Як жерти суші

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем duncan, 3 лют 2011.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну не знаю...
    Самі крутимо, самі горілку в пляшку від саке наливаєм...
    І йде, як брехня по селі.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Йой, роли та ще пляшка від саке...Мабуть, під кінець вечора нічого не бачите, бо очі вузькі як у япошок робляться:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не знаємо-не знаємо...Ми не куштували. Нас тут ніхто не пригощав
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Очі зразу вузькі... Від прєдвкушенія.
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То фотка з тирнету, не знаю, що там є

    Я роблю так:
    Головне в мачанці - насичений бульйон і розварене до стану волокон м"ясо. Найкраще - свинна грудинка.
    Борошняна пасеровка, обов"язково пару ложок сметани - для еластичності, обов"язково давлений часник, лаврушка, перець горошком і мелений. Ну і всякі трави на смак і які є під руками.

    Короче, соус з кусочками м"яса.
    Роблять і з грибами, але я грибів не люблю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як буду чергувати на кухні, то обов"язково пригощу;
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Оце новина. Білі теж?о_О
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Суші їв кілька раз. Також не бачу в тому чогось суперового. Але соус соєвий люблю. Наприклад, пельмені посипаються шкварками, посипаються перцем, скроплюються оцтом (бажано бальзамічним) а потім ще до того всього ще й соусу соєвого.
    Отак я люблю)))

    Колись на Камчатці на Великдень прийшов я у фірму, де купа українців. А там в їдальні столи гнуться. Ну, мене посадили за стіл. І на якомусь етапі син власника фірми (до речі, власник родом з того ж села, що й посол України в Польщі Андрій Дещиця) каже до мене : "ще пробуй оці японські голубці"))))). Ну, то він так суші обзивав)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Мій батько був з Яворівського району. Я там нечасто бував, але той пиріг з картоплею і гречкою дуже люблю.
    Але, то є страва досить обмеженого регіону. Як я розумію, частина Яворівського району і трішки на південь від нього. В нас такого ніхто ніколи не робить, а там то є традиційна річ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Колись в моєму селі цей пиріг і мачінку подавали на вісіллях. Приїжджі гості на це дивилися з подивом)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З подивом того, що для недільного сніданку це гідно, а для весілля - не знаю.
    В Білорусі типа того є для нас дивна страва - і можна побачити на бенкеті: курка, фарширована млинцями. Млинці з начинкою (м'ясо, чи бульба, чи печінка, чи гриби). Від курки там тільки шкура, крильця та булдижки тобто ціла курка ззовні - після фаршировки вона зажарюється в духовці, коли вже зашита..
    Я робила на свято кілька разів. Мороки дійсно багато: ці млинці з начинкою ріжуться пополам, змащуються в збитих яйцях і щільно складуються в зняту курячу шкурку. Курка зашивається і зажарюється до рум'яної шкоринки. Коли курку ріжуть на столі невеликими шматками, то на зрізі гості бачать щось хвилясте - а що - не розуміють).
    Щодо смачно - то да.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ух ти, як ви смачно курку розписали :good::yahoo:
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та зробіть колись, там технічно нічого складного - тільки час на смаження млинців, на начінку, на вкладання...Нема чого напортачити. А гості подивуються.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє, я з курки роблю галантин.

    Галантин, по суті, подібний на вашу фаршировану курку, тільки все набагато простіше. І галантин - холодна закуска.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ну так пішіть - я записую)
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та я не маю якогось конкретної рецептури)

    Сам галантин - це рулет, скручений з відділеної від кісток курки. Також класика: перед скрученням на курку кладеться тонкий блінчик омлету, і вже на нього - все що є під руками: нарізані овочі, фрукти, маслини, я навіть можу шматочки шпондера положити, щоб пахнуло гарно)

    Потім скручуєте рулет /ага, забув сказати - курка лежить шкірою назовні/, обв"язуєте міцно шпагатом, загортаєте в плівку або рукав і варите.
    Витягуєте, ставите під прес і чекаєте поки вистигне. Нарізається як шинка-ковбаса. Смакота і на розрізі гарно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не чула навіть. Але не складно. Можна зробити.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Куди дівся @Capitoshechka?

    Я сьогодні чергую на кухні.
    Мастега вже готова, пиріг має бути готовим через 45-50 хв.

    При св"єті буду пригощати.
    Всіх форумчан, не тільки пана з Конотопа ;)

    Може...

    )))
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хто така свєта? :)
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Свєта - це то саме що свята, але по нашо-сільському )))

    Нині ж відкривається цикл Різдв"яних свят :yahoo:
    Аж до середини лютого суцільні свята;
     
Tags:
а де твій аватар? :)