Єгор Соболєв.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 15 гру 2014.

 1. NewsBot

  NewsBot Well-Known Member

  Щодо звільнених через люстрацію чиновників не було оприлюднено конкретної причини звільнення, що породило певне невдоволення в суспільстві, заявив «Погляду» голова Громадського люстраційного комітету Єгор Соболєв
  [​IMG]

  Читати публікацію повністю на www.pohlyad.com
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  5 хв ·

  Рух "Визволення" обрав мене своїм лідером.

  Отримати довіру від Таких людей - це неймовірна честь для мене. Більшість засновників руху - воїни добровольчих батальйонів та Збройних Сил України, що повернулися з фронту, і атакували топ-корупцію, що нищить державу зсередини.

  Тепер наше завдання - організувати суспільство і зробити справжню революцію. Не змінити одного ставленика олігархії на іншого, а змінити правила управління державою. Твердо і обережно перевести її з клептократїї до демократії. Не зруйнувати державні інституції, а очистити їх корупціонерів та зрадників
   
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 5. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Мені при його словах анекдот згадався про ворону і ведмедя які в літаку "вий**увались" )) "невмієш літати то чого ж вий**увався?"
  Вони в випадку чого відлетять в екзилію, а от нам куди...
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Що цікаво - Соболєв на Майдані Гідності тоже агітував-виступав-закликав. Народ його послухав.
  Тепер він знову бере і виступає-агітує-закликає :)
   
 7. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Тоді не було війни, і був непрекритий рух до Росії. Зараз все не так однозначно.
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Зараз Соболєв набагато гарніше говорить, шо нє? ;)
   
 9. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

 10. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Я його тоді не дуже слухав, і тепер більше як на 1 хв. мене не хв. :mocking:
   
 11. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  69587.JPG
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 12. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Щось мене насторожує у його ревнощах до Саакашвілі, що раптом проявилися...
   
 13. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  У нас навіть міністром закордонних справ служить кацап, котрий народжений в кацапії :)
  А якщо захотіти, то з нього можна витрясти кілька іноземних паспортів ;)
   
 14. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Він звітував про свою роботу в антикорупціонному комітеті Ради - ви того не знаєте? Тоді ви багато чого про цю людину не знаєте. Тоді чого берете і кажете.
   
 15. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Я багато знаю про цю людину ;)
   
  Останнє редагування: 10 гру 2017
 16. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Доведіть.
   
 17. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Кому?
   
 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв: «Якщо ми не змінимо правил управління державою, до влади прийде нова банда»

  Нині, за словами народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, Україна переживає унікальний момент, коли суспільство вперше вийшло на вулиці не проти когось та не з метою помсти, а задля встановлення нових правил. Відтак, акцентує він, далі на дивані залишатися не можна.

  Політик підкреслює: «Ми вперше кажемо, що річ не в тому, щоби вигнати чергову банду. Якщо ми не змінимо правил управління державою, прийде нова банда. І в цьому сенсі Порошенко є прекрасним прикладом. Він прийшов до влади після неймовірного повстання людей, а зробив те, що було зроблено і до нього, тобто перетворив усю цю енергію та надію на обман й зневіру.

  На відміну від Януковича, який був прихильником бандитського методу залякування та затискування, Порошенко все забріхує. Зараз не тільки всередині країни, але і за її межами наші ініціативи намагаються представити ініціативами людей, які дестабілізують ситуацію в Україні. Однак, ми майже два місяці стоїмо з мирним протестом, не образивши при цьому жодного правоохоронця. Усі зіткнення, які сталися за цей час на Грушевського, це наслідок спроб правоохоронців розігнати мирне зібрання людей».

  Мета активістів – не потрясіння, а мирний та спокійний протест, під час якого вимагають створення Антикорупційного суду, переходу до нових правил виборів наступного парламенту, ліквідації депутатської безкарності, створення процедури імпічменту Президента, аби Президент, який переступив закон, міг бути відсторонений цивілізованим та демократичним способом, та відставки Генерального прокурора Юрія Луценка.
  Останній, за словами Єгора Соболева, зараз є найбільшою загрозою громадянським свободам і демократії та найбільшим провідником політичних репресій. Свідчення цього – ініціювання Генпрокурором арештів учасників табору на Грушевського. Наприклад, днями суд у Маріуполі відмовився віддавати депутатам на поруки учасника табору та колишнього добровольця Олександра Новікова. Раніше чоловікові обрали запобіжний захід у вигляді двох місяців тримання під вартою у Донецькій області, попередньо викравши його в Києві.

  «Ініціатором таких арештів є Юрій Луценко, – певен народний депутат. –Конкретно щодо Олександра Новікова Луценко доручив донецькій поліції 17 жовтня, у день, коли ми вийшли під парламент, зайнятися його справою 2014 року. Тому відставка нинішнього Генерального прокурора є дуже важливим способом ліквідації системи політичних репресій, повернення країни у стан нормального та цивілізованого політичного діалогу».

  «Ми просимо всіх українців зі всього світу допомогти нам цивілізовано та мирно встановити доброчесне управління державою, перейти від клептократїї до демократії», – підсумовує Єгор Соболєв.
  (с)
   
  • Смішно Смішно x 1
 19. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Телеканал ZIK
  3 год ·
  Хард-ток-шоу Drozdov. Дивіться сьогодні о 23:00 [​IMG]
  Гість: Єгор Соболєв.
  Єгор Соболєв – про причини свого усунення з посади голови парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції та антикорупційні перспективи країни.
   
 20. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Єгор Соболєв
  8 год · Kyiv, Kiev ·
  Вперше у новітній історії України ми маємо шанс зробити справжню революцію.

  Не просто позбутися чергового ставленика олігархії (і потім вибрати із вже підготовлених нею наступників), а змінити правила управління державою.

  Вигнати з політики усіх, хто не може пояснити своє майно і допомогав покривати топ-корупцію.

  Дати найбільшу у світі свободу українському бізнесу.

  Створити справжні суди, починаючи з Антикорупційного.

  Це в наших силах. Не можу зараз переказати зміст усіх перемовин, але повірте мені, Петра Порошенка почало вже здавати його найближче оточення. Не говорячи про представників з "Народного фронту" та "Опозиційного блоку", які не перший місяць з радістю допомагають йому сповзти у політичну могилу.

  Президент сьогодні тримається виключно на страху багатьох громадян втратити державу, яка може не пережити внутрішні потрясіння з ймовірним посиленням інтервенції ворога, який уважно спостерігає за подіями у Києві.

  І ми цього боїмося. Саме тому, починаючи з 17 жовтня, коли ми вийшли на Грушевського, ми зупиняємо як агресію спецпризначенців, коли їх посилають нападати на нас, так і агресію проти поліції та Національної гвардії, коли вони лише стоять навколо.

  І саме тому ми вимагаємо не просто "банду геть", а ухвалення потрібних державі рішень, починаючи із закону про незалежний Антикорупційний суд.

  І саме тому на останньому мітингу у неділю на Майдані ми оголосили про творення комітетів національного порятунку, куди в кожному регіоні і місті ми шукаємо:

  - лідерів, здатних вести за собою людей;
  - воїнів, які пройшли цю Війну за Незалежність і готові зупиняти насильство та свавілля у тилу воюючої держави;
  - адвокатів, інформаційників, підприємців, які будуть допомагати тим, хто вийшов зупиняти топ-корупцію і опинився за гратами.

  Готові це робити? +38 063 298 20 29, vyzvolennia@gmail.com.

  Люди з таких комітетів національного порятунку, які у справах доведуть свою здатність не ламатися, об'єднювати та захищати інших громадян, і стануть містком для максимально спокійного переходу від клептократії до демократії.

  Сьогодні до Рух "Визволення" приєднався Тарас Пастух - не просто народний депутат від Тернополя, але й доброволець, снайпер 128-ої бригади, який пережив з нею жах оточення у Дебальцево. Саме Тарас одним з перших прийшов на допомогу прикордоннику Сергію Колмогорову, достукався до суспільства, що й дозволило захистити від свавілля українського воїна.

  Тарас якраз і займеться організацією допомоги сотням військовослужбовців, ув'язнених нинішнім керівництвом держави за допомогою Луценка-Матіоса-Аброськіна.

  Визволення таких воїнів посилить всю державу Україна
   
а де твій аватар? :)