Як утеплити підлогу?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Hyligan, 6 бер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Там нема мишей, та і якось не помічав щоб миші пінопласт їли...от кури, то спасу нема :)))
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну основні мабуть на стелю припадають, але та все відносно просто, але і підлога досить дає, бо в інші кімнаті де просто тупо засипали піском, ше десь в 60-х, і поставили фальцовану дошку, куплену за літру горіВки, підлога таки значно тепліша.
     
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    в тебе є поле для діяльності..
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та підлога така здорова, шо я ледве зірвав пару дошок шоб каналізацію кинути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    моя пропозиція-зірвати підлогу, зірвати лігарі, вибрати грунт на сантиметрів 40-50, поставити лігарі на цегляні стопці, насипати піску, постелити підлогу..
     
    • Креативно Креативно x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний


    View: http://coub.com/view/3sn8h
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну а якщо б зірвати по 2-3 дошки з країв, напхати туда ну наприклад керамзиту, а з верху ше мінвати? Миже то не буде супер акуратно, але значно простіше ніж зафігачить всю підлогу...Щось я дуже сумніваюсь шо після того як підлогу зірвеш, а потім прибєш вона буде мати хоч скільки небуть пристойний вигляд...
     
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Просто напхати то та ізоляція не буде працювати,тоді нема сенсу город городити
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Жаль :sad:

    А ковролін потовстіше?
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Протягу не буде точно ну і підлога буде трошка тепліша
     
  11. ALIAR

    ALIAR Member

    Люди, порадьте, що робити, коли в новобудові холодно жахливо при гарячих батареях і при тому, що якісна дорога будова. Хто не гляне каже, що за всіми показниками має бути тепло. Двері і вікна якісні, підлога паркетна дошка. Єдине, що зверху ніхто не живе. Може це тому. В трубу вилечу з опаленням.
     
  12. Uganka

    Uganka Well-Known Member

    Посоветуют,наверное,специалисты. Из опыта скажу,после недели отчаянных попыток согреть свою новую квартиру,мы поменяли батареи на большие (ДБНу больше не верили),там где были 50 см,ставили 1м и 1.2м,а в угловой комнате добавляли еще одну батарею.Результат на следующий же день. У нас не жили соседи сверху и снизу,это действительно уменьшает на 1-2 градуса температуру в квартире.Проверено на тех соседях,у которых весь стояк обогревался:).
     
  13. palmir

    palmir Well-Known Member

    Усякі ламінати, ліноліуми і пінофоли для утеплення то фігня. Тут розмір має значення. Тобто показники теплопровідності і товщина матеріалу. Ламінат і ліноліум по тепловідності з утепленням нічого спільного не мають. Пінофол - тонкий, і що б там реклама не свистіла, тим, що він тонкий, все сказано.

    Якщо утепляти те що є, то пінопласт не підійде - перекриє вентиляцію. Утепляють скловатою, вона пропускає повітря до лаг, але потребує ізоляції від вологи, інакше вата губить свої теплоізолюючі властивості. Зовнішні продухи можна закрити, але обов’язково зробити внутрішні (отвори у самій підлозі - в старих будинках у Львові деколи такі трапляються). Але і тут мене насторожує, що вата все ж перекриває потік повітря (але то чисто суб’єктивна думка, насправді не знаю, може з вентиляцією буде нормально, але гідроізоляцію з низу полюбе тре робити).

    Керамзит класна штука (екологічна), але дорога. має значно більший коефіцієнт теплопровідності ніж вата чи пінопласт, тому його тре значно товстіший шар - тому дорого.

    Загалом питання нахрапом не вирішити. Підлогу тре зривати. А якщо зривати підлогу, то може вже і кардинально зробити порядок. Гідроізоляція, пінопласт, стяжка, підлога. А зірвану дошку використати де інде.

    п.с. і від підлоги все ж тягне. І тепловтрати є - що б там мудрі архітектори б не казали. В мережі гулять цифри від 5 до 20%. Старі конструкції підлог по тепловтратах думаю приближаються до тої другої цифри. Я не змерзлюк, але в тестя підлоги холодні, хоч і з коврами))), без тапок сидіти не можу (хоча страшно їх не люблю)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. palmir

    palmir Well-Known Member

    Для гідроізоляція достатньо поліетиленової плівки, яка без сонця живе довго і щасливо. Пінопласт це найдешевший утеплювач - тре справжню 25-ку або несправжню 35, і ніц не просяде. Стяжку тре 4-5см не менше. Зверху все, що захочете (плитка, ліноліум, ламінат, дошку)
     
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Щось переживаю, що ківш ескаватора не влізе у вікно, жеби витягнути ті куби )))) І навіть якщо зібрати бульдозера в кімнаті з запчастин, то не вигорне через вузькі двері. )))) Хіба бедра і біцуху Хуліган хоче покачати
    Шпари будуть, але за пару років зачовгаєте та позамальовуєте ))) Правда, буде виглядати ніочень через сколи фарби.
    Шпеціяліст, однако )))) Про розмір, то краще в дівчат розпитати. Нє? По по тепловтратах і теплоізоляціях потрібно підчитувати про тип тепловтрат і посталених задач для теплоізоляцій. ;) Десь так :)
    Купіть собі валянки, або висушіть тестеві коври. Потім розкажете про ефект ))))
    Хто глядів? Які показники перевіряли? Що за тип опалення?
     
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Напевно розчарую. При контакті з грунтами теж не живе ні довго ні щасливо.
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    теплична на теплиці (вітер,мороз,сніг,сонце) живе до 10 років, то в землі проживе мабуть довше за нас, ціна 70 грн метр, ширина 8 метрів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Зривати підлогу не хочеться принципово, стіни тільки недавно зроблені, та і підлога дуже навіть нічого...що якби все ж запівнити? Пару дирок просівідеркувати не проблема, так палас зверху.


    View: https://youtu.be/Rl8x3dfv7Sc
     
  19. palmir

    palmir Well-Known Member

    Ну якщо розмірами в нас тіко дівчата завідують - то може і дівчат питати, але потім ту одиницю виміру тре застосовувати до всього решта))))

    Так, звичайно тре. Тіко якщо маєте щось сказати конкретніше, то кажіть, не стидайтесь. Цікаво буде багатьом (мені в тому числі).

    Може малисте на увазі що УФО гріє, а пінофол утеплює? Нє ну звичайно, що і під УФО тепло стояти, але збоку вже холодно і в сумі ефекту мало, хоча для великих площ/об’ємів це все ж варіант. Так і пінофол ефект дає, але різний в різних умовах, різний. Коли він за батареєю, то звичайно що ефект гарний.

    Варінти ще є? Бо сирості в хаті геть нема (вікна не потіють, стіни не цвітуть, тіко не кажіть, же то не показник і тре то детально все зміряти).

    Розчарувалисте. Бо загалом кіко перечитав, то такого не зустрічав, але може бути, що трохи не там і не то читав. Будь ласка, розкажіть, запропонуйте варіанти. Мені та тема зара дуже актуальна.
     
  20. palmir

    palmir Well-Known Member

    Пропущу те, що працювати з піноізолом дуже шкідливо, хоча потім він ніби не є така гидота (принаймні бджоли в вуликах з піноізолу живуть нормульно).
    Але отак законопатити дерево - то вірна дуже швидка смерть підлозі. По тій самій причині тому і пінопласт між лаги не вартує пхати. Нема вентиляції - лаги підуть гайту.

    Коли знімати дошки - то знищиться перша. А наступні напевне можна зняти гарно (пронумерувати і так само постелити назад)
     
а де твій аватар? :)