коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є речі страшніші.
    Як треба, їду і ходжу.

    Доречі, померлі від ковіду, навіть багатьом приходити заборонено, над закритою труною може відспівати священник у присутності не більше 10 найближчих і далі наступні померлі, майже конвеєр. Так і не всі цвинтарі, навіть ті, де похоронені батьки померлого, є місце..., строгість, як поховання лідвідаторів аварії на ЧАЕС, для яких треба було копати глибшу яму і залити труну бетоном. Пересторога занадто, труп не буде кашляти і кому передасть вірус - іншим трупам?
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, ну то Ви ходили на похорон померлого від коронавірусу родича чи ні?
    Тільки не слиньте, скажіть одне слово
    Так або Ні
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наскільки знаю, ймовірний похорон у вівторок, враховуючи обставини ( не більше 10 чоловік найближчих ) мене чи когось з мого дому там не буде.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Враховуючи обставини у львівській маршрутці скільки може знаходитися пасажирів одночасно?
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Головне без натовпу, всі сидячі місця, ще трохи стоячих, деколи тролейбус може не зупиняти на офіційних зупинках, а між зупинками, якщо салон вже досить повний. Хоч я не повністю розумію логіку, якщо сидіти у напівпустому автобусі, але поряд з інфікованим, небезпека більша, ніж стояти, але між здоровими.
     
  6. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Я же про це говорив... Побільше залужнюйтеся (овочів і фруктів) і Ви будете пацієнтами лікарів і не тільки...

    НАТО готовит защиту от биологического оружия - Мир - Курс Украины

    Ні,те саме я говорив вище... Білки розчиняє пепсин і кислота у шлунку, а також кров (з вмістом шлункового соку)... і не треба видумувати велосипед.
    Читаємо Б.Болотова:
    "...Я нашел механизм выделения из организма умерших клеток... Это производит желудочный сок, состоящий из пепсина - пищеварительного фермента, расщепляющего белки, и соляной кислоты..." Джерело
     
    Останнє редагування: 29 гру 2020
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Головне в здоровому організмі - це кислотнолужний баланс, порушення якого вже є фактором небезпеки для здоров'я. А от лікування залежитт від того, в яку сторону зміщений той баланс і взагалі, сам рівень порогу того рн.

    Коронавірус попадає в організм різними шляхами, частина через шлуноу, де може знищуватися пептином, але головний удар випалає на носоглотку, через рецептори т.м. запаху, обонянія до легеней, а звідти розповсюджується через кров по усьому організму, який може мати різний рн баланс. Лікування кислими напоями може викликати інші побічні захворювання, тому одночасно треба приймати засоби , які гальмують кислотний шок, наприклад мед до редьки. Можна пити і глитвейн, але я наприклад, не можу багато його пити - шлунок не витримує.
    Можна лікуватися паром картопляним з содою та мабуть, що якби це допомогалр, то не так би тяжко хворіли, ну наче той грип вилікувати.
     
  8. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Згідно цього, тоді мені взагалі не зрозуміло, чому я грипом і іншими простудними захворюваннями не хворію. Може є у Вас якісь версії?

    P.S А як живе хижак, наприклад лев або крокодил, який харчується мясом (кислотою)? І чомусь у нього немає кислотного шоку... Дивно, угу...
     
    Останнє редагування: 29 гру 2020
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я теж не хворію грипом. Чому? Напевно, так вирішив Бог)
    Хоча я вже писав, що восени стараюся подряпатися у хащах шипшини та глоду, щоб організм виработав антитіла до епідемій.
    Вчені давно у пошуках питання, чому крокодил живе у брудній воді, їсть гидоту усяку, а не хворіє, падло((
    У них є якись антиген, що дає їм таку можливість виживати в гидоті. Є такі гени у різних тварин, мабуть крім люди... І хоча між ними є поріг нереплікації міжвидової, люди самі хочуть зломати ту перепону, щоб самознищитися. Тому у пошуках генів для ГМО і бактеріологічної зброї.
    Знайдуть, лайно на свою голову(
    Моя мати пила АСД-2 (антисептик-стимулятор Дорогова), аби печінка лікувалася чи там жовчний камінь розмоктався. А воно ж таке смирдяче, що задихнутися можна, наче у каналізаціїни... А може й гірше.
    Нічого, випила і жива) А ви мені крокодил, крокодил))
     
    Останнє редагування: 29 гру 2020
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Камні розбивати можна звичайним білком сирого яйця з соком 1 лимона. Можна і лимон потім з'їсти. Кілька днів натощак.
    Ветеринарні ліки - то страшне. Шлунок треба мати залізний.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ага, мати таке пила, що аж неймовірно... Після АСД решта як солодке піроженое) і сік лопуха і ті яйця з лимоном... А скільки таблеток має... Якось вже не витримав, та кажу, що вже п"ятнадцять років вмираєшь, всіх переживеш(
    Слава Богу, що я іноді приймаю таблетки. Всього три види.
    Цитрамон - і то забув коли пив, від головних спазмів.
    Алопуринол, від подагри - але теж давно, не пив з часів странствій, а так вноді для профілактики.
    Анальгін - буває зуби трішки прихвачує.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, то не зовсім так... Я з 2017 року обмежив себе у споживанні м'яса , сала, не вживаю алкоголь і цигарки... І почуваюся добре, навіть краще, ніж до того. Інше відчуття. А хвороби якось минають мене. Тим паче, що веду іноді життя у походах без добрих умов. Неодноразово ночував просто неба і не хворів.
     
  13. vov66

    vov66 Well-Known Member



    Це про крокодила...
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То кому що дав Бог. Ви ж не будете заперечувати, що Він мудріший за Болотова, надаючи людині не крокодилячий шлунок, а для нормального здоров'я навіть дієту написав, що їсти і пити, а що не споживати? Краще спожиаати ті ж фрукти і дієтичне м'ясо, рибу, як наприклад, пророк Даніїл з друзями відмовився від царської їжі і виглядав краще, ніж царські вельможи і розумники.
    Поки ми молоді, то хто думає, що їсти і не їісти, як все лізе і льється, і отрута і вмякий непотріб, типу цигарок. А з часом, як Болотов, починають шукати шляхи реклами. Доьре, що в підручники не внесли, як про лікування раку содою.
    То, як молодий, не можеш купити що хочеш, а старий не може вже споживати, хоч і є гроші.
    Пропонує пити кислоту, не зважаючи, як на то печінка відреагує. Хоча кислота кислоті різниця.
    При подагрі не можна їсти багато щавлевого борщу, але сік лимона рекомендується, та й сам свіжий щавель теж можна. Тому лікування содою чи кислотою - сугубо індивідуальний підхід в в залежності від хвороби і його збудника.
     
    Останнє редагування: 30 гру 2020
  15. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Подагра - це впершу чергу означає, що є проблеми з нирками. Робіть висновки.

    Дезинфекция поверхностей против COVID-19 не такая эффективная, как считалось ранее
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Висновки я зробив ще 4 роки тому, щоб не їсти некорисну їжу, не вживати алкоголь і інші погані речі. Про те я вже виклав свої потуги в темі про подагру.
    Краще було то зробити раніше, але ніколи не піздно покаятися)
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вот какой стране я не доверяю примерно так, как и России - это Китай.
    У них машины Geely - это машины надежные, комфортабельные, безопасные. Которые ездят по китайским дорогам.
    Только на экспорт идет другой вариант. Те Джили, что ездят по украинским дорогам - это консервные банки.
    Как бы того же не было с их вакциной. Для китайцев - вакцина, для продажи разбавленный вариант.
     
    Останнє редагування: 31 гру 2020
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я б ще добавив до них Україну. Бо теж, довіра не дуже високої проби(
    В новинах повідомили, що уряд закупив у Китаю майже два мільони вакцин. Поставка буде в лютому, після того, як середині січня та вакцина десь буде зареєстрована.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)