коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    візьміть і зробіть, якщо це просто.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, а воно мені треба?
    Мені і так файно :)))
     
  4. vov66

    vov66 Well-Known Member


     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @vov66, то шо за хлоп? о_О:scratch_one-s_head:
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отож. Мені все одно - відкіля тести. Я все одно російською вакциною не буду вакцинуватись. І правий той Степанов, що про Спутнік не веде і мови.
    Нам тільки рашинської вакцини бракувало. тьху.
    Пливе багнюка звідусиль. Піде команда Зеленського - буде вам краще.:)))
    Можна подумати))
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мені по барабану як команда Зеленського, так і та що прийде після нього.

    Треба намагатися ЖИТИ ПО НОВОМУ ;)
     
  8. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Не знаю, фацет з Польщі.
    Основні тези його виступу:
    1.Пандемії нема - це показує статистика минулих років;
    2.Недовіра до уряду - поглиблення падіння економіки, зникнення малого та середнього бізнесу;
    3.Нюрнберський кодекс - добровільне екперементування лікарів над людиною (дозвіл);
    4. Вакцинація згідно зазначеного вище - добровільна і вакцина має мати гарантію від виробника.

    P.S.Прошу додати, якщо щось важливе пропустив...
     
    Останнє редагування: 13 січ 2021
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я його не слухав :blush:
    Якщо хочете, то давайте щось подібне на людській мові ;)
     
  10. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Тому я навів основні тези його виступу. Оскільки, що в нас, що в Польщі - одинакова картина. Я так бачу.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш, ми вже догнали Польщу о_О
    Це добре чи погано?
     
  12. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Це на рахунок пандемії!
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та я так і зрозумів)

    То це добре чи погано?
     
  14. vov66

    vov66 Well-Known Member

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Ви питали, я відповів... То є Себастян Пітон. Що тут не зрозумілого і така агресія!
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та яка ще агресія? о_О :)
    Просто я не дивлюся подібних відео.
    Я люблю, щоб було на мові. На язикє і то зрідка і через силу дивлюся, не те що на польській...
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В китайском городе Тяньцзинь обнаружен коронавирус в мороженом с импортными ингредиентами_Russian.news.cn

    Тяньцзінь, 15 січня / Синьхуа / - Влада північнокитайської міста Тяньцзінь перевіряють морозиво, заражене коронавірусом нового типу, після того як три зразки дали позитивний результат на вірус.

    Всі складські приміщення товарів, вироблених компанією Tianjin Daqiaodao Food Co., Ltd., були опечатані після того, як зразки, відправлені компанією в міський центр профілактики та контролю захворювань у вівторок і середу, дали позитивний результат на коронавірус.

    Попередні епідеміологічні дослідження показують, що компанія виробила партію морозива з використанням сухого молока, імпортованого з Нової Зеландії, і сухої сироватки, імпортованої з України.

    Станом на 14:00 четверга 1 662 співробітника компанії були поміщені на карантин і пройшли тестування на нуклеїнові кислоти коронавіруса. З них 700 осіб отримали негативний результат тесту на COVID-19, а результати тестування інших 962 чоловік поки невідомі.

    Влада прийняла заходи по дезінфекції навколишнього середовища, приміщення на карантин осіб, що мали тісні контакти з даним товаром і відстеження проданого морозива.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хоча відео російське і про їхню вакцину, (бо нашого ті того ні сього не має) тенденція одна - загоняють людей у стійло. Імунні паспорти, діджіталізація та інше, що прискорюють владу антихриста(

     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А ви вакцинуватись збираєтесь?
     
а де твій аватар? :)