Як правильно качатись?

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем ArMaGeDoN, 4 вер 2008.

  1. ArMaGeDoN

    ArMaGeDoN New Member

    Які вправи є найдієвіші і чи можливо получити класний рельєф мязів ,без спортивного харчування!Якщо можливо то як?:aggressive::aggressive::aggressive:
     
  2. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно качатись?

    "Спортивное" питание не является необходимым для достижения рельефа мышц. Для увеличения их обьема и общей массы - да. Достаточно регулярно заниматься в спортзале, а дома просто правильно питаться чтоб быстрее достичь сухой массы. Красивый рельевные мышцы есть у каждого человека, только не у всех их видно под слоем жира.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. ArMaGeDoN

    ArMaGeDoN New Member

    Турнік!

    Народ як пдтягнути результат на турніку,якими вправами?:no:
     
  5. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Турнік!

    Тем же турником. Нужен турник, два коротких матёрчатых ремня и один длинный пофик какой. Длинный обматывается вокруг пояса и к концу цепляется блин, весом 10-20 кг. (к концу ремня есс-но).
    Короткие ремни обматываются вокруг кистей и планки турника. Подтягиваемся. Через две недели пробуем без блина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно качатись?

    Скакалкой.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як правильно качатись?

    А її до чого прив'язувати? :scare:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно качатись?

    Юноша, сейчас мне уже за 30 и я жалею, что в молодости баловался железяками.
    Мой совет - займитесь большим тенисом, плаваньем, бегом на большие дистанции, любыми динамическими, а не статическими нагрузками.
    Мышцу нагоняйте подтягиваниями и отжиманиями. Очень в этом деле помогает рубка дров. Хороший лесоруб любого "Шварца" в бараний рог скрутит.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як правильно качатись?

    в мого чоловіка є знайомий, який на пальцями крутить залізний лом як соломинку
    не знаю скільки він тренувався так робити, але в нього попри те великі проблеми з руками
    кисті дуже трясуться час від часу
    і нащо воно йому було треба крутити той лом?

    п.с. може то і офтоп, але згадалося :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно качатись?

    Могли бы Вы у мужа уточнить, диаметр этого лома.

    ЗЫ Чисто мальчишечье любопытство. :cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно качатись?

    Ага... І ще після хорошої рубки - пивця холодного, літрика так зо два... Так би мовити, для нарощення білкової маси ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: Як правильно качатись?

    У Львові трохи інші умови. В Америці як правило в доброму залі є коло 50 - 80 різних машин. Зазвичай займався на тих які виробляють різкість і швикість реакції. Опісля трохи баскедболу або волейболу, плавання, деколи скалолазання по вертикальних стінах (для мене найтяжче бо в мене дуже мініатюрні долоні) і звичайно суха і мокра баня опісля. ВВув. Кайф.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. loginua

    loginua New Member


    :cesored::cesored::cesored::cesored::cesored:
     
    Останнє редагування: 5 гру 2010
  14. redfox

    redfox Well-Known Member

    возможно. мой МЧ этому пример! просто ест иногда только белковую пищу - курицу вареную, яйца - но только когда усиленные тренировки. да и вообще если занимаешься - то рельеф итак будет
     
  15. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Розігріватися, розтягуватися перед роботою з навантаженням і масаж після занять.
    "Забити" м'язи можна бігом і скакалкою.:sad:
    початківцям придумувати оригінальні вправи не раджу
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Algebrator

    Algebrator New Member

    Підскажіть будь ласка як в домашніх умовах можна якісно накачати м'язи рук???
     
  17. Sirko

    Sirko Well-Known Member

    В домашніх умовах - це без нічого? Тоді придбати гантелі, штангу, лавицю... Ні, справді, без заліза важко.
     
  18. Algebrator

    Algebrator New Member

    ну...мені хотілося б для початку рук, бо якшо чесно, то я навіть підтягнутись не можу.....а заліза нема(
     
  19. Sirko

    Sirko Well-Known Member

    Тоді, мабуть, для початку від підлоги відтискатись. Руки зміцніють, груди теж. Далі можна на турнік і бруси, якщо є десь поруч, звісно. Ось відео, може надихне.

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Для початку рук то не зовсім добре.
    Шо б ви не робили - ваша спина буде получати навантаження. Відповідно в паралель треба качати прес і спину (особливо спину і бокові мязи) бо потягнете поперек і тиждень рук качати не зможете :).
    Скакалка і біг форевер бо то легені і серце. Шо вам з рук якшо ви будете задихатись і мати аритмію?

    Повністю підтримую. Руки ставити то близько одна до одної то на ширину плечей то ше ширше і різні мязи накачаються. Восновному виростуть оті мязи шо на грудях і тріцепси.

    Про підтягуваня - я тоже не можу. Наразі роблю наступне. Найшов міцного довгого патика і ставлю його на два столи (патик має бути моцний шоб не зломався), сам лягаю межи ними і так ніби підтягуюся з положення льожа (ноги на підлозі). Між підтягуваннями маєте не лягати а висіти (себто патик не конче гнизько класти треба). Якшо не годен так підтягнутися то можна троха ноги під себе підгинати шоб легше було. Потім шо раз то менше него підгинати.

    Гантелі можна недорого купити десь де металолом здають. Але перше, ніж займатися з металом конче треба укріпити весь організм (спину зокрема).
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)