коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Рознощики інфекції

     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо вірно зауважив, де активно вакцинували - Ізраїль, Великобританія, захворюваність падає, але чи надовго?
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В Україні теж падала захворюваність на свята і без вакцинації, поки заробітчане не почали знову бігати через кордони( Всяку заразу таскають на свою голову)

    В Украине новый штамм коронавируса, который поражает молодых и долго лечится
    mv.org.ua
    В Украине коронавирус стал больше поражать молодых людей, а длительность протекания инфекции увеличилось.

     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Міністр Степанов назвав антивакцинальників "колаборантами ковіду"

    [​IMG]
    КИЇВ. 2 березня. УНН. Антивакцинальна вакханалія почалася в Україні два місяці тому. Про це в ефірі програми “Свобода слова на ICTV” заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає УНН.

    Деталі

    “У нас було відчуття, що з’явилися колаборанти ковіду, які були готові зробити все, щоб зірвати вакцинацію, щоб якомога менший відсоток людей вакцинувався”, — підкреслив він.
     
  5. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Особливо таких магазинів, де при вході навіть температуру не міряють
    View: https://www.youtube.com/watch?v=qY7MRtSOJlY&fbclid=IwAR0tMx8q61Hea7Se74JSeUQwLsaJwl5L_zTz7XGUSr3EfOBH7INYnzBvOQo
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не міряють і при вході у медичні заклади.
    З одного боку, і прилади не такі точні, і безсимптомно можна переносити хворобу..., і всіх вже це дістало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Міряють, мабуть, тільки в аеропортах. Там я бачила. Більше ніде.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Украине необходимо готовиться к новому локдауну
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не факт, що буде, але, як прогнозують пік на кінець квітня, невже Великдень буде, як минулорічний. знову всі перешугані і нікого на освяченні паски?
    Я хоч маю деякі протипоказання і сумніви щодо вакцинації, все одно, вакцина не причинить такої шкоди, як важка форма хвороби, якщо я заражу інших. Тому згідний ризикнути і вакцинуватись.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не знаю, правда то, чи ні, але ... віруси можуть впливати на новонароджених, як наприклад, бразильський вірус, що передається комарами, після яклго у дітей менший об'єм мізкіа.

    В Ирландии расследуют случаи рождения мертвых детей из-за коронавируса, перенесенного роженицей.

    Об этом сообщает телеканал Euronews.

    Заместитель главного врача страны Ронан Глинн сообщил, что в настоящий момент известно о четырех таких случаях. Уточняется, что все четыре женщины сдали положительный тест на коронавирус, после чего у них родились мертвые дети. Причиной их смерти стала инфекция плаценты, предположительно вызванная коронавирусом — медики назвали заболевание Covid placentis.

    В начале марта сообщалось, что шведские ученые впервые нашли мутировавшую форму коронавируса у новорожденного ребенка, мать которого была больна COVID-19. По словам ученых, это первый раз, когда удалось зафиксировать случай мутации коронавируса при его передаче от матери к еще не родившемуся плоду.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хто хворів, потрібна вакцинація?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наскільки знаю, бувають різні випадки, хто радить, після перенесеного захворювання з 6 місяців не вакцинуватись та не перевантажувати свою імунну систему, є поради, у таких випадках колоти не 2 уколи з інтервалом, а достатньо 1.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Видеоновости
    Глава МОЗ назвав симптоми нових штамів Covid-19, що почали третю хвилю епідемії в Україні
    7days-ua.com
    В Україні, як і в світі, вже триває третя хвиля пандемії коронавірусу, спричинена новими штамами Covid-19. Нові штами мають значно коротший інкубаційний період і в половини хворих спричиняють тривалий постковідний синдром.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я щось теж підхопила.
    Вчора якось погано себе почувала, з'явилась нежить, все крутило, слабкість якась була. В ніч теж погано було і нежить спати не давала.
    Сьогодні попарилася та поспала вдень і все пройшло).Ще лікувалась ромашковим чайком з лимоном)
    Мене, щоб збити з ніг, потрібна велика доза вірусу. А я не користуюсь громадським транспортом і на великих збіговиськах не буваю.
    Будьте всі здорові!
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    слухав вчора на ютубі якусь психологічну фігню... можна проблеми візуалізувати... спостерігати...

    наснилися якісь бабусі... низенькі, товстенькі, у старомодних зелених пальтах...:facepalm:
    вони сиділи на шиї у деяких перехожих, і на зелених пальтах у бабусь було написано "ВТОМА"
    хто хотів, скидав тих бабусь на землю...

    я чомусь подумав, а як вимірюється втома... може в кілограмах ? :scratch_one-s_head:
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо ще десь рік тому, це здавалось далеко і нас не зачіпить, знаю вже не одних родичів і знайомих, кого це запчіпило, не всі одинаково переносили, та і були випадки, коли діти після 60 померли. а батьки за 90 вилікувались.
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    існує така думка, що нові покоління:
    все менше рухаються...
    менше бувають на сонці...
    купують менш повноцінну їжу в магазинах...
    відповідно змалечку мають слабший імунітет...:sad:

     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Андрій Садовий

    5 год ·
    [​IMG][​IMG]Складне, але вкрай необхідне рішення комісії з надзвичайних ситуацій.
    З п’ятниці, 19 березня, на території львівської громади запроваджуємо посилений карантин, який діятиме до 28 березня.
    [​IMG] молодша школа переходить на канікули. Старші класи продовжують дистанційне навчання;
    [​IMG] припиняють роботу всі заклади культури: театри, кінотеатри, музеї, концертні майданчики;
    [​IMG]заклади громадського харчування працюють “на виніс” та доставку;
    [​IMG]у торгових центрах працюють продуктові магазини, аптеки та зоомагазини;
    [​IMG]господарські магазини працюють на видачу за попереднім замовленням;
    [​IMG]всі масові заходи переносяться;
    [​IMG]салони краси та спортивні зали працюють за індивідуальним попереднім записом.
    Чому ми вирішили не чекати на рішення кабміну і ухвалювати такі рішення негайно?
    Динаміка госпіталізації важких хворих не зменшується. Маємо зробити все необхідне для того, щоб не допустити колапсу медичної системи міста. Це час, за який зможемо облаштувати додаткові місця у лікарнях та поліклініках. Також це єдина можливість обірвати ланцюжок захворювання.
    Тому просимо всіх при можливості залишатись вдома, носити маски, дотримуватись дистанції.
    Давайте разом допоможемо нашим медикам і врятуємо життя своє та своїх близьких.
    Вибачте за незручності. Бережіть себе!
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)