Який собі придбати смартфон?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Vivienne Dark, 17 лют 2017.

  1. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Active Member

    Дістало постійно стирчати біля розетки на зарядці, тож хочу з великим об'ємом заряду батареї - це головний критерій. Далі зовнішній вигляд - не хочу квадратну "цеглину" на пів-кіло, якогось би витонченого дизайну, округлого... Щоб розуміти, в мене зараз Леново С820, він суперокруглий)))
    Ну і останнє - не на всі гроші, бюджет обмежений. Тому хочу на Алі щось купить. Спочатку кинула око на Окітел К6000, потім на Мейзу.... А взагалі я млію від Леново Вайб Х3))) але він нереально дорогий чомусь....
    Що би ви собі купили і де?
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    3500 нереально дорогий?
     
  3. muravey

    muravey Well-Known Member

    Ну то беріть мейзу або сяомі, нормальні в них акумулятори і на цеглину не схожі - дизайн слизується в флагманів :rock:
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Колись всі Флаї купували хто хтів з гімна кулю :mocking:, вже шось не чути їх...
     
  5. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    На біґл деякі кит. товари можна купити дешевше щей із гарантією , наприклад
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    от купив я смартфона і лежить він в мене цеглиною, ну не знаю я що з ним робити ? навіщо він треба ? дома є Комп на роботі є комп, в дорозі плеєр є , фотоаппарат є ...
     
  7. muravey

    muravey Well-Known Member

    а нащо купували? щоб було? :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ага. Ну у всіх є ... всі носяться з тим тикають туди .. а я що якийсь гірший :crazy: чи що ? у всіх є , а в мене нема ...
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Стадний інстинкт :)))....Ну то носіться як всі і тикайте, чого вимахуєтесу ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я приміром зара приглядаюсі до мікрософтів а саме люмія 550 і 640 DS
     
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    Я б не радив, бо більшість додатків в першу чергу розробляється і працює на iOS або Android. Наприклад, донедавна не існувало натівного додатку Instagram для Windows Phone. Були тільки програми інших розробників, що частково підтримували функції додатку. У мене був телефон Блекбері з аналогічною проблемою - гарна апаратна частина, але сумнівна сумісність з актуальними програмами для роботи і розваг :)
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а нашо мені інстаґрам? Як офіс чи ше якась дрянь того штибу на телефоні? Опери цілком достатньо..
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Два роки тому мала законала люмію (яку вже не памятаю, до неї йшло 5 задніх кришок в комплекті, різнокольорових ), я вжа пішов купувати в ашані, але попав мені магазин ленови по дорозі, і вийшло так шо ленова з значно крутішими параметрами коштував на пів таньше, правда без кришечок :mocking:
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    справа не в леновах чи кришках чи камері на 13 Мp яка знімає так само як 5 мp справа в ОС...
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А шо такого хорошого в віндовсфоні?
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    віндовс є віндовс і ше довго ним буде..
     
  17. IllyaAber

    IllyaAber New Member

    meizu усі моделі дуже якісні!
     
  18. Jaulwya

    Jaulwya миється в бані

    Теж приєднаюся до тих, хто радить Мейзу. А от у чоловіка Майкрософт - гі*но повне, хоча, мушу визнати, у нього одна з бюджетних моделей. Корпус дуже ненадійно виглядає, наче ось-ось розвалиться, камера погана. Та ща й Опера якась неоптимізована - багато сайтів криво показує.
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    знайшов контрабас магазин з китаю ціни на оригінальне китайське леново на 1000-1500-2000 грн дешевше за офіціалів, думаю скоро вся сімя буде на леново :) оригінальний китаєць ! тіко без ієрогліфів :sad: в меню бо хлопкаи самі люьт прошивки. І найголовніше не платиш за гарантії сертифікації та інше .
     
  20. Ustal

    Ustal Member

    При виборі телефону важливо цінову категорію вказувати, у кожного різний гаманець по товщині. Приєднуюся до тих, хто радить Мейзу, за вашими критеріями можу порадити rozetka.com.ua/mobile-phones/c80003/producer=meizu;series=m2_note/ тут і зовнішній вигляд симпатичний і в цілому характеристики вражають. Я не думаю, що він набагато поступається Леново Вайб, а в ціні звичайно ж набагато дешевше.
     
    Останнє редагування: 1 бер 2017
а де твій аватар? :)