Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

1. Slav

Slav Well-Known Member

Пара кілограмів яблук або кавунів щодня не можуть замінити пігулку для лікування певного розладу чи хвороби, бо в них нема певних активних лікувальних речовин, які є в пігулці.

В деяких певних рідких випадках є винятки, наприклад, велика кількість овочів і фруктів можуть замінити пігулки вітамінів при авітамінозі.

2. mypucm

mypucm Well-Known Member

тут ще питання власного вибору людини - чи жити поруч з лікарнею і вивчати хімію, чи жити в саду... кому що доступніше...
    до того ж, крім маніпулювання їжею\ліками, людина ще може змінювати діяльність і спосіб життя, впливаючи таким чином на потребу у поживних речовинах

3. hrim

hrim Well-Known Member

Маленька розрада - годівничка з насінням для пташок за вікном.

4. andreyrun

andreyrun миється в бані

Захоплення або хоббі для себе заведіть.

5. afftar

afftar Well-Known Member

Що до харчування.
    Обмежити або виключити сигарети, каву, алкоголь, кофеїн. Кофеїн виснажує нервову систему. Можна застосовувати у виключних випадках з метою фізичного виживання в екстремальних умовах.

Помірно вживати шоколад або какао або какао боби.

6. IraTyz

IraTyz миється в бані

Коли у нас болить нирка, ми йдемо до лікаря, коли болить рука-йдемо до лікаря, болить зуб - лікар, а болить душа, то закриваємо очі( Депресія- хвороба і її конче треба лікувати у спеціалістів, бо може бути біда(

7. Anna Melnyk

Anna Melnyk Ультра Мама

Ой, ситуація до болі знайома. Точно не слухайте тих, хто каже, що саме мине - таке не проходить і, не дай Бог, ще погіршується. А пити ліки - то крайній варіант... Я переживала страшну депресію. Робота не те що не радувала - кожен ранок не було сили вставати з ліжка. Хотіла вже звільнятись, нічого не хотілось, але на щастя вчасно отримала допомогу. Тому якщо хочете допомоги - однозначно напишіть Валерію https://psyholog-lviv.com.ua/konsultaciya-psihologa/ тільки не затягуйте... І бережіть себе.

8. Dmutroo

Dmutroo New Member

Всім привіт)Радий буду всім дати консультацію щодо щасливого життя)Все занадто просто ніж здається)
    Не бійтеся писати або дзвонити ) Всі пишіть або дзвоніть на вайбер 097 41 55 433 Дмитро

9. Olegik

Olegik Member

Згоден. Це супроводжується гормональним дисбалансом, і тому потрібні препарати. Звісно, якщо це справжня депресія.

10. afftar

afftar Well-Known Member

11. saret

saret Active Member

мені чомусь здається, що депресія - не хвороба, а тимчасовий стан душі, минається без будь-якого лікування чи зміни способу життя

а де твій аватар? :)