коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

1. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Ще далеко не все про цей вірус відомо, навіть перехворівши, невідомо, чи після такого імінітет близько 3 місяців ( як говорять деякі лікарі ) чи значно довший, може і довічний.

2. Lanktocha

Тільки цей вірус, поки що унікальніший від інших, те, що від інших простудних захворювань, сонячне прміння, часник, цитрусові, алкоголь, не дуже тут актуальне. Можливий варіант, з посиленими заходами безпеки та обмеженнями, частим миттям та дезінфекцією, мінімізуються інші інфекційні захворювання.

• Тупо Тупо x 1
  3. Lanktocha

4. Lanktocha

Є ймовірність, навіть офіційно 20 - 25% тестувань - браковані + не всіх тестують, я ймовірно, на таке перехворів у серпні, ніяких тестів не здавав, значить не був зафіксований, стикався із людьми, які коли хворіли, тест був негативний, а коли були у нормальному стані, інший тест показав наявність антитіл, значить коронавірус перенесений, був, але скіільки могло бути заражень.

5. vov66

vov66 Well-Known Member

На рахунок шкіри я не поможу... так як кремами не користуюся...:)
    Говорив на днях з лікарем на предмет соди. Вона заявила про лужність її. Була здивована моїм поясненням - що це кислота!

Найшов ще один ролік

Дивитися з 18.52

Останнє редагування: 2 лис 2020
  6. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

7. Gyppsy

У Львові від коронавірусу помер 56-річний завідувач відділення інфекційної лікарні
    Висновки робить кожний сам

8. Lanktocha

Це із серії, що священник також грішний, чого до нього йти на сповідь? Від несподіваної хвороби ніхто не застрахований.

9. Gyppsy

10. vov66

vov66 Well-Known Member

"...Разом з їжею і водою мурахи ковтають безліч бактерій і спор грибів, багато з яких можуть виявитися патогенними. І щоб не захворіти, мурахи після їжі і води ковтають краплю власної мурашиної кислоти, яку виділяють залози на кінчику черевця.

Вчені з Байрейтського університету пишуть в eLife, що якщо позбавити мурах можливості приймати кислоту, вони почнуть частіше гинути від інфекцій. Справа тут не тільки в тому, що кислота захищає саму мурашку – як відомо, мурахи передають їжу один одному з рота в рот, і якщо їжа не буде знезаражена, досить швидко може захворіти весь мурашник.

Мурашина кислота не тільки вбиває патогенні мікроби, але також стимулює ріст корисних кислотолюбивих бактерій у мікрофлорі кишечника мурах. У цьому сенсі мурахи схожі на людей: у нас соляна кислота не тільки допомагає перетравлювати їжу, але також знезаражує її і регулює життєдіяльність шлунково-кишкової мікрофлори – тільки на відміну від мурашок, наша кислота утворюється відразу в шлунку..."
    Від інфекцій і вірусів мурахи захищаються власною кислотою – вчені

"...Глава компании SpaceX и Tesla Илон Маск сообщил, что сдал за один день четыре теста на коронавирус и их результаты его удивили: два оказались отрицательными и два − положительными. Об этом он написал в Twitter 13 ноября, информирует UAINFO.org

«Какая-то чушь происходит. Сегодня тестировался на COVID четыре раза. (Результаты) двух тестов пришли отрицательные, двух − положительные. Одно и то же оборудование, один и тот же тест, одна и та же медсестра», − заявил Маск, информирует enovosty.com/news.

Читать полностью на https://enovosty.com/news-culture/full/1311-ilon-mask-sdal-testy-na-koronavirus-i-poluchil-ochen-strannye-rezultaty ..." :)

Останнє редагування: 13 лис 2020
  11. Gyppsy

Я не захоплююся всякими докторами комаровськими, але от порекомендували глянути. Сподобалося
    Якщо хочете, то прошу

View: https://youtu.be/rn4AV0zw7Zw

• Подобається Подобається x 1
  12. vov66

vov66 Well-Known Member

Висновок: Американська "цивилізована медицина" розводить лохів. Лох - це людина, яка не компетентна в даній темі.
    Цікаво, а ракети Ілона Маска тоже літають з надійністю 50% і половина з них ніколи не потрапляє в космос?!!

13. Lanktocha

Сьогодні говорив із сусідом, лежав у лікарні ще в жовтні, тоді його дочка говорила "Прихворів", здавалося, щось із серцем чи тиск, виявилось із коронавірусом, висока температура, яка легко не падала і великі ускладнення на легені, у госпіталізації відмовляли, бо ніби температура підвищена тільки у вечірній час і легені ще не настільки пошкоджені, ще і тепер із людьми контактує мінімально. Якщо я у серпні переносив, то далеко не так складно, мало ймовірно, що актуальні ще мої антитіла та імунітет.

14. mypucm

mypucm ...

15. mypucm

mypucm ...

знайшов класну інформацію...
    у приміщенні ставиться звичайний датчик СО2 - і показує кількість повітря, що видихають люди ...
    коли багато - провітрюємо...
    можна й автоматизувати - прив'язати вентилятор або кондиціонер
    у гуглі повно інформації
    Больной Covid-19 тренер спортзала тренировал 50 спортсменов – никто не заболел: была вентиляция

16. VasMT

VasMT Дуже важлива персона

Маленький мальчик COVID подхватил,
    К бабушке в гости без маски ходил.
    Выгоды он получил сразу две:
    Антитела...
    И квартиру в Москве.

• Смішно Смішно x 1
  17. Lanktocha

Антитіла також тримаються по-різному, навіть лікарі-інфекціоністи говорять про 2 - 3 місяці, у декого може бути 6 місяців, бачив, хто перехворів 7 місяців тому і ще містилися у венозній крові антитіла.

18. Gyppsy

19. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Тем, кто плачет по растраченным деньгам из ковидного фонда, даю цитату с нашего харьковского форума - пишет врач, к которой мы часто обращаемся по поводу медицинских проблем, ну и ковидных тоже. Читайте:

Возвращаясь к вопросу сдерживания эпидемии ради развития медицины. Таких темпов финансирования я не видела никогда. Ремонт за бюджетные деньги не в администрации? Пфф, это была мечта! Покупка узи - была событием. За этот год третий (!) аппарат, ангиограф, кт, мрт, оснащение для лаборатории, цистерна под кислород, концентраторов просто завались. Предсказуемой проблемой оказались электросети, которые не позволят использовать все концентраторы сразу. Но, думаю, это решится. В общем радостно смотреть на происходящее.

• Інформативно Інформативно x 1
  20. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

А чого тоді Кернес поїхав до Німеччини лікуватися, якщо все є, крім нормальних лікарів?))
    Особисто я не плачу і не ридаю, просто сприймаю всі події у світі як спостерігач покарання людства за його глупоту і невіру у те, що це все наслідки їх поганих дій, але з волі Бога.
    Забираються слабкі духом і невпевненні, залишаються ті, хто покориться антихристу і не покоряться йому... але всі будуть заздрити померлим в ці останні часи темного людства.
    Вбивці і злодії не будуть каратися, а добрі і людяні будуть гинути.
    Треба відхрещуватися від пільг дермовлади, від політиків та нацпатриотів... нехай вони шукають шлях до пекла без вас... бо все це спокуса від Бога... і просіть Його уберегти вас від тойого випробування.... але і самі не лукавте... тоді все буде добре, як і в мене)

Останнє редагування: 21 лис 2020
а де твій аватар? :)