Як зручніше читати

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем yasam, 3 бер 2012.

  1. yasam

    yasam Well-Known Member

    поговоримо наступного року хто був правий
    час розсудить

    tropico,
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не так і суттєво у моєму випадку.

    Я в інтернеті згруба 15 годин в день, якщо знайдеться час почитати - то сто процентів, що не буду цього робити з монітору.

    А коли їду не за кермом - нічого кращого ніж паперова книга бути не може.
    Я книги виключно для себе вожу.
     
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    локальний маштаб я вам вказав, а от

    маштабу читайте тут: http://crowdbooks.com/blog/art-books-new-trend-new-look/

    ---------- Додано в 20:52 ---------- Попередній допис був написаний в 20:49 ----------

    ну я знаю що українські канадці укр книги потім в діаспорську бібліотеку здають, навіть власні.
    видать в чехії не так.

    порівняйте дисплей покет бука і газетної сторіки - думаю різниці не побачите: жодних бліків, жодного світіння, миготіння і поганого впливу на очі, але як кажуть на вкус і цвєт .....

    ---------- Додано в 20:54 ---------- Попередній допис був написаний в 20:52 ----------

    Un.Known,а що, етнічні чехи такі ж консервативні щодо книг? Джаст чекінг
     
  4. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    буде ще один форум видавців на якому вкотре не буде електронних книг. Навіть довідники і всяка технічна література друковані (хоч саме ці кнги були б доречними в електронному варіанті).
    Я гадаю, що кожен читач сам обирає що і як йому зручніше. Для естета - папір, для того кому потрібна інформація - монітор.
    А читання художньої літератури з монітора можна прирівняти до: насисити шлунок можна вдома канапкою, а можна піти до вишуканого ресторану. В обох випадках почуття голоду втамовано, але лише почуття голоду, не більше...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А що там?
    :)

    Так я з того почала, а Ви сказали,що Ви не про дівайс...
    Я не маю потреби перевіряти, я не резервації живу, а саме серед етнічних чехів.
     
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    ну ви даєте. на форумі видавців ніколи не буде електронних книг. Ще раз кажу що це не дівайси а формат. А книгу на дисках нема резону виставляти на показ.
    Але, але, і ще раз але: кожну книжку, або майже кожну, яку видавці на форумі хочуть продати, можна знайте безкоштовно або за менші гроші в інтернеті . А чи це ліцензійна копія в інтернеті, чи піратський скан, це вже інше питання

    ---------- Додано в 21:09 ---------- Попередній допис був написаний в 21:08 ----------

    вибачте, мав зразу уточнити

    мав на увазі Я перевіряю ДЛЯ СЕБЕ )))
    інакше б написав Джаст чек (тільки перевірте)

    ---------- Додано в 21:11 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ----------

    то ж яке їхє ставлення, якщо вам відомо?

    ---------- Додано в 21:15 ---------- Попередній допис був написаний в 21:11 ----------

    і зїсти ту ж канапку - зміст же той самий, тільки в ресторані заплатиш за обслуговування, а вдома сам ся обслужиш )))
    А взагалі папір він папір - яке від нього задоволення можна получати? ІМХО

    ---------- Додано в 21:16 ---------- Попередній допис був написаний в 21:15 ----------

    ЩО, на форумі жодного айтішника нема, чи айтішники теж за папір?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То вже не так суттєво - вже були два варіанти, Ви щоразу посилаєтесь на інший з них.

    З моїх знайомих тут тільки одна людина так читає так - програміст.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    ну як Вам пояснити?
    перегортання сторінки - це шось таке особливо класне, коли час до завершення історії вимірюється не цифрою, а товщиною паперу. Я коли купую книги, то нюхаю їх. Я про це вже писала. Книга дарує настрій читанню, смак, колорит.

    У ресторані канапку можна їсти у гарному інтер*єрі, під якусь мегакласну музику і з особливим настроєм створеним атмосферою.


    мій чоловік - програміст. Щомісяця купує книги. Художні книги. Збирає книжки з ілюстраціями Роберта Інґпена, і хочу сказати шо ті ілюстрації неперевершені, їх можна годинами розглядати. Невже електронна книга може падарувати такі відчуття? Повторюся, що ЕК - це для сугубо наукового та технічного використання, особисто для мене.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. yasam

    yasam Well-Known Member

    upper intermediate в МЕНЕ, нічого читати мені не треба

    ще раз повторюю, я за такі книги, це арт книги.
    а книги де просто текст, ще й типогравіка перекосо..лена (всі станки своє віджлили, а типографи мають радянську освіту), це знущання на людиноу, яка як ви кажете "прийшла в ресторан" а там їй підсовують фастфуд

    ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:35 ----------

    а на історію книги і на війну форматів ніхто уваги так і не звернув. Напевне всі думають що паперова книга існує вічно )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    я з тут з Вами абсолютно погоджуюся. Сирий текст безумовно, що кращий саме в електронному варіанті і нема змісту на нього папір псувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А ще є золота середина. :)
     
  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    це і є золота середина - мистецькі паперові(текст + картинки або просто крута типографіка) книги і текстові електронні
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    От і домовились - кожному своє.

    Дивно тільки, для чого Ви опитування відкрили - щоб потім інакомислячих переконувати?
     
  14. yasam

    yasam Well-Known Member

    ні, щоб ще раз переконатися що Львів консервативний

    ---------- Додано в 22:08 ---------- Попередній допис був написаний в 22:07 ----------

    хоча .... ще не всі проголосували, може я помиляюся

    ---------- Додано в 22:33 ---------- Попередній допис був написаний в 22:08 ----------

    ще б хотілося поговорити про електронні книги десктопні і онлайн.
    для цього потрібні люди які взагалі ними користуються
    сподіваюсь на ЛФ є такі
     
  15. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Десктопні зручніші, бо не вимагають постійного наявності інету.
    Юзати ж онлайнівські можливе лише за наявності нету.
    А оскільки нет і всякі девайси вже тісно пов*язані, то не бачу між ними великої різниці. Ну хіба в десктопних можна колір фону для зручності читання вибрати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. yasam

    yasam Well-Known Member

    інет це дійсно актуальне питання для України, бо в нас він неякісний (особливо радіо), але до онлайн книг маєш доступ з будь якого девайсу, і не потрібно з компа на тел перекидувати, а або з тела на комп. В даному випадку проблеми лише з покет буками, бо 3g (кірім амазану) інтерентет не у всіх є (хоч і в амазоні він не всюди працює), а вай фай, яке є наприклад в покет буці не всюди тягне.
     
  17. apelsyn

    apelsyn Well-Known Member

    Як я Вас розумію...( прозвучало, як в рекламі)))) А ще я люблю запах в бібліотеці, запах не нових книг.. Стояти перед стелажами, листати, вибирати... Це як вдихати аромат страви, перед тим як скуштувати... Але.. не маю я зараз можливості і часу ходити в бібліотеку і не маю можливості купувати весь час нові книги, не дешеві вони, погодьтесь.. Тому я за "бутерброд")))), при відсутності часу і фінансів на ресторан))). Електронні книги- прекрасна альтернатива. Довго вибирала саму програму для читання "під себе", красиву, щоб приємно було відкривати, з можливістю вибрати "читабельний" шрифт і фон, чого інколи бракує в паперових книжках.
    Але я читаю виключно художню літературу, при чому "льогкає чтіва", бо малючок обмежує. Тому все вищенаписане - імхо))) Читаю на смартфоні.


    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Да уж...

    Пан в танку?

    Ібо коли перечитуєш книгу, кайф є. А в електронному варіанті, якось не айс..

    Дуже просто, заходиться на рада.гов.юа дивишся які зміни були і все.

    ---------- Додано в 05:27 ---------- Попередній допис був написаний в 05:20 ----------

    Adriasia, майже зі всім, що було написано, цілком і повністю погоджуюсь! :good:
     
  19. iso

    iso Well-Known Member


    «Частіше читаєте» і «віддаєте перевагу» – це дві великі різниці
    І далі. Co ma piernik do wiatraka. Яке відношення Арт-книга має до традиційної і електронної книги? Арт-книга-один з видів мистецтва (для тих, хто його таким сприймає) форма донесення спільноті ідеї митця. Форма. Де текст не несе основного навантаження а є лиш складовою засобів самовираження художника. Тоді як текст книги, чи то в шкірі, чи на газетному папері, чи в електронному вигляді, несе основне навантаження при передачі ідеї автора/книги до читача. Гарна обкладинка, ілюстрації, шрифти відіграють лише допоміжну роль, посилюють сприйняття ідеї, закладеної в тексті (ілюстраціях, фотографіях… для альбомів). Тому арт-книга до цієї теми – що сідло…І тому ваше твердження
    не більше, ніж нісенітниця. Я так думаю :dntknw:
    Нагадало суперечку минулого століття, кіно чи театр:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. yasam

    yasam Well-Known Member

    претензії до кореспондентів новин


    нічого спільного

    ---------- Додано в 20:16 ---------- Попередній допис був написаний в 20:13 ----------

    я знаю що різні речі
    дано два параметри: «Частіше читаєте» і «віддаєте перевагу», і між ними "і"
    сходяться два, людина голосує, один або два НЕ сходяться не голосує, що складного?
     
а де твій аватар? :)