Які теми цікаві жінкам в інтернеті?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Seven Sky, 22 лют 2021.

  1. Seven Sky

    Seven Sky Active Member

    Вітаю.

    Маю сайт і хочу написати щось цікаве (і головне - корисне) для українських жінок.
    Шановні жінки, підкажіть якісь теми, які Вас особливо цікавлять в інтернеті? Щось з психології стосунків, але не сімейних. Більше цікавлять початкові стадії стосунків (маю хист в цьому). Можна, звісно, скористатися спец.программами, але вони орієнтовані на російськомовну аудиторію, а мені хочется залучати саме українську. Щось не можу знайти нічого, що цікавить українських жінок.

    З повагою.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пана, якщо хочете, то з подібним питанням завітайте на форум Дівочі посиденьки
     
  3. Seven Sky

    Seven Sky Active Member

    Дякую дуже
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. KristinaSiera

    KristinaSiera New Member

    Я хочу поділитись своїм враженням від онлайн магазину ігорашок для дорослих . Тут я знайшов так багато цікавих та оригінальних ігор, які допомогли мені та моїй партнерці урізноманітнити наше інтимне життя. Ми знайшли страпони в києві ! Оформлення замовлення відбулося швидко та просто, а доставка була оперативною. Якість ігор перевершила мої очікування – все було барвисто оформлено та виготовлено з якісних матеріалів. Я із задоволенням замовлятиму тут ще й рекомендую цей магазин усім, хто хоче додати різноманітності у своє сексуальне життя.
     
а де твій аватар? :)