Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  8 год ·
  Напад «тітушок» на Анатолій Гриценко і його прихильників в Одесі - це напад на вільні вибори, свободу думки та громадський порядок.

  Чергове нагадування нам всім, як небезпечно жити в країні з такими посадовцями, як Генпрокурор Луценко та міністр внутрішніх справ Аваков.

  Запровадив на 30 днів воєнний стан, ми надали Президенту Порошенку як верховному головнокомандувачу можливість укріпити Україну за допомогою військових. На його місці я б розпочав із запровадження військово-цивільних адміністрацій у таких містах, як Одеса і Харків - там, де керують багаторічні агенти російського впливу. Керують «по-русски» - за допомогою хабарів і криміналу
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  24 Канал
  19 год ·
  Щоб ми зажили в Україні своїх мрій, треба, щоб якомога більше принципових і сильних людей брали участь в управлінні державою.
  Тоді шахраї, які зараз займають найвищі посади, не витримають конкуренції і нарешті опиняться у тюрмах. Тож зараз ключовим завданням є збільшувати кількість громадян, які кажуть собі: "Україна – це я".
  Розповідає Єгор Соболєв


  View: https://www.facebook.com/news24ukraine/videos/459765294554098/
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  [​IMG]


  Єгор Соболєв
  5 год ·
  Де б не заарештували наших громадян - це обов’язок всіх нас і держави України в цілому піклуватися про дотримання їхніх прав і свобод.

  Арешт шістьох наших добровольців і волонтерів у Тбілісі одразу після президентських виборів може бути спецоперацією з метою розсварити наші народи, які були разом і під час війн за незалежність від Росії, і під час повстань проти фальсифікації виборів та інших проявів «русского мира».

  Нагадав сьогодні вранці всім, хто зібрався під посольством Грузії у Києві, що у Тбілісі перед арештом хлопців перебував конфідант Путіна Віктор Медведчук. По якому плаче не одна тюрма, але поки туди потрапляють ті, хто відстоював свободу і України, і Грузії. Допомагав і буду допомагати захистити права всіх ув’язнених хлопців. У чому наразі не відзначається наше Міністерство закордонних справ

  #УкраїнаГрузіяРазом
  #ЗаНашуІВашуСвободу

  [​IMG]
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  3 год ·
  До Грузії мене впустили без проблем. Я чесно зізнався, що приїхав через арешт наших добровольців і волонтерів. Після короткої перевірки прикордонники похвалили мене за те, що їжджу за звичайним паспортом, а не дипломатичним, та відкрили двері.

  Тбілісі закохує з першого погляду! Марічка Падалко, привезу тебе вигуляти, обіцяю:).

  А тут, сподіваюся, щасливо вирішиться ця сумна історія з арештом наших хлопців
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  13 год ·
  Хочу висловити захопленням вчинком київського поліцейського-спецпризначенця! (Друзі- активісти, добровольці та адвокати, спокійно, дочитайте історію до кінця✌️).

  Відомства Арсена Авакова та Юрія Луценка продовжують переслідувати активістів Рух "Визволення", з якими ми разом заблокували торгівлю з окупованими територіями, розблокували закон про Антикорупційний суд, відвідували суди над звинуваченими у топ-корупції. За допомоги адвокатів-волонтерів нам вдається відбивати сфабриковані звинувачення, але сьогодні допомога прийшла звідки ми на неї не чекали.

  У суді Шевченківського району Києві слухається справи проти добровольця «Донбасу» Николай Чудовский. Миколу звинувачують у нападі на спецпризначенців 15 лютого у момент, коли випустили затриманого Антикорупційним бюро мера Одеси Генадія Труханова. Все обвинувачення побудоване виключно на показах саміх спецпризначенців. І ось сьогодні один з них, працівник першого київського полку поліції спецпризначення Віталій Панчук не побоявся дати в суді наступне свідчення:

  «Затримувати та пакувати всіх... така була команда від вищого керівництва... набагато вище ніж наш командир роти. А Чудовський жодних протиправних дій не здійснював та спокійно стояв поруч."

  Поширте цю інформацію, будь ласка. Правдивість у поліції, як і у судах, треба підтримати. І треба, щоб якомога більше людей слідкували, аби спецпризначенця самого не загнобили за таке свідчення
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв

  5 год ·
  Запропонував спікеру Андрій Парубій доручити антикорупційному та правовому комітетам Верховної Ради разом з НАБУ перевірити кандидатів до Вищої Ради правосуддя.

  Це ключове місце, де підбираються судді. Залежні від корумпованих суддів і прокурорів люди вже підібрані.

  Але завдяки відкритості їхніх майнових декларацій, рішень та прискіпливому контролю таких чудових громадянок як Kateryna Butko зАвтоМайдан - AutoMaidan ми маємо їх зупиняти

  View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10210049415831593/
   
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв знаходиться в Верховна Рада України.

  47 хв. · Kyiv ·
  Зобов’язали представників Російської православної церкви в Україні зазначати у назві, кому вони підпорядковані.

  Цитую ухвалений закон: «Релігійна організація (об'єднання), яка безпосередньо або як складова частина іншої релігійної організації (об'єднанння) входить до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, зобов'язана у своїй повній назві, зазначеній її у статуті (положенні), відображати приналежність до релігійної організації (об'єднання) за межами України, до якої вона входить (частиною якої вона є), шляхом обов'язкового відтворення у своїй назві повної статутної назви такої релігійної організації (об'єднання) з можливим додаванням слів «в Україні» та/або позначення свого місця в структурі іноземної релігійної організації.»

  Віруючі можуть вільно відвідувати, підтримувати, бути належним до будь-якої церкви в Україні. Але оскільки РПЦ в Україні (і в усьому світі) є важливою зброєю у спецопераціях Кремля (одне маскування Гіркіна під охоронця у Києво-Печерській лаврі під час Євромайдану або сформований у Святогірській лаврі для нападу на Донеччину його спецпідрозділ чого вартують), люди мають знати, куди вони йдуть
   
 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  [​IMG]


  Єгор Соболєв перебуває в Dnipro.
  11 год ·
  Вітаю! Сьогодні проводимо Школа справжньої політики. Vol 3 у Дніпрі. Поділимося усіма знаннями з тими, хто хоче управляти своєю державою.

  Особисто перепрошую тих, хто хотів потрапити, але не був запрошений - заявок було вдвічі більше ніж місць, хоча цього разу ми вирішили допустити рекордну кількість людей.

  У будь-якому разі ми можемо побачитися на відкритій зустрічі о 18:00:Mediaprostir, проспект Олександра Поля,2 д
   
 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  11 год ·
  Zurab Alasania разом з командою віддав багато сил для створення справжнього UA: Суспільне мовлення.

  Його звільнили за те, що на колись повністю підконтрольному керівництву держави телеканалі виходили незалежні журналістські розслідування Схеми: корупція в деталях - RFERL, BIHUS.info, Слідство.Інфо. Де у тому числі викривалися офшори Петра Порошенка, утримання на посадах таких як Семочко, обкрадання всіх нас за схемами на кшталт «Ротердам+». За те, що не продавалися теленовини. За те, що Зураб і однодумці не був «чєгоізволітє».

  Це і є справжня причина звільнення. І ставленики корупціонерів у наглядовій раді Суспільного старанно задля цього об’єдналися і прийшли голосувати. Сам пройшов через подібне рік тому. Зурабу бажаю сил і натхнення для нових звершень. І нам всім треба далі боротися, щоб закон про творення суспільного мовлення в Україні був виконаний, а не спотворений. Кожному потрібна точна інформація, що відбувається навколо

  [​IMG]
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 12. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  3 год ·
  Записали до Конституції норми про стратегічний курс України на набуття повноправного членства в ЄС та в НАТО. Голосував «за» цю пропозицію Президента, бо вважаю це кроком вперед.

  Залишилося позбутися корумпованого керівництва держави, призначити кваліфіковане керівництво Збройними Силами та дати свободу підприємництву.

  Тоді цей стратегічний курс реалізується
  #ЗвітуюЯкГолосував

  зі

  фігня то всьо...

  Бариги аж підвивають, так тішуться тими нормами. Ніби тільки ПОП вміє Конституцію переписувати :)))
   
 13. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Те, що закріпили в Конституції - те добре. Ті, хто не голосував - показали личко. Це перед виборами добра підстава))
  Але є Мертвечук - і що погано - його Порошенко не чипає. А марно, так він з "ніщо" стане "всим" . І тоді хто зна що буде з НАТО (знову "нейтральний статус, аби не дражнити Росію"). І знову внесуть зміни...
  А курс на ЄС - це само по собі добре, бо робити треба домашню роботу, наближаючись до цивілізованих правил життя -як не самі, то під тиском міжнародної спільноти, але крок за кроком позбавлятись совка.
   
 14. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Прийде до влади проросійська банда - візьмуть і перепишуть, дєлов-то :)))

  ПОП з тими маніпуляціями з Конституцією виглядає трохи тойво...
   
  Останнє редагування: 7 лют 2019
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  тут не погоджуюсь:hi:
   
  • Смішно Смішно x 1
 16. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв разом з Ромою Сініциним та 2 іншими особами.
  16 год ·
  В понеділок, 18 лютого, о 18:00, марш від Кріпосного провулка до Міністерства внутрішніх справ проти перевертнів у поліцейських погонах.

  Проти збереження у МВС тих, для кого «Беркуту» - «слава». Для кого наказ начальника вищий за закон. Для кого служіння Україні - лише слова для прикриття власного збагачення.

  Стараннями Арсена Авакова таких у погонах, зі зброєю та ще й на наші податки залишилось забагато. Тож разом з однодумцями з Рух "Визволення" я буду в понеділок з підтримкою наступних вимог:

  - Зробити посаду голови Національної поліції дійсно незалежною. Провести реальну деполітизацію поліції. Вилучити положення щодо необхідності голові НПУ погодження із міністром ключових управлінських питань, наприклад кадрових (призначення заступників Голови, керівників територіальних органів та їх заступників).

  - Впровадити в Україні "скандинавську модель" забезпечення правопорядку на публічних зібраннях, яка ґрунтується на ідеї мінімізації демонстрації сили та взаємодії між поліцією та учасниками масових заходів.

  - Заборонити використання балаклав, шапок-масок, бафів тощо, які прикривають обличчя співробітниками правоохоронних органів під час охорони публічного порядку.

  - Посилити відповідальність співробітників правоохоронних органів та їхніх керівників за приховування або відсутність номеру нагрудного знаку на однострої та шоломі, а також за використання балаклав під час заходів по охороні громадського порядку, встановлення реальної відповідальності за такі порушення.

  - Зазначати індивідуальний номер співробітників поліції на жетоні таким чином, щоб забезпечити можливість розпізнавання номеру на відстані, а також у темну пору доби.

  - Провести профілактичну переатестацію співробітників поліції особливого призначення за участі психолога, міжнародних експертів, громадськості з правом вирішального слова та проходженням поліцейськими психофізіологічного дослідження з використанням поліграфа.

  - Притягнути до відповідальності усіх співробітників Національної поліції України, які порушували свободу мирних зібрань, перевищували свої повноваження, вчиняли злочини щодо протестувальників з 2014 року і до сьогодні

  [​IMG]
   
 17. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  upload_2019-2-16_8-49-25.png

  Що, сука, знову ліг?
  От же гниле...
  Ні до роботи, ні до поредку... :mocking:
   
  • Смішно Смішно x 1
 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Вічна тема, її можна обертати хоть проти москалів, хоть проти поляків ;)
   
 19. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 20. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Хоч проти українців.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)