Який газовий котел вибрати

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем bonifacuu, 18 січ 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. bonifacuu

    bonifacuu Member

    вирішив поставити автономне опаленя в трьох-кімнатній квартирі,стоїть проблема якго виробника вибрати,примітив Vailent turbotek pro(plus) або Vismann vitopend 100 двухконтурні,інтересує довговічність і якість приготування гарячої води,може в когось є досвід використання таких риладів напишіть будь-ласка свої відгуки
     
  2. cherokee

    cherokee Member

    А почему именно эти марки?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що вони найкращі, найпрактичніші у Львові. Отож вибирати слід серед тих двох марок. І з сервісом проблем не буде.
    Гріють воду нормально.
    Розраховані до 10 років роботи.Бажано раз в 2-3 роки робити профілактику.
    Обовязково купіть стабілізатор живлення на 300 ват.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тільки не беріть беушний.....в нас ціла сім'я на Різдво загинула.
    Кажуть, через БУ котел.
     
  5. bonifacuu

    bonifacuu Member

    дякую всім за відгуки
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене був котел Беретта, поміняв на Вайлент, споживання зменшилось на 30%... як не дивно.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    о_О круто)....а система яка в вас стоїть?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В смислі, система?
     
  9. cherokee

    cherokee Member

    Раньше, когда их делали в Германии-то да.
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну труби батареї....то вже всьо нове?

    Бо в мене стоять ше радянські чавунні...
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нове... мідні труби, а батареї - люміній....

    але я поміняв лише котел, все решту так і було.
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
  13. cherokee

    cherokee Member

    На чугун надо ставить напольный (они любят систему где много воды). На настенник надо или стальные или алюминий.
     
  14. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    а мідь з люмінієм - то не дуже файно... Радіяторам швидше приходить капець.

    ---------- Додано в 00:07 ---------- Попередній допис був написаний в 00:05 ----------

    хоча ефективність роботи буде дуже висока
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    згоден, але там контакту нема, бо алюмінієві стики оброблені чимось...
    у мене вже років 10 стоїть, все спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. bonifacuu

    bonifacuu Member

    а як гарача вода,темпиратура на виході стабільна?
     
  17. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    5 років маю Ваіланд. В принципі задоволений. Правда, десь пів року тому перестав гріти воду, подзвонили на сервіс, досить оперативно прийшли - поміняли там регулятор і наразі все ок. Обов"язково треба стабілізатор напруги, бажано теж поставити фільтр на воду і газ. Ще, якщо Ви ставити його в старому польському чи австрійському будинку, бажано б провести гільзування димоходу. Старі димоходи розраховані під п"єци. Кажуть, що від котлів вони руйнуються.
    Я зтикнувся ще з однією проблемою - хоч живу майже в центрі, у нас часто відключають світло, особливо зимою. Відчуття не з приємних, особливо коли на вулиці - 20 градусів, а котел перестає працювати. Тому бажано подумати про якесь резервне джерело безперебійного живлення, щоб застрахуватинся від сюрпризів наших постачальників електроенергії. Хоча б на пару годин
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так.

    нестабільність теплої води - це терморегулятор, або накип на теплообміннику, що гріє воду.

    на Береті то було.


    то не від того старий, чи не старий димохід.
    п"єц включений довго, димохід горячий. За одну добу ви раз, максимум два рази запалите пічку. Тобто за добу димохід раз висушиться, прогрівшись і раз охолоне, натягнувши вологи.
    У катлів за добу включення/виключення бувають разів 20 за добу. Відповідно димохід розвалюється від такий перепадів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    У нас стоїть Viesmann, із недоліків можу назвати один - шумить. У знайомих котли інших марок працюють набагато тихіше.
     
  20. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    А я і не кажу, що від того, що димохід старий. То від іншого режиму котла, ніж у п"єца. Зрештою Ви і написали. Крім того, п"єци добре прогрівають димоходи, бо ккд там не дуже. А котли випускають в димохід не гаряче, а тепле повітря. Тому там конденсат і всяке таке, що роз"їдає цеглу. Правда, собі гільзування я не робив. От тепер час від часу подумую чи не зробити...
     
а де твій аватар? :)