яким супермаркетам ви довіряєте?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем duncan, 21 гру 2009.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Розкручені розрекламовані супермаркети із низькими цінами "Удар по цінах "Ашан"", АТБ... стають чим раз дорожчі і ціни зрівнюються із іншими мережами.
   
 2. VitaliiKapranov

  VitaliiKapranov New Member

  Подобається Ашан, де ціни на товари, їжу більш-менш не великі, ніж в Сільпо. Предмети для праці не дешеві, якщо зрівнювати з інтернет-магазинами. Таке як megadacha.com.ua/nozhi-gerber.html в супер-маркет Ашан треба їхати, та не все по ціні підійде. Мій виняток, что кожен супер-маркет треба відвідувати, щоб моніторити товари і скільки їх вартість.
   
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Поправлю, ціни непомітно але зростають, якщо "удар по цінах", може бути у інших мережах, припустімо 4.20, а в "Ашані" 3.99, а в очі кидається 3, хоч насправді це 4, на 20 копійок дешевше, але "удар по цінах".
   
 4. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Недоліки, які я останнім часом виявив: у АТБ на полиці та на великому рекламному ціннику писали одну ціну, на касі вибили на декілька гривень більшу, у "Сільпо" вибирав випічку вчорашню ( вона -25% ) на загорнотому поліетилені був напис "Слойка з мясом", насправді була начинка капуста і гриби, відповідно, мала бути інша ціна, неуважність розфасовувачів чи обдумана дія.
   
 5. EvgenjaE

  EvgenjaE миється в бані

  Тим, що біля дому.
   
 6. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Може помиляюсь, але зараз по ціні тижня у "Сільпо" є макарони із твердих сортів пшениці "Макфа" - завжди були російського виробництва, тепер ніби турецькі, коли були сірники, здається "Балабановские" - відомо, що російські, після початку бойових дій, маркували, що виробник Латвія... Міняють асортимент чи обманюють покупців?
   
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Хто зауважив, чим раз більше зараз відкривають АТБ, швидко будують, на відкриттях, стандартно, натовпи людей, хоч може і не бути в цьому потреби.
   
 8. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Був сьогодні у "Ашані" - випічка як вата, ніби великий асортимент, але дещо, вже після виходу докупив у звичайному продуктовому кіоску, бо там навіть такого не привозять. Не частий там покупець, нема факторів, щоб там примусили стати постійним покупцем.
   
 9. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Напевно, найчастіший покупець українських "Сільпо", "АТБ" та польська "Bedronka".
   
а де твій аватар? :)