Яка юридична відповідальність може бути за відео викладене в ютуб

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем sanyako, 17 чер 2017.

  1. sanyako

    sanyako New Member

    Шановні юристи!!!!
    Підскажіть, які можуть бути правові наслідки за викладене відео на каналі ютуб про людину, що веде себе непристойно, нахабно, ображає оточуючих. Герой ролика знає хто знімав, можливо має зв"язки в органах влади чи в правоохоронних органах.
    Ще цікавить чи можна когось взагалі знімати на телефон (відкрито, або приховано), якщо людина хуліганить і якщо ні,то що за це буде.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я не юрист, але нераз чув що в громадських місцях можна знімати що хочеш.
    Покажіть відео то ;).
     
  3. sanyako

    sanyako New Member

    Зараз відео поки не викладаю, хочу вияснити які наслідки можуть бути за це. Людина дуже скандальна, негативна, так що хочу перестрахуватись
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Наслідки залежать від того що є на тому відео.

    Якщо у відео є заклик до сипаратизму - то одні налідки, якщо до насильства - інші наслідки, якщо відео пропагують педофілію - ще інші наслідки, розпалювання міжрелігійних конфліктів - ще інші.
    Також, якщо ви своїм відео вмішуєтесь у приватне життя людини - своя відповідальність. Якщо відео носить наклепницький характер - інша відповідальність.

    Є багато варіантів.

    Ви просто зробіть копію і відправте головному герою. Це може цю людину остепенити.
     
  5. sanyako

    sanyako New Member

    Опишу трохи ситуацію. Ця подія відбулась на ринку. Є в нас сусіди по торговій палатці (чоловік і жінка), які дуже скандальні, практично зі всіма пересварились, з половиною судились. Скандалити почала жінка, яка обзивала, матюкала мого сусіда. Потім переключилась на мене. Скандалила практично з 9год до 12, з переривами на вживання спиртних напоїв. Як обзивала сусіда і мене я записав на відео. Потім вона з чоловіком прийшли до нас в палатку,вели себе агресивно, почали запихати в середину палатки, шарпати, намагались розв"язати бійку і т.д.. Жінка побачила щоє загроза і примінила газовий балончик. Приїхала поліція, опитали свідків, відео я передав поліції. По матеріалах склали адмінку їй. Але вона далі ходить і провокує всіх, не так відкрито і зухвало, але не остепенилась. Відео їй не скину, не користується вона інтернетом.
    На відео, яке я передав поліції вона матюкає сусіда, потім мене.
    Є ще давніші відео де вона так само обзиває різних сусідів по торгових палатках.
    Хочу викласти це все відео не заради помсти, а щоб побачили люди їхнє справжнє лице.
     
    Останнє редагування: 18 чер 2017
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо ви опублікуєте автентичне відео, на якому зображена непристойна поведінка людини в публічному місці, то ви жодної відповідальності нести не будете. Головне, що все що є на відео - це правда. З іншої сторони, якщо вона є справді такою неадекватною, то публікацією цього відео ви наражаєте себе на небезпеку з боку цієї особи.

    Її ніхто не зачіпає, а вона без будь-яких причин систематично пристає та кидається до людей, то в її поведінці є ознаки психічного розладу. Щоб точніше сказати, яка в неї проблема, треба знати всі деталі її поведінки. Чи може в неї така поведінка виникає від надмірного вживання алкоголю? В любому випадку, я би радив не дивитися в її сторону, з нею не спілкуватися, і не піддаватися на її провокації.
    Якщо виявиться, що в неї справді "злетів дах", то через суд можна буде добиватись, щоб її примусово лікували.
     
    Останнє редагування: 16 лип 2017
а де твій аватар? :)