Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Справа не в Порошенку, а в тому, що є ті, котрі дестабілізують Україну з середини. Росія їм за це добре платить. Ну а тепер просто гляньте хто дестабілізує ситуацію в Україні і будете знати хто за це отримує гроші. Все дуже просто.

    Опозиційний блок
    всякі там "За життя", інші приблуди
    Блок ЮВТ, а ви знаєте хто туди входить.
    Свобода ВО
    Гриценко
    УКРОП
    Ляшко - хто більше дасть.
    ======================
    НФ вибірково
    БПП вибірково


    Позафракційні є, котрі тільки дай гроші.


    Мало хто з них, хто хоче спеціально біди Україні, але як дають гроші - маму рідну продадуть. Кожна така зрада і здача інтерісів України за гроші може змитися лише одним - кровю наших солдат на війні.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та треба всім заткнутися, бо інакше - дестабілізація. Мовчи та диш.
    Мих, вже розділи і роззули, примудривши той Ротердам+, далі шкіру можна здирати, бо і заступитися, виходить, нікому.
    Хто там бюджет дерибанить, хто кого лобіює на самому вищому рівні, чому лізе вгору тариф на електроенергію - не питайте, бо хлопці гинуть.
    Дивно, чому в багатих європейських країнах можна по любому питанню виходити страйкувати, а наших пенсіонерів можна буквально кинути здихати, кинувши кістку в вигляді закону про аліменти з дітей, і далі гнати вгору тарифи? А за ними біжать ціни на все! Та і не пенсіонери не знають як і де зекономити, бо держава залізла в кишеню вже не по лікоть, а по плече.
    Все іде від одного: в парламенті сидять рант'є, банкіри, багаті промисловці та інші "успішні люди". Порошенко же бореться тільки за те, щоб ці успішні люди були йому особисто відданими, і це коштує державі і народу аж занадто багато.
     
    Останнє редагування: 15 тра 2018
    • Подобається Подобається x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    55 хв ·
    На багатьох зустрічах мене запитують: «А чи вдасться домогтися створення Антикорупційного суду та нових правил виборів?»

    Усім відповідаю: «Вдасться. Коли Ви цього сильно захочете. Ми в Парламенті за це боремося. Є велика підтримка цих рішень від керівництва США, ЄС, МВФ. Але спротив крадіїв буде доламаний лише за допомогою багатьох громадян. Власне, закон про Антикорупційний суд і Виборчий Кодекс з переходом до виборів за відкритими списками партій були проголосовані у першому читанні, коли ми цілодобово стояли під Парламентом минулої осені і зими.

    Завтра вранці колеги з Громадський рух "Чесно" | Civic movement "Chesno"кличуть на одноденний мітинг за остаточне ухвалення Виборчого Кодексу. Із задоволенням приєднаюся до них із багатьма однодумцями з Об'єднання "Самопоміч" та з Рух "Визволення". Побачимося о 10:00 на тому ж місці - Площа Конституції біля Верховної Ради

    [​IMG]
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    1 год ·
    Збори з татом до школи.

    Підручники, які треба здати до бібліотеки, забули вдома у коридорі. Конструктор на урок праці теж залишився на полиці у спальні.

    Натомість у всіх гарний настрій:). Зі святом:)

    [​IMG]
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    56 хв ·
    Люди мають обирати як партію, що представлятиме їх у політиці, так і конкретну людину, яку вони хочуть бачити своїм представником у такій партії. Це створить подвійну відповідальність за кожен голос Громадянина.

    Такі правила виборів встановлюються новим Виборчим Кодексом. Це допоможе нам з Вами позбавити влади крадіїв. Крадії це розуміють і чинять спротив.

    Дякую всім, хто прийшов сьогодні під Парламент підтримати це рішення
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Коли критикуєш - зразу давай пораду. Якщо просто критикуєш, а ще все огульно що би влада не зробила, то воно діє лише на гірше.


    А що Ротердам+ ? Ви робите висновки на підставі умозаключєній петеушника Семена?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знайте... то є популізм. Те, що ви от написали. Бо хлопці гинуть.... Бюджет дерибанили завжди. На 40%, НА 60%, НА 80%, А ВІКІНЦІ Янек просто забрав з країни 100%.

    Чи деребанять зараз? Так. Але набагато менше. Звідки видно? Я не бачив таких доріг за 27 років незалежності. Значить, гроші пішли на державу. А що таке ТАК відновити дороги, які ніколи не робилися? Армія - то дуже дороге задоволення, щоб утримувати. А щоб відновити майже з нуля???? А війна? А активи, що забрали разом з Кримом та Донбасом? А яким чином золотовалютний запас виріс за 3 роки в 4 рази?

    Ну а якщо людина думає не про Україну, а лише про себе, то скаже: а чому у мене низька зарплата? Та тому, що в більшості, людино, ти фігово працюєш!
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От скажіть, що зробив отой москаль у ВР корисного за 4 роки?

    [​IMG]

    ЩО? Замість роботи над законами, які потрібні країні, воно шлялося по наметах та вулицях. Для армії нічого не зробив, ні в тилу, ні на фронті.

    Його навіть жінка вигнала з дому через його політичну позицію. Трутень і все. Гроші заробляє виключно за тріпання по ньюзван, інтеру, Шустері. Все.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :)))
    Миху, ви пересмикуєте, як дихаєте.... Навіть не буду вступати, бо марна праця. До того ж я ще фігово працюю, то що тут вдієш)
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я не знаю скільки вам літ. Але прикиньте самі.

    Якщо мене не задовільняє зарплата, я шукаю роботу, де задовільняє. Так є всюди. Що тут не так?
    Чи ви думаєте, прийде Юля, чи хтось інший і буде роздавати кожному по 100 баксів щомісяця?

    Я не розумію, як може впливати президент на рівень вашої зарплати? Поясніть, може я чогось не доганяю.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не хочеться знову за рибу гроші, але щось скажу.
    1. Порошенко йде по протореній Януковичем стежці. Бо по-іншому йому не вдержатись при владі, а дуже хочеться. Це як дважди два.
    Він починав непогано, але життя показує, що жадібність його все добре перемагає.
    У нас країна бідна не того, що в неї нема ресурсів, а того, що її договорняки між олігархами висмоктали - і Порошенко зараз один з перших. Він і прагне бути першим.
    Я не буду казати, що він - найгірший, він зробив багато чого непоганого на міжнародній арені, до того ж я розумію, що прийде інший олігарх, забронзовіє, обросте довіреною сволотою - і буде та ж картина.
    Не треба навіть витоків інформації чи плівок Онищенка, щоб розуміти це - досить жити сьогодні. Ціни як в Іспанії, а заплатня і пенсії - найнижчі в Європі.
    Так, як тікають звідси не на заробітки - це ще б нічого, а зовсім з кінцями і тещами - так не тікали навіть при Януковочі.
    2. Президент прямо не впливає на рівень зарплати, нащо про це казати.
    Людина може шукати роботу, яка її задовольняє, якщо це молода людина, а не така, що проробила в сфері освіти все життя і вже має онуків. Це я про себе.

    Дороги роблять, і реформи йдуть. Я можу зайти не сайт реформ і накидати тут все, що там написано. Але, але...Розділи і роззули - ось є і дороги.
    Реформа поліції є, гайців позбулися, тепер на пріусах стоять на обочині і деруть з лохів, що чесно дають їм в руки свої права, ті ж три сотні, що і раніше. В Харкові не стоять, а при райцентрах стоять.
    Все повернулось на круги своя, бо риба таки гніє з голови. Бачать люди, бачить номенклатура повище, бачить середня ланка, бачать поліціянти.
    Ви можете знову сказати, а при чому президент до поліціянтів.
    А я знову скажу, що не треба було з панамськими оффшорами світитись в такий час, навіть на Мальдіви не треба їздити, бо країна зубожіла вкрай і таки зараз треба бути святіше папи римського, а не зупинятися демонстративно в найдорожчих готелях, як наш робить, коли європейські лідери цього собі не дозволяють.
    Та що вам казати...пишіть, що хочте.
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Логічно. І за такою логікою в країні дефіцит лікарів, педагогів, конструкторів, технологів, вчених, зварників ... Список можна продовжувати. Акцентую, не людей з дипломами, а спеціалістів. :sad:
    щоб дати пораду-треба мкати відповідний рівень знань. А критикують, бо на своїй шкірі відчувають результати реформування. І анйгірше - жодних перспектив в "обозримом будущем". Бо що б не казалося, не робилося, якщо економіка не буде зростати - Україна так і залишиться постачальником сировини і робочої сили.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Приїзджайте на Сумщину. Я Вам такі дорогі покажу, яких ви НІКОЛИ не бачили і навряд чи побачите. Коли відстань 120 км машина іде не менше 3,5 годин, то я думаю, що більше казати нема чого. Доводиться об’їзджати десятими дорогами і замість 120 км накручувати по 170, щоб хоч якось більш-менш подовжити життя машині, а заодно і собі. Дерибанять так, як ще ніколи не деребанили.
     
    Останнє редагування: 18 тра 2018
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ага, дифіцит.... влаштуйте мою племінницю в школу? А лікарів - греблю гати, прада безтолкових чимало.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    наприклад....
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не знаю, не чув... олігарх Кадиров-Оніщенко - втік... пише байки із-за кордону про плівки, які є в його годиннику. (як смішно, плівки - в годиннику, але яка різниця? головне, щоб народ хавав.) Коломойський втратив Приватбанк, програв суд в Лондоні і йому фігово зараз, як ніколи, проте засіває баблом і кампанія проти президента йде на ура. Чого вартує УКРОП? Походи за імпічмент... Фірташ хотів би, а не може приїхати в Україну... бо його тут просто візьмуть під варту. Димінський - власник Карпат. В бігах від влади, бо позбавив дівчину життя, а злочинна влада не хоче йому то забути ні за які гроші. Тому він перевів ЗІК до Києва і звідти поливає Порошенка і владу і буде поливати доти, доки не закриють справу проти нього. В Ахмєтова відібрали Укртелеком... Гм... Коли так добре жилося олігархам??? Порошенко витратив трохи менше мільярда на армію власних коштів.
    Як інакше ви собі уяавляєте деолігархізацію? Може будь-хто купити за гроші Пороха? Навряд чи.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Перше. Дороги не робилися десятками років. Народ десь тихонько плювався і жив. І як тільки почали робити дороги, зразу: Зрада, там крадуть!!!!
    Давайте не будемо взагалі нічого робити і не буде крадіжок, нє?

    Друге, і я вам на Львівщині покажу погані дороги. Які проблеми? Просто порівняйте, що було і що робиться.

    От вам прошу:

    [​IMG]

    То ваша рідна Сумщина. Дорога Кролевець-Глухів.

    Коли-небуть там була така дорога???? Хтось так робив у мирний час?
    А влада зробила і зробила це під час війни.

    скільки було президентів, премєрів і що?

    І це треба цінити. Ми рухаємося у правильному напрямку. Роботи багато ще, але вектор радує.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та я вас прошу...

    У нас народ далекий від економіки. Я в бізнесі не менше 25 років. Я знаю механізми як відмиваються гроші, як відбуваються подібні трансакції і то не все доганяю в панамських справах, зате у нас в Україні кожен фірман звинуватить президента через панамські офшори. То є просто смішно. Щось після того скандалу корупціонера Порошенка у світі і далі поважають... І Меркель і Макрон і Мей, як і у США... Як правило, з корупціонерам вони руки не тиснуть. По-моєму воно роздуте Беньою і Юльою.

    Так, ми всі збідніли. Бо Янек на головному рахунку держказначейства залишив 100 000 грн. і привів війну. Курс - гривні - це наша платня за наш дебільний вибір Янека. За це мусимо платити і робити висновки.
     
а де твій аватар? :)