Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  2. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    А действительно, о чём можно говорить пять часов на майдане?
    Бла-бла-бла-...?
     
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Щось кацапом засмердiло.Кацапе оно дверi оно на@уй.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Єгор Соболєв
    Вчора о 13:46 ·
    Коли ще були живі Левко Григорович Лук'яненко та Іван Федорович Драч, я мав честь і користь обговорювати з ними перші кроки і перші уроки в політиці. Російський вплив, перевертні, дискредитація - ті самі виклики були і в них. І ті ж самі виклики чекають зараз тисячі нових людей, які (і молодці!) йдуть займатися політикою. Як не дати себе заплутати, зневірити або взагалі укусити? Із задоволенням поділюся своїми "синцями":

    1. Одразу захоплюйте і не віддавайте ініціативу. Ідеально - щоб у Вас вже був розроблений законопроект/законопроекти, які Ви хочете зробити законами. Вже сьогодні починайте пояснювати людям, як їм це допоможе. Після складання присяги одразу реєструйте і починайте збирати голоси. Я сам йшов з ідеями максимального відкриття інформації про власність посадовців. Вважав, що треба починати з прозорості - щоб все суспільство побачило, як його обкрадають і отримало енергію це змінювати. Всі заплановані рішення вдалося провести в перші півроку. При цьому з кожним місяцем опір зростав. Після запровадження е-декларування один мій колега з "Народного фронту" сказав: "Більше ніякі закони від Єгора не пройдуть". Проходили, але для проведення закону про утворення Антикорупційного суду довелося робити наметове містечко на Грушевського. Отже, використовуйте момент високих очікувань у встановлені ще президентом Рузвельтом перші 100 днів.

    2. Не будьте одинаком. Беріть у співавтори законопроектів колег. Але не друзів, а колег із найбільшим політичним впливом. Наприклад, мій перший про закон про незалежність НАБУ і САП та про доведення незаконного збагачення ми реєстрували разом з Юрієм Луценком. Так-так, в рік перемоги Євромайдану це ще було можливим. Я сам запропонував, щоб тодішній лідер фракції “Блоку Петра Порошенка” - найчисельнішої у парламенті - першим підписався під узгодженим законопроектом. І документ швидко став законом. Потім, вже на посаді Генпрокурора, Луценко критикував статтю про незаконне збагачення, поки йому не нагадали, що він - співавтор. Отже, беріть у співавтори тих, з ким закон пройде✌️.

    3. Ваші найважливіші перші голосування - це призначення Кабінету Міністрів та надання згоди на призначення Генпрокурора і голови СБУ. Не йдіть на жодні компроміси. Бо це виявиться компромісом з Вашою совістю і плямою на Вашій політичній репутації. Прем’єр, міністри, Генпрокурор, голова СБУ мають бути некорумпованими і професійними, або все піде у неправильному напрямку. Закони не виконуватимуться, навіть якщо Ви їх чудовр напишете, а прокляття впаде на Вашу голову. Я, наприклад, прямо в залі голосувань посварився з багаторічним приятелем, з яким ми віддано не один десяток років працювали славетному журналістському цеху за те, що він проголосував за призначення Генпрокурором Віктора Шокіна. Досі вважаю, що це сталом початком провалу коаліції “Європейська України”, представникам якої люди віддали конституційну більшість у цій Раді.

    4. Все максимально перевіряйте! Не майте жодних сумнівів - навколо Вас спеціально купуватимуть людей, щоб вони викривлювали Вашу думку. Від читачів Вашого Фейсбуку до експертів, знайомих, навіть друзів, яким Ви довіряєте. Покладайтеся лише на принципи. Мене одного разу особисто обдурив Президент. Це було у 2015 року - в перший рік роботи в Раді. Ми в “Самопомочі” не хотіли голосувати за умови реструктуризації зовнішніх боргів, вважаючи їх невигідними. Петро Порошенко запросив нас тоді до себе і мене особисто переконав аргументом, що велика частина боргових зобов’язань буде достроково викуплена урядом. Тоді цінні папери України котувалися доволі низько і потенційно подібна операція могла зекономити мільярди доларів гривень платникам податків. Я тоді проголосував, а обіцяної операції ніхто не провів. Сьогодні це високодоходні інструменти для тих, хто їх купив.

    5. Морально приготуйтеся до найбільшого тиску у Вашому житті. У перші місяці з усіх засідань хотілося тікати з криком: "Мамочкааа!". Я на власні очі бачив як один за одним люди, які чудово себе проявили в громадських організаціях, в новому бізнесі, навіть на цій Війні за Незалежність, випробування владою не проходили. Мова далеко не лише про підкуп. Всі Ваші слабкі місця (фобії, комплекси, залежності) швидко знайдуть і битимуть по ним. Десь леститимуть. Розповідатимуть, який Ви видатний, а Вас недостатню цінують. Переконуватимуть, що всі навколо таємно вже домовилися, а Вас просто тримають за дурня. У серйозних зіткненнях Вас залякуватимуть. Можуть навіть Вашу родину. Одного разу це пробували робити через наших з Марічка Падалко дітей та її батьків. Коли мені було геть важко, я читав по ночах спогади дисидентів у радянській час і розумів, що нам насправді легко. Голосуйте, лише коли будете переконані, що це рішення - крок в правильному напрямку. Можливо, недостатній. Можливо, лише один з трьох. Але у правильному напрямку. Якщо у законопроекті є добрі норми, а є погані - не голосуйте! Великий ризик, що в житті застосовуватимуться саме погані.

    Сил кожному, стійкості та натхнення в справі державотворення
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Подобається Подобається x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Які вони з Єгором світлі, і дітки такі ж.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А не хотів би Єгор Соболєв відпочити у себе на Родінє, на Путинєвской землє?:)))
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Він не патріот, скажете?? Він не хоче доброго для України, нічого не робив? А хто тоді хоче? Може, Тарас Чорновіл?Чи Бірюков, якого за дупу взяли? Чи може ви - диванний вояка? Фу, бридота.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Він барига. А ті і маму рідну продадуть за бариш.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Миху, будете барижити і при Зеленському, не сцить.
    Хіба що з контрабандою не буде щастити))
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну ви точно хворі на голову.
    Послав я чоловіка на його рідну землю.
    Чому з вас стіко лайна зразу вилізло?
    Хіба рідна Батьківщина - то зло?
    Ясень пєнь, що не патріот. Він покинув свою батьківщину. Прийшов барижити в Україну.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та йой, не лякайте їжака голою дупою.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Єгор Соболєв створює партію.
    Запрошує долучитися
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Дєкую красно,Ігорку! То так нинька інтересно все...як-то і колись було з тими "Самогонщиками"! :yahoo:

    upload_2019-9-6_13-31-22.png

    View: https://www.youtube.com/watch?v=issFTyOO-aE
     
    Останнє редагування: 6 вер 2019
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Теперки,нова назва буде напевно..."Самопіарщики",або..."Самотність",о-о-о!
    Ляшко впісяється!:)))

    На запитання про джерела фінансування нової партії Соболєв відповів, що "це інший великий виклик - знайти ефективних, принципових людей і знайти для цього гроші". Соболєв про нову партію: Єгор Соболєв вирішив створити нову партію (11.04.19 12:08) « Політика України | Цензор.НЕТ

    upload_2019-9-7_12-44-43.png
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хм, "Партія СВІТЛА" :scratch_one-s_head:

    Щось воно мені нагадує нашого Коммунарця)

     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Конституційний суд і сьогодні вирішив не голосувати за скасування закону «Про очищення влади»
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)