Яніна Соколова

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Gyppsy, 20 лис 2021.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Yanina Sokolova
    18 хв ·
    Вчорашній виступ екс-голови ГУР Василя Бурби поставив жирну крапку у викритті брехні Зеленського, Єрмака і їхніх посіпак.
    Виступ Василя Ви можете подивитися тут
    https://youtu.be/lLtUZUII_0s
    (25 хвилина)
    Мені соромно за те, що нашою чудовою країною, її військом, віддає накази розвідці - брехливий блазень з ОП.
    І я зроблю максимум для того аби винні за зрив #вагнергейт були покарані.
    Я без особливої симпатії ставлюся до шоу Шустера, але вчора там була публічний суїцид політика Зеленського. Заслужений.
    Після того, що розказав Бурба, навряд колись Зеленський поверне довіру до себе.
    А. Всім милим посіпакам найвеличнішого, таким як Лещенко, Арестович, Арахамія і тд які лиють на мене лайно і залякують ці 2 дні після оприлюднення документів по #авеню, хочу сказати наступне:
    Котики, я нічого не боюся. Страх-найстрашніший гріх. Я не боюся, бо на моїй стороні правда. Мені сумно, що влада зробила з вас мерзот. Особливо сумно за Лещенка. Моральна деградація у турборежимі від талановитого журналіста до жальогідної придворної прислуги ОП за рік....
    Всі переслідування вами військових і розвідників, які наважилися сказати правду будуть теж мати відповідний публічний удар. Ми з ними на зв‘язку. Приховати нічого не вдасться.
    Суспільство має знати правду.
    Надто ті, хто колись привів вас, Володимире, до влади.
    #соромно
    [​IMG]
    "Агонія влади": Соколова відреагувала на "наїзди" через вагнергейт


    View: https://youtu.be/H99Hgyl3R0M
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зверху гарний відфотошоплений портрет. Одне питання: вона не придворна прислуга у Порошенко, ні?
    Яка різка-як сітро) Яку суспільство має знати правду - вашу?
    :))) А як чудово співпала така "велика зрада" з образою Ахмєтова. Як будто це нікому не ясно). Як божий день. Та нічого.
    Молодці у владі, що не приймають участь в цьому балагані і не виправдовуються, розповідаючи інші підробиці спецоперації.
    Ще цього бракувало.
     
    Останнє редагування: 20 лис 2021
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    "В ОП створили "общак", як за часів Януковича": Гео Лерос у Рандеву з Яніною Соколовою


    View: https://youtu.be/cWJN3_BTxUg
     
  5. lvivn

    lvivn Well-Known Member

    Что Яніна Соколова кажет про Беларусь-Польшу?
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То, прошу пана @lvivn, Ви у мене питаєтеся?
    Я без поняття... :scratch_one-s_head:

    Прошу пана @lvivn, а шо там, в Беларусь-Польщі?
     
    Останнє редагування: 21 лис 2021
  7. lvivn

    lvivn Well-Known Member

    [​IMG]

    Отако1...
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Шо за гетто? о_О

    Прошу пана @lvivn, то де таке? В Беларусі, чи в Польщі?
     
  9. lvivn

    lvivn Well-Known Member

    Так ты ничего не знаешь? Новости почитай.
    Кратко говоря, беларусские мигранты идут в Польшу.
    Поляки их не пускают. Отот дрот - это граница.
    И там даже какие-то стычки между беларуссами
    и польскими прикордонниками.
    Но жертв вроде нет.
    А Лукашенко говорит что мигранты идут не в Польшу,
    а в Германию. Мол, поляки - залупы.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Капєц, а чо то бєларуси так дружно ломанули в Польщу?
    Шо, в Бєларусі зле, чи шо?
    А чо ті бєлпруські мігранти не летять літаком з Бєларусі в Німеччину?

    зі
    Прошу пана @lvivn, а візи в тих бєларусів є?
    Всякі там прививки і сертифікати на Ковід у них в порядку?
     
  11. lvivn

    lvivn Well-Known Member

    Да-да, нелегалы.
    Но я сам не пойму до конца что там.
    Думал что тут на форуме кто-то что-то слышал.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та нє, тут на форумі тим не дуже переймаються. Ми тут каву п"ємо.

    А видно Бацька добре накосячив, що від нього біларуські мігранти втікають в Польщу, шо нє?

    зі

    Прошу пана @lvivn, добре, що Ви завітали до нас на форум не просто спамити, як деколи буває, а з інтересу.
    Може трошки познайомимося?
    Прошу пана @lvivn, а Ви самі звідки? Де проживаєте?
    Бо я народився під Городком, а зараз живу під Миколаєвом.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Соромно
    18 год ·
    [​IMG] Зеленського зустріли криками "Ганьба!" і "зрадник"
    [​IMG] 21 листопада, президент Володимир Зеленський взяв участь у заходах із вшанування пам’яті активістів Євромайдану. На захід із Зеленським прийшли також глава Офісу президента Андрій Єрмак, прем’єр-міністр Денис Шмигаль і спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.
    [​IMG] На алеї Героїв Небесної Сотні, під час церемонії покладання квітів, родичі загиблих українців провели керівництво вигуками "Ганьба!", "зрадник" і "малорос". Про це повідомляє Obozrevatel.
    [​IMG] Журналісти не змогли поставити гаранту свої запитання, через перешкоджання з боку президентської охорони.
    [​IMG] Нагадаємо, що зранку 21 листопада президент звернувся до українців з нагоди Дня Гідності та Свободи. Зеленський заявив, що коли влада не чує свій народ, тоді буває занадто гучно та сказав, що українці ніколи не пробачать тим, хто намагався позбавити їх свободи.
    Відео: Obozrevatel
    #соромно
    0:30 / 0:35
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Соромно
    55 хв ·
    [​IMG] Facebook заблокував сторінки Яніни Соколової
    [​IMG] 21 листопада офіційні сторінки журналістки Yanina Sokolova Yanina Sokolova було забанено на тиждень. Яніну позбавили можливості робити публікації на особистих сторінках та на сторінках її проєктів.
    [​IMG] Причиною до блокування стали публікації щодо Вагнергейту та навала скарг "ботів".
    [​IMG] Ми будемо тримати вас в курсі подій, оскільки до сторінки Яніни має доступ її команда!
    #соромно
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Соромно
    4 год ·
    [​IMG]Нардепа підозрюють у недекларуванні майна
    [​IMG] ГПУ повідомила про підозру нардепу від групи "Довіра" Сергію Шахову у декларуванні недостовірної інформації. Про це повідомляє Суспільне.
    [​IMG] В Офісі генпрокурора зазначили, що депутат приховав майно на суму майже 60 млн грн.
    [​IMG] Серед майна, яке забув внести до декларації депутат, слідчі назвали 3 квартири у Києві, 8 паркомісць, 2 автівки та ін.
    [​IMG] Шахов називає такі дії помстою з боку чинної влади за його політичну позицію.
    [​IMG] Раніше "Схеми" оприлюднили розслідування у якому виявили, що Шахов не вніс у декларацію усе майно, яке офіційно записано на його цивільну дружину Інну Журбу.
    Фото: УП
    #соромно
    [​IMG]
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що ще він може сказати? Інших варіантів у них нема.
    Сказати, що забув про ті квартири та машини, тому що в них цього дохєра?)))
    Верещать, сцуко, скінчилось тихе життя.Хто б знав, що оцей артист таке натворить в Україні? Савік каже "нерозвинені".
    Нерозвинені потурбували розвинених....:facepalm:
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Соромно
    17 год ·
    [​IMG] ОП в черговий раз проігнорував Яніну Соколову
    [​IMG] 26 листопада було анонсовано прес-конференцію Зеленського, присвячену екватору його президенства.
    [​IMG] На прес-марафон президента України запросили 30 журналістів. "Соромно" до цього списку не потрапила.
    [​IMG] Від Yanina Sokolova - президенту:
    "Володимире Олександровичу, прес-конференція Президента - не особистий "дєнь раждєнія".
    Уникати деяких некомфортних - це парафія Віктора Федоровича.
    Не повторюйте за Віктором, а то фінал там був нє очєнь..."
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)