коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фігня то всьо.
    Ми всі помремо.

    Просто дуже хочеться, щоб все було по написаному.
    Тому оберігаємо своїх рідних.
     
    Останнє редагування: 14 лип 2020
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member



    Яка кількість інфікованих у південній приморській Одеській області і південній приморській Херсонській? А ще багато телесюжетів, що які є унікальні місця на Херсонщині і при закритих кордонах це безальтернативно. Не охота зірвати курортний сезон?
    Далі лідирує Львівщина, ніби все правильно, але як у громадському транспорті це нехтується, часто нехтують стоячими пасажирами та натовпами. У церквах може велика кількість людей стояти без масок із дурними відмашками "Мені тяжко і незручно стояти в масці", "Я ітак здоровий", потім нема чого дивуватися, що щось у когось нізвдки взялося.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    горло виполоскала - більше не болить. З нежиттю теж норм.
    Але якось нема сили. Перегладила стопку білизни - все, пластом.
    Нема сили, як хто мене переїхав. Все ж таки щось я впіймала.
    Поки на дачі були - все було норм...
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тре переселятися на дачу на постійно)))


    View: https://youtu.be/i45vde6UZG4
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кинемо робити, зимою нас замете снігом, будемо сидіти біля пічки, топити круглодобово, прати вручну як дикі люди))
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Можна за адекватну ціну в живому селі придбати хату з газом, світлом і криницею. Сад, кусок городу і пара-тройка км до райцентру - що ще треба?
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ...коли б були на пенсії, а в тому райцентрі жили б наші рідні.
    Крім того, я хожу с дівчатами по театрах та концентрах, а чоловік великий футбольний уболівальник. Стадіон - його усьо.
    Я теж раз була з ним на стадіоні (на відкритті Олімпійського в Києві):)
    Ми сиділи близько до поля, під нами виходили футболісти, і бігав як ужалений тренер. Я роздивлялась щось робиться на трибунах, в перерві нам дали шампанського.
    В цілому сподобалось, більше не хочу.:)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Єдиним критерієм будь-якого вірусу є статистика (померлих).
    Можна багато дискутувати, а можна просто глянути статистику, а вона говорить про наступний факт:

    У 2019 році (січень-червень)померло більше, ніж за цей період 2020 року. Всі інші слова є лишні.

    В Україні смертність з початку року є значно нижчою за торішню, — Держстат | Новини Львова та Західної України| VARTA1
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хто У 2019 році (січень-червень) був президентом?
    А Ви берете і кажете;

    :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вчені Колумбійського університету в Нью-Йорку вивели суміш антитіл коронавируса, яка може стати основою для ефективної вакцини.

    Про це повідомляє The Guardian.

    Дослідники взяли антитіла у 40 перехворілих коронавірусом людей і знайшли антитіла у 60 осіб, у яких виявився імунітет до Covid-19. Препарат з цих антитіл ефективно нейтралізує коронавірус.

    зі

    а наш @Lanktocha колись казав, що він перехворів тотим КОВІД-19

    Можна тепер його віддати на ті препарати, все одно він не знає будови ні швейної машинки, ні циркулярки
    :tongue:

    ззі

    Всім доброго здоров"я!
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    40 і 60...
    Щось з математикою не так...
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я спочатку /зранку/ також так подумав.
    Але потім почитав і поняв - там було 40 перехворілих коронавірусом людей і ще на додачу було ще 60 осіб, у яких виявився імунітет до Covid-19. Це різні групи, разом 100 чоловік. І з них вивели суміш антитіл коронавірусу, яка може стати основою для ефективної вакцини.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вон оно чё...
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що це саме розпіарине тепер захворювання ніколи не стверджував.
    Багато описаних симптомів, ймовірно, що коронавірусна інфекція. Але це нічого не означає, це було декілька років тому, імунітет, навіть як був, стільки часу тривати не може, це не кір, що перехворів і отримав пожиттєвий імунітет + нові мутовані сильніші штами.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не тре тепер буксувати!

    @Lanktocha, як би там не було, як би не було Вас шкода, але Вас тре віддати на досліди. Може якраз Ви долучитеся до боротьби з тотою заразою, га?

    @Lanktocha, а Ви свою хату поставили?
    /бо я так поняв, що черешню Ви посадили/
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо здати кров, бути донором не проти, але слабо віриться, що із такого щось ефективне вийде.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тре пробувати - може якраз щось ефективне вийде ;

    А хату Ви поставили /чи купили/ для своєї родини?
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Радився з деякими лікарями, спочатку, як сказав, що на щось таке перехворів, при огляді, вимірюванні тиску, підходили у масці та рукавичках, вимагали у масці бути мені, коли сказав, що декілька років тому перехворів, гворили, що це вже нестрашно і неактуально.

    Особняк ще не я купував, але майже щороку потрібно ремонтувати, то якусь кімнату, то кухню, то докупити якісь сажанці, техніку, якийсь одяг, на все це потрібно витрачати гроші, як повноцінно додзволяло здоров'я працювати, більше на це витрачав, треба ще час від часу купувати собі медикаменти
    [​IMG]
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ану, зебобіки, різко! Маски на писок натягнули!
    Кому сказано?

    [​IMG]


    :))):))):)))

    Привіт Вам з Уханю! Жуйте!:)))
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)