek

    Grek Well-Known Member

    Так це було. А як буде зараз - потрібно рахувати, оскільки газ може для населення подорожчати в чотири рази http://economics.unian.ua/energetic...ojchati-vidrazu-v-4-razi-do-kintsya-roku.html
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    подорожчання газу неминуче, хоча б із-за курсу гривні.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    ціна на електрику теж на місці не стоїть. Подивимось, можливо і зрівняються.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    То неможливо.

    Кількість тепла від електрики в 5 разів дорожче від такої ж кількості тепла від газу. Воно, звичайно може плавати в певних межах, але....
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    В цілому згоден, на сьогодні газ залишається практично самим дешевим паливом. Навіть після подорожчання.

    ---------- Додано в 09:26 ---------- Попередній допис був написаний в 09:25 ----------

    Мих,тут усі фоток чекають :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мих, і крім фото хотілося б глянути план розташування. Котельня це окреме приміщення у вас? З окремим входом? В мене ше не дійшла справа до системи опалення, але всерйоз задумався над ТП-котлом. Проектант пропонував, але я вирішив "а нафіг він потрібен якшо газ є"... Правда то було півтора роки тому :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ігор, став два котли, як в мого кума, на день запалюют на дереві, (одна закладка дров то десь приблизно 5-6 годин горіння), на ніч на газі..
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, ви мене заставили піти в гараж, а саме там я розташував цей котел, і пофоткати, я мені як не як 88 минуло.

    Чому в гараж?

    Є у мене дві кладові у будинку, але перша - ще й пральня і газовий котел, а друга - то святе, для себе лишив - всякий дорогий інструмент, а гараж - то таке: машину там не тримаю і постійний бардак, бо шо кому заважає - кидають в гараж. Я там прибрав, навіть цементну підлогу пофарбував, крім того, там добре, бо зразу за стінкою газовий котел, то якого тепер підключений котел на тверде паливо. Котел можна ставити будь-де, навіть у жилій кімнаті, найбільший бруд і смітт йде від самих патиків. І якщо немає місця, то можна. Єдине, що треба мати наувазі - це комин. Розташовуйте котел біля комина. Я, наприклад, вимушений робити новий комин - з металу. Не дуже естетично, але то ззаду хати, хай собі буде. Іншого виходу нема. Металевий комин мусить бути утеплений, бо не буде тяги і буде роса, яка стікатиме в котел.

    [​IMG]


    Орлен-25 - назва котла. Він вже не продається, бо польська фірма-виробник банкрут.:)))
    Але котли робила суперові, як казав майстер, зараз зайшли в Україну чеські, то вони є гірші.


    Ціна на котел, остання, що я бачив - 33 000 грн.
    Чорна бочка, обтягнута утеплювачем - 13700 грн.

    продовжувати?

    :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Тупо Тупо x 1
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    А боїтеся, що дружина взнає де поділася заначка на шубу? ))))):tongue:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    то ніби про чорну бочку, яка вже в шубі.. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)