Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв з Марічкою Падалко.
    4 год ·
    Що не зробиш заради Кохання?!

    Переплив Босфор.

    За дружиною[​IMG]. З Азії до Європи[​IMG]. Після трьох тренувань на озері в селі Горбовичі Києво-Святошинського району[​IMG]✌️


    [​IMG]
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    Вчора о 20:30 ·
    [​IMG]


    Перевіряти власну силу волі це добре:), але найважливіших результатів ми можемо досягнути лише спільно.

    Повернувшись до Києва, хочу відзвітувати про наш перший випуск Школа справжньої політики, яку ми започаткували для допомоги людям в управлінні державою.

    Після 10 зайнять попросили кожного нового колегу виступити з промовою. (Трьоххвилинною, як у Верховній Раді:)). Щоб б Ви хотіли зробити в Україні? Хочу поділитися виступом наймолодшої випускниці, 16-річної Анастасії Яковенко:

    «Україні вже 26. Яка велика історія боротьби стоїть за цією цифрою. Скільки революцій, бунтів, смертей.

    26 років назад люди отримали чисту і невинну країну, з якої можна було зліпити будь-що, і замість того, щоб укріплювати її і перетворювати на сильну незалежну державу, ми дуже талановито все проґавили.

    В той час як мої друзі планують втечу у сонячну і надрозвинену Європу, я сиджу і думаю над тим, як можна було б змінити країну на краще.

    Безумовно, спочатку я теж була захоплена ідеєю залишити мою країну і відправитися шукати щастя закордоном. Але декілька поїздок у Верховну Раду і навчання в цій школі вразили мене і остаточно сформували мене як національно свідому особистість, яка знає чого вона хоче.

    Я щиро переконана, що деякі люди приходять на Землю для більш глобальних справ, вони мають своє призначення.

    Отже, перш за все, потрібно було б встановити план дій. Ми потребуємо реформ, реформ справжніх, а не показових, які б і справді полегшили життя мільйонам українців.

    Ці реформи необхідно провести в усіх сферах нашого життя.

    Потрібно створити повноцінну та адекватну судову систему, де судді будуть захищати інтереси наших громадян, а не брати хабарі та виносити свої вироки.

    Ми повинні стати безпечною і надійною країною, та забезпечити людям достойну старість.

    Так само, на мою думку, ми повинні провести жорстку реформу в області освіти, аби не давати тій «владі» навіть малесенького шансу виростити із українців рабів, які не мають свою думку.

    Ми повинні навчити людей думати, аналізувати, вірити один одному і один в одного, показати їм, що в житті немає місця страху, що боятися нічого і нікого.

    Потрібно згуртувати всіх людей, та замість того, щоб казати - треба робити, допомагати людям ставати національно свідомими, політично обізнаними, проводити безкоштовні курси, тренінги.

    Навчити людей не просто жити в Україні, бо « так склалося», а пишатися своєю країною, робити що-небудь для того, щоб вона процвітала.

    Мені боляче за свою країну, поки її жителі продають свої голоси.

    Люди постійно скаржаться на чинну владу, але вони не роблять абсолютно нічого, щоб це змінити.

    Доки українцям буде все одно, ми не зможемо побудувати справжню державу.

    Хтось скаже « Це Україна, така вже наша доля, ми не отримаємо сильної держави».

    А хто вирішив, що це наша доля? Ти? Чи може твій сусід, який ні разу не ходив на вибори?

    Потрібно навчити людей поважати закони, показуючи приклади того, як високопосадовці несуть відповідальність за свої вчинки. Навчити всіх людей відповідати за скоєне.

    Не можна обійтися і без впровадження високих технологій, що в рази полегшить життя людей. Більшість баз вже є застарілими, а про цікаві і корисні відкриття, якими давно користуються в Європі, жителі українських сіл або містечок навіть не здогадуються.

    Крім того, не варто забувати про екологічну ситуацію. Для того, щоб стати сильною країною - ми повинні стати чистою країною.

    Необхідно показувати українцям, що сортувати сміття - не соромно, що будувати заводи по переробці сміття - не тупо. Всім відомі факти, в Україні ( а саме в Києві) переробляється 26 % сміття, в той час як, наприклад, в Швеції переробляється 99%. Що нам заважає зробити нашу країну чистішою, організовувати масові суботники, на які будуть приходити небайдужі люди?

    Нехай це все виглядає поки що чимось нереальним, але я обіцяю, що зовсім скоро настане час, коли я та такі ж самі небайдужі українці, змінимо абсолютно все, побудуємо свою, незалежну сильну Україну, з якої ніколи не захочеться їхати і в яку завжди захочеться повертатися!»

    ...(тут були оплески)
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    4 год ·
    Порпання Генпрокуратури у 17 місяцях життя Natalie Sedletska під приводом розслідування злочину - це напад на все суспільство. Коли почалися масові арешти добровольців, я говорив з багатьма антикорупційними активістами і журналістами-розслідувачами - наступними крадії спробують нейтралізувати вас.

    Нагадаю, що саме Наталка з її суперредакцією є авторами розслідувань про розкішні відпочинки Порошенка на Мальдівах, а Луценка - на Сейшелах. І вони разом хочуть закрити їй рота, і заодно дістатися до тих, хто їй допомагає. І тут вони плюють на все - від закону до стосунків із нашими партнерами у США та Європі. Ведуть себе як в «русском мире» з його топтанням по ключовим правам і свободам. І у співучасники собі взяли суддю, який до цього обслуговував команду Януковича.

    Ще нагадаю всім парламентаріям, які декларують підтримку журналістки зокрема і демократії у цілому, що Конституція надає нам право звільнити такого Генпрокурора. І що я з моменту його призначення збираю потрібні для цього голосування 150 підписів народних депутатів. Не бійтеся поставити свій. Як не бояться Наталка та її колеги


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Його якось таки приб'ють. Сміливий чоловік, але взявся боротись з цим корупційним кублом, коли ще це просто небезпечно.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    6 год ·
    Велика подяка і шана кожній людині, яка сьогодні прийшла на площу Конституції вимагати закон про відкриті списки партій.

    Як і завжди, Ваша вимогливість і увага допоможуть нам знайти голоси у Верховній Раді.

    На наступних виборах громадяни мають отримати право голосувати як за партію, так і за конкретну людину, яку вони хочуть бачити народним депутатом від цієї партії. Це допоможе суспільству делегувати до Парламенту більше доброчесних представників



    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10209526965210654/
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    9 год ·
    Путін нас всіх бачить лише рабами. І ніяка угода - ні про дружбу, не про мир, ні про перемир’я - його не зупинить у бажанні знову накинути Україні рабство, голодомори, війни за імперські амбіції.

    Потрібно наново творити зброю стримування, ефективно управляти Збройними Силами, розвивати цивільну оборону. Це, а не угоди з Росією, які, як казав Бісмарк, не вартують паперу, де вони записані, є нашим захистом.

    Готовий голосувати у Парламенті за припинення угоди «про дружбу» з Росією. Ще хочу вчергове нагадати як Петру Порошенку, так і Володимиру Гройсману, що треба припинити закуповувати у ворога товари і послуги, які ми можемо виробляти самі або купувати у країн-партнерів. А то під патріотичну жестикуляцію імпорт з Росії знов виріс на третину. На третину більше фінансується ворог, якого ми маємо разом з розвинути державами душити санкціями за бажання зробити нас рабами

    ------------

    виділено мною. Повністю погоджуюся. Бо барига бреше одно, а робить протилежне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    17 год ·
    Хто у Верховній Раді не підписався за звільнення Юрія Луценка з посади Генпрокурора?

    Я обіцяв оприлюднити прізвище кожного. І оприлюднюю. В політиці дуже часто достатньо просто відвернутися, щоб свавілля перемогло. Я так не вмію.

    Накажіть своєму народному депутату теж не покривати людину, яка дахує топ-корупцію, займається політичними переслідуваннями, ще й співпрацює з ворогом. Коли буде 150 підписів, ми отримаємо право голосувати за відставку Генпрокурора. 49 вже вже є. Треба позиція ще 101 депутата


    ХТО НЕ ПІДПИСАВСЯ ЗА ВИСЛОВЛЕННЯ НЕДОВІРИ ГЕНПРОКУРОРУ ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ

    --------------

    із коментів

    Vitalik Pogosyan
    Дуже цікавий перелік, не поставили підпис навіть потенційні кандидати на зняття депутатської недоторканості. Може це і є основним показником, що з них нічого знамати не будуть, і про все вже домовилися. Адже генпрокурор не є фахівцем, а призначення було чисто політичним. Так і будемо замість Верховнества права отримувати політику та домовленості.

    Максим Асгард
    Політична проституція занадто приваблива справа, щоб так просто відмовитись. Цікаво, а скільки наразі знайдеться притомних депутатів з 264, які голосували за призначення Генпрокулолом Луценко 12.05.16 на замовлення Порошенко, що погодились підписати звернення за відставку придворного блазня режиму Порошенка?

    Valentina Skiba
    Єгорe,міняти потрібно порошeнка,вмісто луцeнка він щe одного шокіна протягнe і знову збір підпісів....набридло

    Христина Плавюк
    Юлії Володимирівній також дуже до душі Луценко! Зверніть увагу на прізвища і партії! Народ! Вийдіть із ступору! Вимагайте кожний від депутата свого округу дати свій підпис за звільнення цього упиря, який не законно займає місце Генпрокура!

    Yurii Marina
    150 підписів а дальше,?
    Щоб зняти 226 де набиратиме те?
    Егор не варто таких потуг без кінцевого результату .краще всю раду опустити (як колись у Вірменії щабігли зробили справу і крапка) з Луцеком алкашом,Насаликом,Люлею , мудаком Артуром Герасимовим, ну і т.д.
    Штук [​IMG] відправити на підземні роботи зі співом церковних хорів(Святий Боже,Святий Кріпкий помилюй їх).

    і т.д і т.п.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    18 год ·
    Політик проявляється у діях, а не у словах.

    Якщо ти говориш про "курс до НАТО", а призначені тобою керівники від Укроборонпрому до Генштабу дерібанять оборонний бюджет і зберігають совок в управлінні Збройними Силами, нічого доброго не вийде.

    Якщо ти говориш про "європейський вибір", а призначений тобою Генпрокурор переслідує журналістів, громадських активістів, добровольців - нічого доброго не вийде.

    Якщо ти говориш про "необхідність позбутися корупції", а сам приховуєш вілу в Іспанії у першій же ж е-декларації, і заробляєш на безлічі корупційних схем, починаючи з "Ротердам+" - нічого доброго не вийде.

    Починати зміни у суспільстві справжній політик має з себе. Саме щоб подати приклад, я першим заповнив е-декларацію, коли ще це не було вимогою закону. Саме для цього публічно пояснив походження майна моєї родини за всі роки з підтвердженням сплачених з доходів податків. Наші слова мають збігатися з нашими деклараціями, голосуваннями, призначеннями і звільненнями. Це і є дорогою до НАТО та Євросоюзу
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    9 год ·
    Після оприлюднень тут прізвищ народних депутатів, які не підписалися за відставку Генпрокурора Юрія Луценка, нас стало 56:). На 7 більше.

    Ще приблизно десятеро парламентарів підійшли до мене, сказали, що підтримують мою ініціативу, теж вважають, що Луценка треба гнати, але підпис зараз поставити не можуть. Хтось переживає за друзів-бізнесменів. Комусь потрібна згода керівника його партії.

    Допоможіть Вашим представникам у Парламенті не залежати ні від кого, окрім совісті і Вашої думки. Запитайте їх, чому вони допомагають втриматися Луценку, який прикриває топ-корупцію та співпрацює з Росією. Висловіть Вашу позицію. Це дуже допомагає, повірте. Свого часу я так само ініціював висловлення недовіри Віталію Яремі, потім - Віктору Шокіну. Коли з`являється активна позиція громадян, з'являється і підтримка міжнародних партнерів. Висловлення недовіри Генпрокурору - це конституційне право парламенту. Для голосування за це потрібні 150 підписів народних депутатів. Далі буду Вас тут інформувати, хто вже підписався, а хто ні:


    ХТО НЕ ПІДПИСАВСЯ ЗА ВИСЛОВЛЕННЯ НЕДОВІРИ ГЕНПРОКУРОРУ ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ


    ХТО НАДАВ ЗГОДУ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ЮРІЯ ЛУЦЕНКА- ГЕНПРОКУРОРОМ
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    59 хв. ·
    На центральний апарат МВС Володимир Гройсман з Арсеном Аваковим наступного року пропонують витратити 12 мільярдів гривень платників податків. На ГПУ з Юрієм Луценком - 7 мільярдів.

    При цьому керівники цих організацій не лише займаються власним збагаченням, покривають топ-корупцію, провалюють розслідування резонансних злочинів, але й допомагають злочинцям тероризувати людей, які з цим борються. Допомагають не лише своєю бездіяльністю. Ми це знаємо на власному прикладі.

    Коли в лютому найняті Трухановом бандити спробували тероризувати суд у Києві, де розглядалося прохання Антикорупційного бюро і Антикорупційної прокуратури арештувати мера Одеси, фінансовані за наші податки спецпризначенці і поліція громадської безпеки "не помічала" цього. Як тільки на захист правосуддя з Грушевського вирушили хлопці Рух "Визволення", їх негайно всіх затримали. Двом досі ліплять обвинувачення "у нападі на правоохоронців". Ми їх захистимо. Але до кого наступним прийдуть нацьковані керівництвом держави бандити?!

    PS Пропоную Петру Порошенко прочитати цей список у його наступному рекламному ролику про "загрозу реваншу"


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    Вчора о 20:23 ·
    Подяка нашим європейським і американським партнерам! Вони роблять все, щоб в Україні вийшов справжній Антикорупційний суд. Ми спеціально виписали закон про його творення так, щоб при відборі кожного судді міжнародні експерти могли заветувати всіх кандидатів «аткононенко».

    Зараз на кожну посаду антикорупційного судді претендують по 9 правників. Серед них є люди з репутацією, а є "ужас-ужас". За законом, трьом з шести міжнародних експертів достатньо буде висловитися проти, щоб такий кандидат був відхилений.

    Ось тут можна подивитися кого європейці і американці рекомендували для такої роботи в Україні - https://vkksu.gov.ua/…/wkksu-otrimala-wid-miznarodnich-org…/. Серед них є і знаменитий американський прокурор Файерстоун, який ув'язнював російську мафію. І наш добрий знайомий Карлос Кастресана - керівник антикорупційного трибуналу, утвореного ООН для Гватемали. Цей трибунал відправив за грати все корумповане керівництво держави. Досвідчені люди[​IMG]. За нас перший справжній суд вони не зроблять, але можуть серйозно допомогти
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. Judith

    Judith миється в бані

    Скажу так, не всі хто носить оселедець та має довгі вуса - українець.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    9 год ·
    Багато людей мене запитує, чи я буду балотуватися на цих президентських виборах. Часто додають, що готові за мене проголосувати. Сьогодні тричі мав такі розмови. Із дуже шанованими мною людьми. Поділюся своєю відповіддю і тут.

    Мені надзвичайно приємно бачити, що в мене один з найвищих рейтингів довіри у нинішній політиці. І один з найменших - недовіри. Це додає мені впевненості, що зроблене антикорупційне законодавство, моя позиція у Парламенті і на вулиці для втілення ідей Революції Гідності були не дарма. І надихає на нові справи.

    Але. Ми ж прийшли робити нову політику? Ми ж самі маємо бути змінами, яких прагнемо? На цих виборах мрія Росії, мрія олігархів, мрія корупціонерів - мати проти себе 15 проукраїнських, антиолігархічних, некорумпованих кандидатів. Тоді жоден гарантовано не потрапить до другого туру виборів. І ми будемо вибирати між отрутою і лайном.

    Я проти. Я бачу реальний шанс перемогти і на цих президентських, і на наступних парламентських виборах, якщо політики, які за виграш у цій Війні за Незалежність, які проти корупції і обману своїх громадян, домовляться про об‘єднання. Звісно, для цього треба бачити не лише себе чудового, а інтереси суспільства в цілому.

    Я готовий підпорядкувати свої дії цій меті. Домовлятися про єдину переможну команду, працювати в її складі і давати людям шанс швидше створити нормальну державу
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    4 год ·
    Ось хто прикрив від притягнення до кримінальної відповідальності депутата Сергія Дунаєва з «Опозиційного блоку»

    Антикорупційні бюро і прокуратура розслідували, що він не вніс в свою е-декларацію всі компанії, які контролює.

    Це вимога закону, яку я особисту виписував. Але більшість тих, у кого зараз мандати народних депутатів, замислилися про себе і не дали голоси.

    Запам’ятайте їхні прізвища -Офіційний портал Верховної Ради України .

    із коментів

    Vladimir Vladimirovich
    у вашому ( вибачаюсь нашому бо ми покидьків вибирали) свинарнику під куполом 90% таких дупаєвих та К! чому не сидить шляшківець за його справи, чому не сидять діамантові покидьки, чому не сидить бурштиновий хряк та інші?! і не потрібно все звалювати на антикорупціний суд! це те саме що сейшельському генпридурку завжди все заважає, то прокуратура, то суди...!
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв з Марічкою Падалко.

    2 год ·
    Якби не моя кохана, я б у неділю вранці довго спав, потім з’їдав би приготовані донькою млинці і грався з сином у приставку. Мурррр...

    А так я вже вдесяте гнався за Марусею 21 км:)


    [​IMG]
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    1 год ·
    2 мільйона доларів. У Сполучених Штатах виборці зібрали на цю суму зобов’язань пожертвувати на виборах майбутньому конкуренту сенаторки Колінз, яка проголосувала за суперечливу кандидатуру судді Верховного суду США. Вибори у штаті Мен, звідки сенаторка, пройдуть аж у 2020 році. Конкуренти-демократи ще не висунули свого кандидата, а незадоволені її голосуванням виборці вже збирають мільйони для покарання.

    В успішній демократичній Україні кожне важливе рішення, яке приймається від Вашого імені, має бути під Вашим контролем. Бо рішення і приймаються від Вашого імені, і впливають на Ваше життя.

    Щоб утверджувати цю практику на своєму прикладі, відсьогодні й надалі після тижня голосувань звітуватиму за них і тут. Якщо у Вас є запитання про мої дії у Раді і поза нею - пишіть у коментарях. З них і почну. Зустрінемося о 21:00

    #звітую_як_голосував

    [​IMG]
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не хіло живеться зубожілому в зубожілій країні, нє?
     
а де твій аватар? :)