Євромайдан (2)

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Locke, 22 гру 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Василю, краще не встрягайте зі мною в цю суперечку. Бо забанять нас обох за оффтоп.
    Коротко, варіант з колоною / не зупинкою і що там ще шиють.
    1. ІДПС (міліціонер) в разі виявлення порушення Закону (в т.ч. ПДР) ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ запобігти / припинити порушення. - Не зроблено.
    2. Посадові особи ЗОБОВ'ЯЗАНІ з'ясувати всі деталі справи, знайти винного. - Не зроблено.
    3. Суд ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ дослідити всі доступні матеріали і покарати ВИННОГО. - Не зроблено.
    Це дуже коротко і примітивно. Бо є ще цілий ряд б'юрократичних нюансів, чому ДАІ не має права робити те, що робить (рапорти, протоколи і т.п.). Це справді - окрема велика юридична тема. Але я не про це.

    Повертаємось до цих трьох пунктів і читаємо далі (перша ліпша інфа з Гуглу):
    Суд відібрав права за "невиконання вимоги про зупинку" у водія, якого навіть не було на місці події.
    У ході засідання Хаджинов повідомив судді, що він передав право керувати своїм автомобілем народним депутатам, а сам за кермом не перебував. Проте суд виніс рішення про позбавлення його прав на три місяці.

    Тобто, Закон не виконувався ще до прийняття нового пакету. Тепер - цього не буде тим більше. І не наводьте цитат з ПДР. Бо регламентує ці відносини КУпАП.
    Коли людина в ДАІ і в суді НАДАЄ ОФІЦІЙНІ ЗАКОННІ ПОКАЗИ та ДОКАЗИ, що правопорушення (навіть якщо таке було) скоїла не вона, поряд є люди, які кажуть, що ТАК, ЦЕ ЗРОБИВ Я, а мєнтам, судам і К - це абсолютно пофіг...
    Берете ПДР, КУпАП, Кримінальний, Конституцію і ідете з цим всім до виходка.

    І таки про папери ще два слова. Ви водій?
    Всі останні позбавлення і т.п. - на основі РАПОРТІВ ІДПС. Все. Це єдиний "документ".
    Тобто, якийсь ІДПС, ввечері вдома, чи де там, складає такий собі "Рапорт", що, мовляв, я бачив, що п.Василь їхав в суботу ввечері, на технічно несправному авто, без фар, без номерних знаків, п'яний в дупель, збив трьох пішоходів, вчинив ДТП, розбив п'ять машин, розстріляв двох дітей, що йшли зі школи, не зупинився на мою вимогу...
    Далі, десь в кабінеті шефа складають "Протокол", передають в суд. Суд "при свідках" (там же в кабінеті) не має змоги Вас повідомити і засуджує до довічного заочно. І дурниця, що в той час Василь був у Польщі, має п'ять свідків і т.д.

    Ось я про що.
    Написав же відразу:
    Василю, Закони ці, в принципі, могли б бути дієвими і прийнятними. Не вдавався в деталі, бо то зараз абсолютно не має сенсу. Але все це - в правовій Державі, з незалежними Судами та Прокуратурами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та тим, що особами
    може бути будь-хто.

    А Ви підсовуєте те, що Вам підходить і думаєте, що хтось на правнука клюне.

    На питання відповідати будете?
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А,якщо не судєйські,то не можуть переживати?
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Відкрийте ПДР і прочитайте вже врешті-решт...
    Ви маєте в багажнику чи бардачку табличку "Колона", давно діставали?
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не треба порушувати, то не даватимуть.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це вже навіть не фашизм, це бандофашизм, тепер право на зброю буде тільки "членів їх родин" :bad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Wili

    Wili Well-Known Member

    Стали известны будущие поправки к уже принятому закону:
    1. За использование государственного флага без соответствующей лицензии - 2 года;

    2. За элементы украинского национального костюма и ношение желто-голубых ленточек - 15 суток;

    3. Вводится рыболовная лицензия. За ношение удочки без рыболовной лицензии - до 2 лет;

    4. Использование красно-черного флага - 7 лет;

    5. Использование американского или европейского флага - 1 год;

    6. За пропаганду европейских ценностей - до 7 лет;

    7. За участие в вертепах и колядках - 15 суток;

    8.1 Участие в несанкционированной молитве - 15 суток;

    8.2 Публичная молитва без соответствующей лицензии Министерства культуры - 15 суток;

    9. Использование казацких традиций и костюмов - до 3 лет;

    10. Приготовление пищи и напитков на более чем 5 персон - 15 суток;

    11.1 Общение на околополитические темы в социальных сетях в закрытых группах - 15 суток;

    11.2 Общение на околополитические темы под эгидой иностранных агентов - 15 суток;

    12. Использование любой посторонней символики на автомобилях - до 2 лет;

    13. Использование, ношение, дизайн, производство любой печатной продукции (включая наклейки) без соответствующей лицензии Министерства культуры - до 3 лет;

    14. Проведение предсказаний (в т.ч. мольфарами) без соответствующей лицензии Министерства культуры - до 3 лет;

    15. Обсуждение высоты забора в Межигорье - до 15 лет с конфискацией;

    16. Исполнение гимна без соответствующей лицензии - 15 суток;

    17. Использование различных вариантов слова «Майдан» без письменного разрешения СБУ - до 2 лет.
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зі стажем більше тридцяти років. Перші права я отримав в 1982-му році.
    Вільне трактування змін до Законів.
     
  10. sani

    sani Well-Known Member

    і влада вся біла і пушиста і не при ділах, такі закони, і суди судять...

    щирий комуніст, вони так весь час роблять ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    правильно Василю, вони і будуть тепер вільно трактувати. Закон як дишло, куди повернув туда і вийшло.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Dobrodiy

    Dobrodiy Well-Known Member

    А мне вот кажется, что так все депутаты делают (особенно оппозиция отличилась). Куда корыто - туда и они :mocking:
     
  13. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Ви про що?
    Про мої уявні фантазії чи про здійснені фантазії державних службовців України, в особі ДАІ та судів???
    Те, що "трактую" тут я - не дуже хвора але чиста фантазія.
    Те, що "вільно трактує" суд з мєнтами - реально засуджені люди!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Швидше, ніж я звикла.

    ‎УКРАЇНА, ЯКУ БУДУЄМО САМІ

    ВАЖЛИВО!!!!!!

    По містах пересуватися групами. Ніколи одиночкою. В крайньому разі попередити друга про відхід кудись. Беріть непримітні речі і взуття. Це дуже важливо. Ніяких унікальних кросів, чи фіолетових кепок. Беріть шарфи темних тонів. Найгірший але допустимий варіант - медичні маски. Ідеально - капюшон куртки, а під ним на обличчі шарф. Одягайте футбольні щитки. Беріть арматурини, молотки для будівництва білого майбутнього. Ніколи не фоткайтесь з будівельними матеріалами. Тримайте їх до пори. Беріть балони та банки з фарбою. Фарбу у кульки і на вузлик. Цілити в шоломи орків. Беріть в'язані светри, підштанники. Пом'якшуватиме частину травм. Хто на авто - везіть на віче автошини. Це дуже важливо. Дим шин нейтралізує газ. Шини елемент барикад. Шини можна котити в наступаючу нечисть. Від газових балонів НЕ помагає вода. Витріть себе сухим шматтям. Діє розчин харчової соди у воді. Заготуй УДОМА літруху, братуха. Бери старі рюкзаки. В них склади їжу, будматеріали світлого майбутнього,медзасоби. Не клади туди мобілу, гроші, документи. Це треба в кишені на замках, чи напоясні сумки. Обов'язково бери РУКАВИЦІ. Під час серйозних подій ВИТЯГНИ акумулятор з мобілки. Не говори зайвого, не хвались перемогами і трофеями. Ніколи не кажи, що ми за насильство. Ми обороняємо НАРОДОВЛАДДЯ. Маску чи шарф треба одягти і не знімати на підході до зібрання. НА ПІДХОДІ. Відеозйомка окупантів стоїть і на підходах. Маску ідеально не знімати до кінця чергування. Ще раз нагадуємо КАПЮШОНИ. Тримати стрій. Не ссяти. Панікерів заспокоювати ударом в дихало. Хай поможе нам Господь. Хай усміхнеться з того світу полковник Коновалець. Слава Нації.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Ви на останніх сторінках почали "з'їжджати". Не лише від моїх запитань.
    Я Вам писав, що Закони ця влада ігнорувала і без поправок. Вчорашні "закони" - просто розв'язали їм руки ще більше.
    Спробуйте, вивчіть питання тих Рапортів, свідків, водіїв та власників. А тоді прокоментуйте хоча б тих два рішення, що я наводив і знайдіть їх зв'язок з Законом.

    Якщо стан до вчорашнього дня можна було назвати просто беззаконням, то від вчора це беззаконня вже називається хунтою. Чи як зручніше: диктатурою, поліцейською державою тощо. Ось про що мова.

    ---------- Додано в 10:24 ---------- Попередній допис був написаний в 10:22 ----------

    Так, також звернув на це увагу. Особливо, що якраз вчора писали про пристосуванців.
    Саме гірше, що, реально, така більшість громадян. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Отже, якщо мажор під кайфом заїде на дитячий майданчик, переїде візочок та покалічить дітей з мамами, то при спробі набити йому пику тими, хто залишився живий ВОНО може стріляти і нічого йому за це не буде?
    Хм...я на 200% впевнена, що йому нічого не буде. Ну може рік дадуть умовно.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я не знаю, чим була викликана ця потреба, але нічого катастрофічного в цій поправці я не бачу. Дя розширилась на правнуків, опікунів і громадянських дружин.
    Не будь хто. Не крутіть Законами, як жид сонцем, - з Закону Про засади запобігання і протидії корупції:
    В оце "будь хто" входять тільки т.з. громадянські подружжя.

    ---------- Додано в 10:27 ---------- Попередній допис був написаний в 10:25 ----------

    Перелік близьких осіб давно вже розширений і використовується в законодавстві, наприклад в Законі про запобігання корупції.

    ---------- Додано в 10:28 ---------- Попередній допис був написаний в 10:27 ----------

    Можуть. Але вони не мають права отримувати зброю від держави. Але ніхто не забороняє їм мати ту зброю згідно інших законодавчих актів. Вся різниця.
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Васильове серце розірветься.
    Закони.які підписав його улюблений законтачений підер - ПОРУШУЮТЬ!!!!!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    :) То он хто в нас Законами крутить! А прибацані ЗМІ пишуть про владу, посадовців, мажорів та олігархів!
    Добре, що Ви нас просвітили!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні-ні, не тільки. "В тому числі."

    Ага. Ця поправка була дуже актуальною, правда? Найбільш необхідною для функціонування української держави.

     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)