Корупція в освіті

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Банду_таки_геть, 18 лис 2007.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Я не казав, що вчитися не можна було без грошей. Але таки були викладачі, які навмисно ставили 3-4, а то й 2.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    бо вони певно бачили що в вас купа грошей :)
    мені ні навмисно, ні заслужено не ставили :p

    Додано через 1 хвилину
    п.с. тре було вам бідним прикинутися, гляди ж не чіпали б вас, бо що з бідного візьмеш :D
     
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    На юрфаці - бідний ?
    Це , щось типу "студЄнт Йуріст - Єто звучІт нІ лоґічно" (с) Карамешева
    Як платник, то 9к в рік. А я бюджетник ... то ще більше...
     
  4. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    ну бачите як ви мислите? потенційна жертва для наглих на гроші викладачів :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Ну від того, як я мислю - не значить, що платив =) Але все рівно не вірю у простоту... [​IMG]
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Не можу повірити Вам, вибачте...!
     
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    За що вибачте ;) написала про те з чим зіткнулась, а вірити чи ні - особиста справа :)
     
  8. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    не знаю чи то по темі, але...
    казала мені одна викладачка: "ви (студенти) весь час обговорюєте викладачів і думаєте, що вони про вас не говорять, бо нащо ви їм здалися? говорять ще й як! кожен студент має свою репутацію і т.д."
    ну і відповідно це певним чином відображається під час іспитів, імхо
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Стосовно кафедри,а не усіх викладачів. Крім того, існують навіть "колуарні війни кафедр". На лекції викладач однієї кафедри насміхається над недолугими колегами з іншої, а на наступній лекції - навпаки.

    Особлови цікаво було , коли вводили модульну систему ... 80 відсотків лекторів заявляли, що вони особисто і їх кафедра була ПРОТИ модульної системи ...але колеги по цеху вирішили інакше =)))))))))))
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Корупція в освіті

    Мо воно вже не актуально, але відкіля в освіті корупція? Больно жрать охота. А коль від тебе вимагають лікарі, судді, міліція, жек, люба працівниця держ служби, то чому б вчителям не брати? (вопріс звичайно, ж, риторический)

    Я особисто проти хабарів. Мій вуйко пропрацював все своє життя з людьми і він ніразу не взяв хабаря, але і не дав. Одного разу до нього прийшла жіночка з коробкою цукерок і шампанським, то він її висварив і сказав ті цукерки дітям віддати. Що його говорити, святий був чоловік: всім допомагав безкорисно.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Один раз за все навчання в університеті (Франка) дала хабаря. 5 дольців за залік із політології.
    Просто тоді малий вродився, і політологія в голову не лізла. Вразило те, як швидко купюра зникла зі столу, щойно вислизнула із заліковки.

    За той залік платили всі окрім моєї найкращої коліжанки. Вона вивчила УСЕ, що вимагав викладач. На заліку мала книжку, зошит і заліковку, бо перечитувала в коридорі. Заходили по одному. Викладач перегорнув книжку, потім зошит, потім заліковку. Повторив усе ще по разу і запитав її: "а ви так добре знаєте політологію?" І вона здала.
    Але знаю, що потім вони уже боялися, бо одного викладача вивели з екзамену в наручниках.

    Знаю, скільки і хто платив за інші іспити та заліки. Принцип був такий, що на філологах "збирали урожай" викладачі непрофілюючих предметів. На жаль.
    Щодо юридичного, то здати було важко, але можливо. Одна одногрупниця заплатила за залік 70 у.о. Але там була проблема із втисканням знань у голову. Їй більше заміж кортіло, ніж універ закінчити. То й платила.
    Інші предмети було реально здати. Іноді, на жаль, лише тоді, коли викладачеві хоч третина групи таки заплатила. Грошей ніхто не вимагав, погроз не було. Просто використовували те, що у нас предметів багато, усе цілковито вивчити й так неможливо, а викладач сидить у своєму предметі роками і завжди у виграшній ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    Знаю того пана. Охоче вірю!

    Додано через 20 хвилин
    Маєте хоч одного знайомого(му), котрий(ра) своїми світлими знаннями вступили до Львівського Медичного Університету?
    Думаю, лише незалежне тестування у школах (згідно якого учні мають право бути зарахованими до ВУЗу) змінить положення у кращий бік.
     
  13. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    не маю знайомих звідти, я казала про свій ВУЗ, бо там точно знаю як було

    а маєте тих хто пробував вступити в медунівер своїми світлими знаннями?
    бо може ніхто не вступає так, бо ніхто навіть і не пробує?
    уявіть собі що ніхто не заплатив би за вступ одного року і ви думаєте, щоб вони б не взяли ні одного студента? думаю взяли б :)

    це як в анекдоті,
    в раю чоловік скаржиться Богові:
    - Боже, я тебе все життя просив дати мені виграти в лотерею, а ти ні разу не дав
    - Я би дав, а що ж ти ні разу лотерейний білет не купив???
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті


    Даний діалог плід хворої фантазії двох користувачів Інтернет Балачки.(с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Ну, не знаю щодо медичного, але в ЛНУ я вступила своїми знаннями. Перед вступними іспитами так вчилася, що в очах аж блискавки стріляли від перевтоми та перенавантаження. А зі мною в групі вчилася дівчинка, котра 4 тис. у.о. за вступ заплатила. І ще інші були, котрі теж платили. Цікава річ, що більшість із тих, хто за вступ заплатили, добре вчилися, мудрі дівчата. Нащо їм було платити, не розумію...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    Я також вступала своїми силами (3 рази і у ВУЗи), але мова йде про Мед.Університет. Вступити туди реально світлим розумом, але лише на платне відділення. А ціна там.... :suicide:
     
  17. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    не факт.
    Цього року сусідський хлопчина поступив на бюджет лікувальний - безгрішний.
    Минулого року - теж дитина знайомих - там батьки хотіли би допомогти грошима, так ніде стільки взяти - так само.
    ==
    А ЛНУ вже й небагато залишилося, щоб мед наздогнати ;) Ректор остатнього розливу, видко, хороший попався ;)
    Що вже Бобика колись ганили - та то світлий чоловік був!
     
  18. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    Насправді приємно чути, значить є надія, що вилізимо з того бруду, що засів в освіті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Корупція в освіті

    Коли я поступав в Буковинську Державну Медичну Академію хабар був
    5000$.Не поступив,бо не було таких грошей.Поступив на контракт за 3000 грн у рік і нормально вивчився за 7 років, не жалкую,що не вчився на держзамовленні.7*3000=21000,21000/5=4200$.
    Дешевше вийшло.
     
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Корупція в освіті

    Хай живе незалежне тестування - великих копюр пресування ! Тільки завдяки незалежному тестуванню ми назавжди позбудемось таких явищ, як хабарництво та корупція !:D В деяких ВУЗах вже здали або почали здавати вступні іспити випускники сільських шкіл. Я знову шокований цинізмом і наглістю екзаменаторів. Як завжди здібні але бідні залишаються за бортом, а напівдибіли але багаті поступають. Кого готують для України...? Самі під себе яму риють, а потім плачуть, що занепадає країна і попробуй щось докажи, то ще й наклеп пришиють, тому що доказати майже нереально, а якщо й докажеш, то просто дась можливість комусь іншому заробити. Сумно і невесело...!:suicide:

    Додано через 20 хвилин
    Якщо буде поступати багато розумних, тоді поступлять найрозумніші, які крім науки зрозуміли систему.
     
а де твій аватар? :)