Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Партія Єгора Соболєва
    2 год ·
    Друзі, Ви запитуєте: з ким ми робимо партію? Відповідаємо!

    Олександр Федорченко (позивний «Брест») – ветеран, громадський активіст та Народний Герой України.

    У 2014 році Олександр став добровольцем батальйону «Донбас». Не будучи професійним військовим, Брест проявив себе у боях під Маріоуполем та в Іловайському «котлі». Разом з побратимом Євгеном Тельновим (Герой України, посмертно) вони знищили танк і два БМП противника, взяли в полон російського «контрактника» та вийшли з оточення.

    Після демобілізації Олександр Федорченко був активним учасником «Блокади торгівлі на крові» та організатором антикорупційних протестів.

    Ми пишаємся підтримкою таких людей, як «Брест». Будемо далі знайомити вас з нашими однодумцями. Також шукаємо нових - http://bit.ly/2DS4ELn

    [​IMG]
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Партія Єгора Соболєва
    8 год ·
    Правило 4 з нашого етичного кодексу: Списки на всі вибори визначаються загальним голосуванням щодо кожної кандидатури після перевірок репутації, декларації та якостей. Місце кандидата у списку залежить від кількості отриманих голосів однопартійців.

    Тобто відкриті списки, запровадження яких вимагаємо на виборах депутатів Верховної Ради, ми спершу зробимо в партії.

    Кожен наш кандидат стане вивчатися та обговорюватися однопартійцями, після чого його рейтинг буде визначений загальним голосуванням.

    Така система гарантує кращі позиції в виборчому списку тим кандидатам, які мають найвищий рівень підтримки своїх колег по партії.

    Наша партія готова відповідати перед виборцями за кожну особу зі свого виборчого списку.

    "Почни з себе" - це наш основний принцип. Реформи, які ми прагнемо реалізувати в країні, спочатку стануть частиною нашого партійного життя
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так у нас закони як дишло, і гарні адвокати навіть такому судді не дадуть розвернутися...Але надія вмирає останньою. Дуже хочеться надіятись.
    Наші судді самі нічого не зроблять і поготів, хоч які нові суди організовуй. Бачимо НАБУ та САП.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв [​IMG]почувається сердитим.
    6 хв. ·
    Торгівля з окупантом дає йому гроші на нові напади на наші землі і на наших людей. Вона збільшує залежність від РФ тих, хто заробляє на цій торгівлі тут.

    Україна має купувати товари в країнах, які на нас не нападають. А ще краще - виробляти сама.

    Пропозиція відновити торгівлю з підтрольними Путіну окупованими територіями - проти національних інтересів. Два роки тому ми фізично зупинили цю торгівлю і нікому не радимо її відновлювати
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    12 год ·
    Ухвалили закон про правила роботи тимчасових слідчих та спеціальних комісій Верховної Ради.

    Це важливий інструмент для розслідувань від Вашого імені небезпечних помилок в обороні України, розкрадання Ваших грошей, незаконних дій Президента.

    Звісно, ще більш важливо, кому Ви довірятимете право представляти Вас в парламенті. Якщо дієвим та принциповим - цей закон допоможе відстоювати Ваші інтереси
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    8 год ·
    Рух ЧЕСНО включив мене до 25 найбільш доброчесних депутатів цієї Ради. Взагалі я думаю, що я найдоброчесніший. Втім, до переліку увійшли усі, хто не фігурував в антикорупційних розслідуваннях, не був злісним прогульником, не роздавав «гречку», та був проти антидемократичних рішень на кшталт запровадження е-декларування для громадських активістів на рівні з чиновниками.

    Останню дурну норму, до речі, бурхливого минулого тижня скасував Конституційний Суд. За що суддям - честь, а громадським активістам, які підготували і відстояли це рішення - слава! (Особливо - Юлія Кириченко). Я боровся проти цієї дурні в сесійній залі і першим підписав звернення до КС з проханням визнати її неконституційною.

    Радий, що все вийшло✌️. Хоча нестримний Vitaliy Shabunin все одно далі хоче декларувати свій ганебний з точки зору корупціонерів будинок
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв

    18 червня о 20:46 ·

    Щодня отримую запитання, у якому окрузі балотуватимуся. Відповідаю - я не балотуватимуся до наступного парламенту. Ставати депутатом від округу я не бачу жодного політичного сенсу. Політика - не для працевлаштування ж, а для змін правил. А творення справжньої політичної сили (ключове слово - сили) для таких змін обрання в окрузі скоріше віддалить. З багатьма з людей легше об’єднюватися, коли ти не в Раді і клята технологія «ви всі однакові» слабшає.

    Я пропонував дієвим і принциповим людям, які є і у «Самопомочі», «Громадянській позиції», «Голосі», «Русі нових сил», в інших вже зареєстрованих партіях створити єдину команду з нових та вже перевірених спокусою влади людей. На жаль, порядні знову йдуть в різних списках. Ще й поруч з непорядними. Справжні лідери - з несправжніми. Борці з олігархами - разом з їхніми ставлениками. Що з цього виходить - я вже бачив у цій Раді. Це граблі, на які я наступати нікому не раджу.

    Як народний депутат, я домігся ухвалення всіх законів про які мріяв як журналіст та громадський активіст. Зокрема, про повноту е-декларацій та про відкритість власності, про незалежність Антикорупційного бюро з Антикорупційною прокуратурою та про утворення Вищого антикорупційного суду. Був гордий опинитися серед співавторів закону про декомунізацію.

    Але одинак в політиці не змінює систему. Щоб всі закони стали обов’язковими для всіх, щоб розпочалося економічне піднесення, щоб ми перемогли у цій війні за незалежність - потрібно приходити до влади зі справжньою політичною силою. Яка буде фінансуватися суспільством, мати справжніх лідерів, національну мережу активістів і робити те що обіцяла. Інакше олігархічна система управління Україною ще вправніше прикриватиметься журналістами, громадськими активістами, бізнесменами. А наше життя залишиться таким самим незахищеним і з принизливою бідністю навколо.

    Тож я чесно допрацюю останній місяць в цій Раді над розглядом чотирьох тисяч поправок до закону про відкриті списки партій (а я вхожу в десятку найбільш дисциплінованих народних депутатів за участю в голосуваннях). І далі займатимуся політикою, зокрема, творенням справжньої політичної сили, як безмандатний, але відповідальний громадянин. Який і працює, і знаходить час та сили для творення нормального управління державою. Коли нас таких стане достатньо - виграємо всі вибори✌️
     
а де твій аватар? :)