Форумна кухня

Китайський чай

Posted by tea man on 1 лют 2015 відповідей - 1.012
  1. SPP

    SPP Active Member

    Купую кипрій тут: Всесвіт. Український іван-чай.. Крім того, що він в них смачний, вони пишуть гарні та цікаві тексти на своїй сторінці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. tea man

    tea man 茶人

    • Подобається Подобається x 1
  3. porfavor

    porfavor Member

    Дякую, глянув. Мусив, зараза, щоб лише подивитись, реєструватись в непотрібному мені фейсбуці. Інакше не пускало. Понтові коробочки, не вказано рік збору (в магазині) і нема фото листа. Та і ціна висока, певно через таку упаковку. Я брав тут Справжній український чай :: Іван Чай
    Сподіваюсь, що автор теми нас не покарає - все ж таки це тема про китайський чай :)
     
    Останнє редагування: 15 кві 2018
    • Подобається Подобається x 1
  4. tea man

    tea man 茶人

    :)
     
    • Смішно Смішно x 3
  5. tea man

    tea man 茶人

    А я щойно спробував свіжого зеленого чайочку!
    Пригадуєте маленькі пробники, які прийшли в останній посилці.
    В одному зелений Тай Пін Хоу Куй (Ватажок мавп з Тай Піну). Впізнав його, так як пакетик був прозорий. Ще не відкривав.
    В другому був червоний чай. Його було дуже мало, всього 2,8 г. По кількості чаю зрозумів, що він не з дешевих, так як зазвичай китайці чаю не шкодують і кладуть в пробники від 7 г і більше. Швидше за все це Цзінь Цзюй Мей (Золоті Брови). Дуже смачний. Заварював в склянці, просто доливаючи гарячу воду. Густий, мякий, солодкий смак. На жаль, фото немає.
    Ну а в третьому пакеті був ось цей красень! Освіжаючий, солодкуватий, приємний. Зігрів перед сном. Після третьої піалки аж в жар кинуло. Для мене це теж незнайомець, швидше за все Чжу Є Цін (Свіжість Бамбукового Листа) або Емейшань Цюе Ше (Горобячі язички з гори Емей). Залишається лише здогадуватися, так як власного досвіду в зелених чаях замало, а надписи на пакетах стандартні, типу Chinese tea.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. tea man

    tea man 茶人

    І знову про зелений чай
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tea man

    tea man 茶人

    Помилився, прошу вибачення.
    Правильно буде Цзінь Цзюнь Мей.
     
  8. Efer

    Efer Well-Known Member

    Коли дивишся на ці гори чаю, хочеться пити його безупину)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tea man

    tea man 茶人

    @Efer Доброго вечора! Що вже спробували з останньої посилочки?
     
  10. tea man

    tea man 茶人

    Придивляюся до такого чайного комбайну.
    Суттєво спрощує підготовку до чайної дегустації. Усуває метушню з біганням за чайниками на кухню, відмірюванням та переливанням води в термос і з термоса, миттям чайного посуду.
    Сиди собі і насолоджуйся чаєм!
     
    Останнє редагування: 19 кві 2018
  11. Efer

    Efer Well-Known Member

    Чомусь не працює посилання на комбайн.
     
  12. tea man

    tea man 茶人

    Це ось така штука
    [​IMG]
    Спробую ще раз вставити посилання на відео. Якщо не буде працювати, то коротенько опишу принцип роботи.
    Це набір: чайник, каструля для стерилізації чайного посуду, індукційна плитка і насос для автоматичної подачі води.
    Кілька температурних режимів нагріву, контрольований датчиками рівень води в чайнику і т.д. і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Efer

    Efer Well-Known Member

    З таким набором чаювати можна до ранку)
     
  14. tea man

    tea man 茶人

    Можна скликати всіх друзів і влаштувати чайне свято!:drinks:
     
  15. tea man

    tea man 茶人

    Дуже класне відео з чйного села Паша(провінція Юньнань).
    Зверніть увагу на два моменти.
    Перший: згадується червоний чай Є Шен Хун Ча, який нам вдалося скуштувати. Правда наш чайок трохи з іншого місця, з Фенцину.
    Другий: знову згадується про вирубку старих чайних дерев. Виявляється, що держава дала таку вказівку. Про це раніше не знав.
    Одним словом насолоджуйтесь.

     
  16. tea man

    tea man 茶人

  17. Efer

    Efer Well-Known Member

    Коли в нас вже на городі буде чайне дерево, щоб зібрати, посмажити й до ранку пити свіжий чай)
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. tea man

    tea man 茶人

    Треба подати оголошення в одну з юннаньських газет: "Міняю квартиру в Києві на будиночок з чайним садком в селі Лаобанчжан".
    Може знайдуться бажаючі.:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. SPP

    SPP Active Member

    Порівняв кімун №1 та кімун №2 з останньої закупівлі.
    Кімун №1 сподобався, а на кімун №2 не хотів би натрапити вдруге.

    Кімун №1 смак має чистий, свіжий, дещо кислуватий (чи це називається фруктови?).Як на мене, то типовий чи звичайний китайський червоний чай. Чайна дія майже не помітна, лише колір та смак вказують на те, що п'єш чай, а не воду. Для себе відніс його до групи грузинських чаїв на кшталт гурії - призначені для ароматизації індійських або цейлонських чаїв.

    Кімун №2 має важко вловимий, чи скорше нетривкий, деревний смак, який дуже швидко заступає шоколадний присмак - шоколад в чаї, як на мене, то гидота категорична.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. tea man

    tea man 茶人

    Дякую за відгук по кімунах. Сьогодні теж мав "кімунний" вечір, не знаю чи зможу заснути.:) Свої враження опишу згодом.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)