Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  р е к л а м а
  Справа не в Порошенку, а в тому, що є ті, котрі дестабілізують Україну з середини. Росія їм за це добре платить. Ну а тепер просто гляньте хто дестабілізує ситуацію в Україні і будете знати хто за це отримує гроші. Все дуже просто.

  Опозиційний блок
  всякі там "За життя", інші приблуди
  Блок ЮВТ, а ви знаєте хто туди входить.
  Свобода ВО
  Гриценко
  УКРОП
  Ляшко - хто більше дасть.
  ======================
  НФ вибірково
  БПП вибірково


  Позафракційні є, котрі тільки дай гроші.


  Мало хто з них, хто хоче спеціально біди Україні, але як дають гроші - маму рідну продадуть. Кожна така зрада і здача інтерісів України за гроші може змитися лише одним - кровю наших солдат на війні.
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Та треба всім заткнутися, бо інакше - дестабілізація. Мовчи та диш.
  Мих, вже розділи і роззули, примудривши той Ротердам+, далі шкіру можна здирати, бо і заступитися, виходить, нікому.
  Хто там бюджет дерибанить, хто кого лобіює на самому вищому рівні, чому лізе вгору тариф на електроенергію - не питайте, бо хлопці гинуть.
  Дивно, чому в багатих європейських країнах можна по любому питанню виходити страйкувати, а наших пенсіонерів можна буквально кинути здихати, кинувши кістку в вигляді закону про аліменти з дітей, і далі гнати вгору тарифи? А за ними біжать ціни на все! Та і не пенсіонери не знають як і де зекономити, бо держава залізла в кишеню вже не по лікоть, а по плече.
  Все іде від одного: в парламенті сидять рант'є, банкіри, багаті промисловці та інші "успішні люди". Порошенко же бореться тільки за те, щоб ці успішні люди були йому особисто відданими, і це коштує державі і народу аж занадто багато.
   
  Останнє редагування: 15 тра 2018
  • Подобається Подобається x 1
 3. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

 4. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Єгор Соболєв
  55 хв ·
  На багатьох зустрічах мене запитують: «А чи вдасться домогтися створення Антикорупційного суду та нових правил виборів?»

  Усім відповідаю: «Вдасться. Коли Ви цього сильно захочете. Ми в Парламенті за це боремося. Є велика підтримка цих рішень від керівництва США, ЄС, МВФ. Але спротив крадіїв буде доламаний лише за допомогою багатьох громадян. Власне, закон про Антикорупційний суд і Виборчий Кодекс з переходом до виборів за відкритими списками партій були проголосовані у першому читанні, коли ми цілодобово стояли під Парламентом минулої осені і зими.

  Завтра вранці колеги з Громадський рух "Чесно" | Civic movement "Chesno"кличуть на одноденний мітинг за остаточне ухвалення Виборчого Кодексу. Із задоволенням приєднаюся до них із багатьма однодумцями з Об'єднання "Самопоміч" та з Рух "Визволення". Побачимося о 10:00 на тому ж місці - Площа Конституції біля Верховної Ради

  [​IMG]
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Єгор Соболєв
  1 год ·
  Збори з татом до школи.

  Підручники, які треба здати до бібліотеки, забули вдома у коридорі. Конструктор на урок праці теж залишився на полиці у спальні.

  Натомість у всіх гарний настрій:). Зі святом:)

  [​IMG]
   
 6. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Єгор Соболєв
  56 хв ·
  Люди мають обирати як партію, що представлятиме їх у політиці, так і конкретну людину, яку вони хочуть бачити своїм представником у такій партії. Це створить подвійну відповідальність за кожен голос Громадянина.

  Такі правила виборів встановлюються новим Виборчим Кодексом. Це допоможе нам з Вами позбавити влади крадіїв. Крадії це розуміють і чинять спротив.

  Дякую всім, хто прийшов сьогодні під Парламент підтримати це рішення
   
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Коли критикуєш - зразу давай пораду. Якщо просто критикуєш, а ще все огульно що би влада не зробила, то воно діє лише на гірше.


  А що Ротердам+ ? Ви робите висновки на підставі умозаключєній петеушника Семена?
   
 8. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Знайте... то є популізм. Те, що ви от написали. Бо хлопці гинуть.... Бюджет дерибанили завжди. На 40%, НА 60%, НА 80%, А ВІКІНЦІ Янек просто забрав з країни 100%.

  Чи деребанять зараз? Так. Але набагато менше. Звідки видно? Я не бачив таких доріг за 27 років незалежності. Значить, гроші пішли на державу. А що таке ТАК відновити дороги, які ніколи не робилися? Армія - то дуже дороге задоволення, щоб утримувати. А щоб відновити майже з нуля???? А війна? А активи, що забрали разом з Кримом та Донбасом? А яким чином золотовалютний запас виріс за 3 роки в 4 рази?

  Ну а якщо людина думає не про Україну, а лише про себе, то скаже: а чому у мене низька зарплата? Та тому, що в більшості, людино, ти фігово працюєш!
   
 9. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  От скажіть, що зробив отой москаль у ВР корисного за 4 роки?

  [​IMG]

  ЩО? Замість роботи над законами, які потрібні країні, воно шлялося по наметах та вулицях. Для армії нічого не зробив, ні в тилу, ні на фронті.

  Його навіть жінка вигнала з дому через його політичну позицію. Трутень і все. Гроші заробляє виключно за тріпання по ньюзван, інтеру, Шустері. Все.
   
 10. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  :)))
  Миху, ви пересмикуєте, як дихаєте.... Навіть не буду вступати, бо марна праця. До того ж я ще фігово працюю, то що тут вдієш)
   
 11. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Я не знаю скільки вам літ. Але прикиньте самі.

  Якщо мене не задовільняє зарплата, я шукаю роботу, де задовільняє. Так є всюди. Що тут не так?
  Чи ви думаєте, прийде Юля, чи хтось інший і буде роздавати кожному по 100 баксів щомісяця?

  Я не розумію, як може впливати президент на рівень вашої зарплати? Поясніть, може я чогось не доганяю.
   
 12. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Не хочеться знову за рибу гроші, але щось скажу.
  1. Порошенко йде по протореній Януковичем стежці. Бо по-іншому йому не вдержатись при владі, а дуже хочеться. Це як дважди два.
  Він починав непогано, але життя показує, що жадібність його все добре перемагає.
  У нас країна бідна не того, що в неї нема ресурсів, а того, що її договорняки між олігархами висмоктали - і Порошенко зараз один з перших. Він і прагне бути першим.
  Я не буду казати, що він - найгірший, він зробив багато чого непоганого на міжнародній арені, до того ж я розумію, що прийде інший олігарх, забронзовіє, обросте довіреною сволотою - і буде та ж картина.
  Не треба навіть витоків інформації чи плівок Онищенка, щоб розуміти це - досить жити сьогодні. Ціни як в Іспанії, а заплатня і пенсії - найнижчі в Європі.
  Так, як тікають звідси не на заробітки - це ще б нічого, а зовсім з кінцями і тещами - так не тікали навіть при Януковочі.
  2. Президент прямо не впливає на рівень зарплати, нащо про це казати.
  Людина може шукати роботу, яка її задовольняє, якщо це молода людина, а не така, що проробила в сфері освіти все життя і вже має онуків. Це я про себе.

  Дороги роблять, і реформи йдуть. Я можу зайти не сайт реформ і накидати тут все, що там написано. Але, але...Розділи і роззули - ось є і дороги.
  Реформа поліції є, гайців позбулися, тепер на пріусах стоять на обочині і деруть з лохів, що чесно дають їм в руки свої права, ті ж три сотні, що і раніше. В Харкові не стоять, а при райцентрах стоять.
  Все повернулось на круги своя, бо риба таки гніє з голови. Бачать люди, бачить номенклатура повище, бачить середня ланка, бачать поліціянти.
  Ви можете знову сказати, а при чому президент до поліціянтів.
  А я знову скажу, що не треба було з панамськими оффшорами світитись в такий час, навіть на Мальдіви не треба їздити, бо країна зубожіла вкрай і таки зараз треба бути святіше папи римського, а не зупинятися демонстративно в найдорожчих готелях, як наш робить, коли європейські лідери цього собі не дозволяють.
  Та що вам казати...пишіть, що хочте.
   
 13. iso

  iso Well-Known Member

  Логічно. І за такою логікою в країні дефіцит лікарів, педагогів, конструкторів, технологів, вчених, зварників ... Список можна продовжувати. Акцентую, не людей з дипломами, а спеціалістів. :sad:
  щоб дати пораду-треба мкати відповідний рівень знань. А критикують, бо на своїй шкірі відчувають результати реформування. І анйгірше - жодних перспектив в "обозримом будущем". Бо що б не казалося, не робилося, якщо економіка не буде зростати - Україна так і залишиться постачальником сировини і робочої сили.
   
 14. Capitoshechka

  Capitoshechka Кінітіпський москаль

  Приїзджайте на Сумщину. Я Вам такі дорогі покажу, яких ви НІКОЛИ не бачили і навряд чи побачите. Коли відстань 120 км машина іде не менше 3,5 годин, то я думаю, що більше казати нема чого. Доводиться об’їзджати десятими дорогами і замість 120 км накручувати по 170, щоб хоч якось більш-менш подовжити життя машині, а заодно і собі. Дерибанять так, як ще ніколи не деребанили.
   
  Останнє редагування: 18 тра 2018
 15. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

 16. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  ага, дифіцит.... влаштуйте мою племінницю в школу? А лікарів - греблю гати, прада безтолкових чимало.
   
 17. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  наприклад....
   
 18. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Не знаю, не чув... олігарх Кадиров-Оніщенко - втік... пише байки із-за кордону про плівки, які є в його годиннику. (як смішно, плівки - в годиннику, але яка різниця? головне, щоб народ хавав.) Коломойський втратив Приватбанк, програв суд в Лондоні і йому фігово зараз, як ніколи, проте засіває баблом і кампанія проти президента йде на ура. Чого вартує УКРОП? Походи за імпічмент... Фірташ хотів би, а не може приїхати в Україну... бо його тут просто візьмуть під варту. Димінський - власник Карпат. В бігах від влади, бо позбавив дівчину життя, а злочинна влада не хоче йому то забути ні за які гроші. Тому він перевів ЗІК до Києва і звідти поливає Порошенка і владу і буде поливати доти, доки не закриють справу проти нього. В Ахмєтова відібрали Укртелеком... Гм... Коли так добре жилося олігархам??? Порошенко витратив трохи менше мільярда на армію власних коштів.
  Як інакше ви собі уяавляєте деолігархізацію? Може будь-хто купити за гроші Пороха? Навряд чи.
   
 19. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Перше. Дороги не робилися десятками років. Народ десь тихонько плювався і жив. І як тільки почали робити дороги, зразу: Зрада, там крадуть!!!!
  Давайте не будемо взагалі нічого робити і не буде крадіжок, нє?

  Друге, і я вам на Львівщині покажу погані дороги. Які проблеми? Просто порівняйте, що було і що робиться.

  От вам прошу:

  [​IMG]

  То ваша рідна Сумщина. Дорога Кролевець-Глухів.

  Коли-небуть там була така дорога???? Хтось так робив у мирний час?
  А влада зробила і зробила це під час війни.

  скільки було президентів, премєрів і що?

  І це треба цінити. Ми рухаємося у правильному напрямку. Роботи багато ще, але вектор радує.
   
 20. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Та я вас прошу...

  У нас народ далекий від економіки. Я в бізнесі не менше 25 років. Я знаю механізми як відмиваються гроші, як відбуваються подібні трансакції і то не все доганяю в панамських справах, зате у нас в Україні кожен фірман звинуватить президента через панамські офшори. То є просто смішно. Щось після того скандалу корупціонера Порошенка у світі і далі поважають... І Меркель і Макрон і Мей, як і у США... Як правило, з корупціонерам вони руки не тиснуть. По-моєму воно роздуте Беньою і Юльою.

  Так, ми всі збідніли. Бо Янек на головному рахунку держказначейства залишив 100 000 грн. і привів війну. Курс - гривні - це наша платня за наш дебільний вибір Янека. За це мусимо платити і робити висновки.
   
а де твій аватар? :)