Кава чи гербата?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Liliyah Romanova, 19 лис 2008.

?

якому напоєві ви надаєте перевагу?

  1. кава

    14,7%
  2. чай

    19,0%
  3. частіше кава, ніж чай

    16,4%
  4. частіше чай, ніж кава

    25,0%
  5. і кава, і чай

    22,4%
  6. ні те, ні інше

    2,6%
  1. І куди ваші батьки дивилися? Дітям вона дуже шкідлива, давати років до 15 не рекомендують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Так з ними і кавував...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    спадково-генетичне?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. І соску з кавою смоктали? :haha:
     
  5. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Та не така вже шкідлива. Головне - правильно приготувати, тоді можна і дітям )
     
  6. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Я деколи як п"ю каву, то запах на всю кухню. А доця як почує, то зразу каже "ня" (що означає дай;)), і попробуй не дати сьорбнути з ложечки, буде хникати...:)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Скільки приписів перепробував все одно у мене гірше ніж у братiв виходить.Коли вуй варив запах не на кухню, на весь будинок -2 сотки стояв. (Справа не в угорському кавничку це дістати можно у мене хiба баварський)
    Щось менi ,бракує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ох уже цей Львів! :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Є такий анекдот: жиди не шкодуйте в чай заварки! Може, справа в кількості ложечок кави?
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Та за різними рецептами варив італійським , мароканскім щоб густа була ,брати ж у мене не жиди

    Про жидив ,ще знаю
    Прошу вас масло і мармеладу на хліб намазуйте.
    - Дякую я си смарую.
    Ні, ви гоi нi смаруєете , ви просто так кладете.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    І чим ви її потім прив'язуєте? о_О :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ото я сьогодні - зранку кава з вершками (4 години спала, інакше б і не прокинулась), потім чорний чай в коханого на роботі, на обіді - чай і якесь мате чи лате, яке мене в піцерії закортіло (на малюнку-рекламі спокусило), ввечері мятний чай в кафешці, прийшла додому - вирішила попробувати Тропікану-чорний чай з ананасом, апельсином і трояндою... тільки пийнула і чую - висадило:)))
    правда не було кому і чим привязати:haha: от зара йду спати, тримайте за мене кулачки аби спокійно заснула, а то щось мягко кажучи сумніваюсь..:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Мята убирает волосы с тела

    По материалам http://medicinform.net/

    Выпивая две чашки мятного чая женщины могут решить проблему излишнего оволосения тела и лица.

    Гирсутизм – это состояние, которое характеризуется ростом волос на всем теле и лице, включая грудь, руки и живот. Оно развивается из-за повышенного уровня мужских гормонов в крови. Состояние может быть симптомом такого явления как синдром поликистозных яичников.

    Но исследование 21 женщины в Phytotherapy Research предполагает, что определенный эффект может оказать употребление мятного чая.

    Это исследование было проведено после сообщений, что мята может уменьшать либидо у мужчин, и что экстракты мяты уменьшали уровни андрогенов у крыс.

    В крови исследователи обнаружили значительное снижение свободно циркулирующего тестостерона, но отсутствие изменений уровня общего тестостерона. Это свидетельствует о том, что мята может быть хорошей альтернативой антиандрогенной терапии при легком гирсутизме.
    PS
    На що чоловiку лiбiдо якщо кубiта з бородою:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну надіюсь в жінок не зменшує, бо я мятний чай дуже люблю:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Хiба у жiнок потяг до кобiт мята зменшує ,а нам i не стррашшно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. papillon

    papillon Active Member

    А який у вас часовий лаг між вживанням кави-чаю та відчуттям, що викликають таніни-кофеїни?
    В мене якось дивно: одразу ефекту майже нема, але от за 3-4 години... Біває після жосткого недосипу вип*єш пару потрійних кав о годинці так 16-17й, а потім такий бодрячок десь під 11-12 ночі! Можна до 3-4, а то і 5ї досить ефективно розумово працювати:) Тіко такий совиний режим зовсім збарахлив мій біогодинник останнім часомо_О
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    якщо просто випила кавусю, то чую не зразу, за годинку-двы.. а буваэ лише ввечері, коли не можу заснути))
    а от коли випила багато за день - пару ковтків і я всьооо)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. papillon

    papillon Active Member

    в мене від пару ковтків легенької кави навпаки на сон клонить:) Чи Ваше "всьооо" це теж сон?:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    нє, в мене то означає, що можу летіти в космос... без ракети:)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Або додому... плитку вимикати. ;) :))):))):)))

    А я от лише під час переїзду зрозуміла, що я з тою своєю манією до різних чаїв таки троха вар'ятка. :scratch_one-s_head::pardon: :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)