Корупція в освіті

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Банду_таки_геть, 18 лис 2007.

 1. Kaff

  Kaff Well-Known Member

  Відповідь: Корупція в освіті

  http://www.mukachevo.net/readnews.php?nid=15240
  Українці вважають корупцію при вступі до вишів виправданою
   
 2. Читатель_Обкома

  Читатель_Обкома Well-Known Member

  Відповідь: Корупція в освіті

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Не подобається Не подобається x 1
 3. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Людина-проблема

  Вчора вимушено підслухав телефонну розмову якогось студента, що стояв поряд зі мною в автобусі. Схоже, що хтось жалівся йому на викладацьке свавілля. Той перепитав, про якого саме викладача йдеться після чого в його голосі з'явилися співчутливі нотки: "Е-е-е, старий, ти попав... Та ні, сумніваюся, краще не розраховуй, що хтось зможе з нею щось порішати, на неї на кафедрі взагалі ніхто не має управи, то просто людина-проблема... Та ні, кажу же тобі...Краще навіть не сподівайся на це... Та що робити? - сідай вчи хоч щось..." Далі в розмові неодноразово згадувалися патанатомія, фармакологія та інші медичні терміни, отже це розмовляли студенти-медики. Майбутні лікарі. Ескулапи.
  Всім міцного здоров'я.

  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Waterrr

  Waterrr Member

  Отож-бо й вся проблема: беруть бо дають, а потім дають, бо тамті вже вимагають.
  Я якось чула від знайомої як якась там старша жіночка (старої "закалки") в Польщі намагалася лікарю втиснути цукерочки "в подяку". Так він почав на неї кричати, а коли вона вибігла з кабінету, то ще й їй услід тою подачкою кинув. Так би кожен робив...:sad:
   
 5. Emilia

  Emilia New Member

  Доброго дня! Буду Вам вдячна, якщо допоможите або щось порадите. Маю таку проблему: закінчила Львівський мед. інститут недавно, переїхала вчитися в Відень по тій самій спеціальності і тепер потребую свій навчальний план з університету, для того , щоб подати його в Відні. Навчальний план - це документ, в якому вказано які предмети і теми , ск годин я вивчала, все в одному форматі і підшите. Вже більше , ніж пів року не можу цього отримати! Начальниця навчального відділу дуже непривітна особа, яка не хоче не те що це зробити , а хоча б якось посприяти цьому, або лише за велику взятку! Я не проти б відвдячитися, але давати таку взятку за те, що людина й так зобов'язана зробити я не просто не хочу і не дуже й можу таку суму просто так віддати! Термін мене вже підтискає і я думаю, як це вирішити юридично або за допомогою медіа чи залучити ще когось...Дякую за відповідь!
   
 6. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Пора починати з чиновника. Народ вже двічі починав з себе: і у 2004 році і в 2014 році.
   
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Зверніться листом на імя ректора, він напише резолюцію до виконання тій начальниці і хай спробує не виконати, а не виконає напротязі 10 днів - повторно ректору з відміткою "повторно". Нічого не говоріть, просто пишіть.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. LalaN

  LalaN миється в бані

  многие преподаватели просто принципиально не ставят баллы, пока не заплатишь. это уже выработано у них лучше, чем преподавать
   
 9. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  У львівському дитячому сaдкy скaржaться нa пoбoри. Упрaвлiння oсвiти oбiцяє прoвeсти рoзслідування
  Нашому би теляті та вовка з"їсти...
   
 10. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  А ви з якого міста?
   
а де твій аватар? :)