"Я не понимаю украинского языка" з SFO

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем SFO, 23 лют 2009.

?

Государственный язык в Укранине

  1. В Украине должен быть 1 государственный язык - украинский

    79,3%
  2. Русский может быть 2-м государственным

    11,7%
  3. Русский может быть 2-м государственном, но в будущем

    0 голосів
    0,0%
  4. Русский может быть признан региональным языком в отдельных регионах

    9,0%
  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    "Я не понимаю украинского языка" з SFO 2

    Класна конструкція.
    Це як у якійсь кінокомедії "нерусский" мент каже "Тут тебе не там!"

    Все, пішов спати! Розбудіть, якщо тре буде зіграти "Прощання слов'янки" !
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. terrible

    terrible Well-Known Member

    цей вислів стосуеться всієї теми:haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Sandy

    Sandy GRAND

    Доречі, пане Борисе, а чим пишаєтесь особисто Ви? Я ось читаю те, що Ви пишете, і що не повідомлення, то справжнісінький дебелий КІЗЯК в бік однієї держави (якій від цього, доречі, ані холодно, ані спекотно), а то й в бік цілого народу (який, напевно, все ж таки не заслуговує на подібне, але Господь Вам суддя). Почитавши Вас на форумі, стає зрозуміло, в кого КІЗЯКИ виходять якісніші - зліплюєте Ви їх від душі, на совість і лідуєте в художньому кізякожбурлянні поза всякою конкуренцією.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. SFO

    SFO Well-Known Member

    ПРИНОШУ СВОИ ИЗВИНЕНИЯ ВСЕМ ЭСТОНЦАМ И ЛАТЫШАМ, ПРОЧИТАВШИМ МОЙ ПОСТ О СРАВНЕНИИ ИСТОРИЙ ЛАТВИИ И ЭСТОНИИ С ИСТОРИЕЙ БЕЛЬГИИ И ГОЛЛАНДИИ.
    КАЖДАЯ СТРАНА УНИКАЛЬНА И ИСТОРИЯ ЕЁ ИНТЕРЕСНА.
    ПОСЛЕ МОЕГО ПОСТА НА ЭТОМ ФОРУМЕ У ВАС ЕСТЬ ПОЛНОЕ ПРАВО (ЭСТОНЦЫ И ЛАТЫШИ) НАЗЫВАТЬ МЕНЯ РУССКИМ ШОВИНИСТОМ И ДРУГИМИ НЕХОРОШИМИ СЛОВАМИ.
    МНЕ ПРАВДА СТЫДНО!
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Sandy, а ви подивіться, ЩО тут пише більшість представників того народу.
    Чомусь ЛФ притягує тільки тих представників певного народу, яким поняття самостійної України не дає спокійно спати. Ніби особиста образа.

    При цьому я чимало часу спілкуюся з представниками ТОГО та інших народів (від Балтів до Алтайців) на інших форумах, де національність не має значення, а спільні інтереси сформувалися давно - ще до появи Інету.

    Ці люди виросли на Британській музичній культурі 60-х - 70-х років і не переймаються дурницями "a la SFO та інші".

    Ну а фактори, які заважали нам жити - більш ніж на кизяк не заслуговують. :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Пане Борис, але ж ви хочете поваги, а самі і краплі її не проявляєте до того "певного народу". Може через людей з відношенням подібним до вашого і відбувається ця "неприязнь народів"?
    Так само і з російськомовними українцями. Вони ж не хочуть забрати у України її самостійність, це смішно :) Але ж вам не дає спокою саме російська мова, через вашу ненависть до всього російського. І ви також як і деякі т.з. "тролі" провокуєте ворожнечу. Вам так не здається?
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не плутайте, Андрію, "державу" і "народ".

    З росіянами нашими та російськими, з російськомовними українцями, євреями, татарами я нормально спілкуюся на різні теми і в різних місцях.

    А якщо хтось починає "речівки" у дусі "За нами-Москва" - то "получай, фашист, гранату!" :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Якраз не дає спокою вона SFO і компанії, а ми давно звикли толерантно відноситись до російської мови і поступово, років як 17 і трохи, помаленьку розвиваємо свою, українську.
    Як не хочуть, то нема чого і ті дискусії провадити, бо самостійність то є незалежність, то є народність, національність, індетифікація по мовній приналежності і так далі,
    а брати приклад нам з Польщі чи з Естонії варто хоча б тому, що результати які досягнуті ними ну як мінімум, просто кращі ніж в РФ.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    А у Швейцарії, Канади та Іспанії наприклад ще кращі! ;) Приклад з сусідів брати звичайно варто, але враховувати і свої особливості слід! Польша наприклад одна із самих мононаціональних країн Європи, отож у нас трохи інша ситуація

    Отож, так само і коли хтось починає "речівки" у дусі "товарисчи", "пятая колонна", "чемодан, вокзал, Росія" - то "получай, фашист, гранату!" :mocking:
     
    Останнє редагування модератором: 12 бер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    "Я не понимаю украинского языка" з SFO 2

    Оновлено.:)
     
  11. SFO

    SFO Well-Known Member

    Внимание!
    Голосуйте в опросе (выше)!
    Но - только граждане Украины, других модераторы будут удалять.
    Спасибо модераторам.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Левандівко, а можна перекласти опитування ?
    Бо не второпаю - там ніби йдеться про постачання до торгівельної мережі коров"ячих язиків українського та російського виробництва ?
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. RaverOleg

    RaverOleg Active Member

    Пятая колонна грозится забросать гранатами? Смешно...

    Ну по прошествии лет 50-70 почему бы и нет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ну якщо вони приятелюють з азербайджанцями, то домовляться на парочку ящиків некондиційних гранатів. Нехай кидають. Ми ж зараз не ходимо у білих штанях. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    кумедне голосування та ше й іноземною о_О
    протестую)))) немає пункту
    * В Украінє должен бить толька адін гасударствєнний язик - рускій*
    :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Хоть я и понимаю, что чукча - не читатель, чукча - писатель - все-же напомню об "іноземною"
    А для любителя издеваться над русским языком - "адін гасударствєнний"
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Sandy

    Sandy GRAND

    Не второпаєте? То ж створюємо гілку "Я не розумію російської мови" з Boris_Kiev"? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. RaverOleg

    RaverOleg Active Member

    Можливо "Я не розумію язика російського (виробництва)" з Boris_Kiev"?
     
  19. Sandy

    Sandy GRAND

    Гм... Та ви вже визначтеся нарешті, панове, з чим конкретно у вас там проблеми - з язиком чи з мовою?!

    P.S. "Язика російського" - це ви пакакофскі? :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    З мовою ніяких проблем нема. А ось з язиком є. Можна володіти мовою і не володіти язиком.:)
     
    • Подобається Подобається x 8
а де твій аватар? :)